Hakkımızda

Finans dünyasına dair ne varsa hepsi bizim işimiz. Alanında uzman ve profesyonel olan ekibimiz sayesinde en zor finansal terimleri dahi anlaşılır bir üslupla hemen herkesin anlayacağı sade bir dinle anlatıyoruz. Bu doğrultuda bireysel finans faaliyetlerinin güçlendirilmesi amacında olan ekibimiz, tasarruf ve birikim oluşturma hususunda oldukça titiz bir çalışmaya imza atıyor.

Dunyapara.com sitemizin adını kullanan ya da kullanmayan ve sizden ek iş adı altında kapora, teminat vb. isimlerle para talep eden hiç kimseye para göndermeyin.

Gönderdiğiniz ya da göndereceğiniz ücretlerin sorumluluğu tamamen size aittir.

Sitemizde bulunan formlar sadece bizimle iletişim ya da paylaşılan içeriklere yorum yapmanız için konulmuştur.

Birikimlerin daha verimli harcanması hususunda da etkili bir rehber olabilme başarısını gösteren uzman kadromuz, yatırımlarınızın doğru yönetilmesi hususunda da etkili bir çalışmaya imza atmaktadır. Geleneksel basın ve medyanın tam aksine çok daha anlaşılır ve çok daha reel değerlendirmeler yapabilen ekibimiz, yatırım sahiplerinin yatırımlarını arttırılmasına destek olmak konusunda oldukça başarılıdır. ‘’Finans Bizim İşimiz!’’ sloganımızla hayat bulan bir çalışma politikasına sahibiz. Böylece gün geçtikçe uzmanlaşan ve çağın gereklerine ayak uyduran bir finans danışmanı olarak gelişim göstermekteyiz.

Biz, finans alanındaki tüm yenilikleri yakından takip ederek; sürekli güncel kalabilen bir ekibiz. Biz; kredi konusunda en son değişiklikleri takip ederek; hemen her türlü kredinin anında çıkması hususunda rehberlik yapabilen bir ekibiz. Biz; kredi kartlarına dair ne kadar merak edilen şey varsa hepsine doğru ve isabetli yanıt verebilen başarılı bir takımız.

Biz; bankalar ve bankacılık sistemine dair ne varsa bilen hemen her yeni mevzuata hakim olan alanında uzman ve profesyonel olan bir ekibiz. Biz; emeklilik hakları dahil olmak üzere hemen tüm SGK işlemlerine dair ayrıntılı bilgiler sunabilen bir takımız. Biz; finans, bankacılık, kredi, SGK konularında danışmanlık hizmeti sunabilen bir ekibiz. Biz finans konusunda ne zaman bir bilgiye ihtiyaç duysanız bir tık kadar uzağınızda olan; sizin için özel vakit ayıran gönüllü ve özverili bir ekibiz. Başta da dediğimiz gibi ‘’Finans Bizim İşimiz!’’

Biz en derin ekonomik mevzuları, finansçı olmayanların dahi çok hızlı bir şekilde kavramasını sağlayan, yatırımcıların 1 numaralı ekip arkadaşıyız. Finans konularının vatandaşlar için zaman zaman oldukça karışık geldiğinin bilincindeyiz. Yatırım konuları söz konusu olduğunda verilecek her bilginin oldukça önemli olduğunun da farkındayız. Bu doğrultuda; kendimizi sürekli güncelleyerek; tüm ekonomi konularına hakim olmayı amaç edindik. Para kazanma konusunda değişik seçeneklerin değerlendirilmesi hususunda oldukça titiz bir çalışmaya imza atıyoruz. Bundan dolayı günden güne katlanarak büyüyoruz. Tüm bu kazanımları bizimle yaşamak için bizi takip edin. Tüm bunlar ve daha fazlası için dünyapara.com adresini takip edin. Unutmayın ‘’Finans Bizim İşimiz’’