Odeabank Hesap Bakiyesi Sorgulama

Odeabank hesap bakiyesi işlemleri için hem SMS bankacılığı hem internet bankacılığı sistemlerinden işlem sağlanabilir. Odeabank sisteminde kayıtlı olan telefon numarası ile SMS bakiye sorgulama hizmetleri sunuluyor. Dijital bankacılık, self- servis bankacılık gibi farklı alternatifler sunan Odeabank, internet sistemi üzerinden bireysel ve kurumsal bankacılık işlemleriyle kesintisiz faaliyet gösteriyor.

Odeabank SMS İle Bakiye Sorgulama

Odeabank hesapları, kredi kartları veya yatırım hesaplarına dair tüm işlemler için 8444 SMS servisinden yararlanım sağlanabilir. Odeabank 8444 numarasından, sistemde kayıtlı cep telefonu ile bakiye sorgulama yapılabilir. İşlem için;

  • BAKIYE yazıp 8444’e SMS gönderin
  • BAKIYE boşluk (kartın son 4 rakamı) girin ve 8444’e gönderin

Odeabank kredi kartları bakiye bilgileri için aynı SMS numarası üzerinden işlem yapılabilir. Kullanılan kredi kartının veya banka kartının son 4 hanesiyle, 8444’e gönderilen kısa mesaj ile bakiye sorgulama işlemi yapılabilir.

Odeabank SMS servisleri için BILGI yazıp 8444’e gönderilen mesaj ile diğer işlemlerle alakalı bilgi alabilir, tahvil, bono gibi sorgulama işlemleri sağlayabilirsiniz.

Odeabank İnternetten Bakiye Sorgulama

www.odeabank.com.tr web sitesine giriş yaparak, ara yüz sayfasında sunulan ‘’İnternet Bankacılığı’’ sekmesine tıklayabilirsiniz. ‘’Kayıt Ol’’ veya ‘’Giriş Yap’’ seçenekleriyle sunulan İnternet Şubesi’ne, internet şifresi oluşturarak direkt giriş yapabilirsiniz.

Odeabank İnternet Şubesi sekmesinde sunulan T.C kimlik numarası ve parola bölümlerini, eksiksiz ve doğru olarak giriniz. Ardından sisteme giriş yaparak, bakiye sorgulama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Odeabank hesap bakiyesi veya kredi kartı bakiyesi için internet şubesinden, 7/24 hizmet sağlanmaktadır.

Odeabank Mobilden Bakiye Sorgulama

IOS cihazlar ve Android uyumlu cihazlar için Odeabank Mobil uygulama sunuluyor. Ücretsiz uygulamayı indirmek için Odeabank internet sayfasından veya sanal mağazalardan erişim sağlayabilirsiniz.

Odeabank Mobil Bank uygulamasını indirdikten sonra tek kullanımlık şifre ile mobil parola oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz her ana mobil bank sistemine giriş yaparak, bakiye inceleme işlemleri, kredi kartı bakiye öğrenme işlemlerini yapabilirsiniz.

Odeabank telefon bankacılığı için 444 8 444 numarasından iletişim sağlatabilir, hesap ve kredi kartı bakiye sorgulama işlemlerini sesli yanıt sisteminden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapın