Banka KredileriŞekerbank

Odeabank Kredi Faiz Oranları 2019

Son zamanlarda artan rekabet ile beraber bir çok banka müşterilerinin vadeli mevduat hesaplarında meydana gelen artış, tüketicilerin var olan birikimlerini bu yönde değerlendirmelerini sağlamış durumdadır.

Ülkemizin en önde gelen bankalarından biri alan Odeabank, birçok banka gibi mevduat hesap faiz oranlarında artma meydana gelmiştir. Odeabank 2019 yılından itibaren vadeli mevduat hesabı faiz oranlarında da artış yapmıştır.

Odeabank, mevduat hesabı açmak isteyen tüketicilere 2 farklı faiz oranı sunmaktadır.

İnternet ve mobil şube üzerinden açılan bu mevduat hesaplara ayrı ayrı faiz oranı, şubeler üzerinden açılan mevduat hesaplarına ise daha farklı faiz uygulamaktadır. Bu faiz oranları;

1-7 gün arasında açtığınız hesaplar için şubeler üzerinden %7 oranında faiz veriliyor. Aynı gün üzerinde internet ve mobil şube üzerinden açılmış olan hesaplara %17 oranında faiz uygulanır.

8-31 gün arasında açılan hesaplara şubeler ise %7 faiz oranı verip mobil ve internet şube üzerinden açılan hesaplara %17,50 oranında faiz uygulanır.

32-34 gün üzerinden açılan hesaplar için bankanın şubeleri %11,50 oranında faiz oranı uygularken aynı zaman dilimi için internet ve mobil bankacılık üzerinden açılan hesaplara %19 oranında faiz verilmektedir.35-61 gün arası şubeler üzerinden açılan mevduat hesapları için şubeler %11,50 oranında faiz veriyor. Aynı süre için internet ve mobil bankacılık üzerinden açılan hesaplara %20 oranında faiz verilir.

MUTLAKA OKUMALISIN!  Kredi Puanı Nedir?

62-180 gün aralığında açılan mevduat hesaplarına şubeler %11,50 oranında faiz verirken internet ve mobil bankacılık üzerinden açılan hesaplara %21 oranında faiz tanımlanmaktadır.

Odeabank 2019 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Oksijen Hesap adını verdiği mevduat projesi ile Odeabank, %26 ile piyasadaki günlük mevduat faizi en yüksek bankalardandır. Hoşgeldin faizi olarak aldığınız bu faiz oranı tabii ki piyasanın çok üstündedir. Ancak pasif bakiye olarak 12500 TL bulundurma zorunluluğu bulunan bu hesap için EFT işlemi de 4 TL olarak güncellenmiştir.

100 Bin TL ve üzeri 32 Günlük faiz oranlarına bakarsak eğer faizi %26 verir ancak bu sefer bir pasif bakiye yok şartı ve EFT ücreti yok. Ancak bu paylaştığımız faiz oranları 2019 yılında da elbette ki değişim gösterebileceği için en iyisi bizzat Odeabank’a başvurarak ya da arayarak size özel faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz.

MUTLAKA OKUMALISIN!  KOSGEB Kobi Kredisi için Gerekli Evraklar ve Belgeler

Odeabank 2018 Taşıt Kredisi Faiz Oranları

İsterseniz 0 km isterseniz de 2. el taşıt almak için uygun faizli taşıt kredisi imkanı Odeabank, müşterilerin bütçelerine göre ödeme imkanı sağlayıp otomobil hayali kuran herkesin hayallerine kavuşmasına olanak sağlıyor.

Odeabank taşıt kredisinde en fazla 48 ay vade kullandırıp, çeşitli geri ödeme imkanları sağlanıyor. Taşıt kredisi başvurusu yapmak için şubeye gitmek gereklidir. Başvuru için; kimlik belgesi, ikametini gösteren belge ve gelir belgelerinin olması gerekmektedir. Bu belgelere ek olarak muhakkak satın almak için kredi kullanacağınız taşıtın belgelerinin de getirilmesi gerekmektedir. Anında taşıt kredisi başvuru yapabilirsiniz.

Taşıt kredi kullandırımının elbette bazı şartları bulunuyor. Bu kredi kapsamında kullanılmak istenen kredi 50 bin Türk Lirası altındaysa direkt olarak kredi verilmektedir. Ancak talep edilen kredi miktarı 50 bin tl üzerindeyse ilk 50 bin TL’si için yüzde 70i geriye kalan tutar için ise yüzde 50’si alınıp, hesaplanıp, kredi çıkması sağlanmaktadır. Odeabank, araç rehni almaktadır. Rehin alacağı araca ise Kasko Sigortası yaptırılmaktadır.

MUTLAKA OKUMALISIN!  Kredi Puanı Nasıl Hesaplanır?

Taşıt kredisi ödemeleri için banka bir çok ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Ödemeler isterseniz bankanın şube ve ATM’lerinden yapılabileceği gibi, Akbank ATM’lerinden ve PTT şubelerinden de yapılabilir .

Odeabank 2019 Konut Kredisi Faiz Oranları

Ev sahibi olmak amacıyla kredi çekecekler için bir çok yol vardır. Herkesin ev sahibi olabilmesi için kredi ödeme konusunda Odebank’ta birçok rahatlık mevcut. Kredinizi kolay ödeyebilmeniz için Odeabank ertelemeli, ara ödemeli ve ödeme planınızı kendinizin oluşturduğu bir kredi imkanı sunarak hem kredinizin ödemesini kolaylaştırır hemde isteyen herkesin ev sahibi olabilmesine olanak tanır.

Odeabank tüketicilere %2.9 gibi faiz oranları ile kredi sunmaktadır. Yıllık ise bu oran %41 e denk gelmektedir.

Bizi Takip Edin !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir