fbpx
Banka KredileriOdeabank

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Başvurusu

Vatan Bilgisayar’dan akıllı cep telefonu almak isteyenler için Odeabank kredisi kullanarak, 12 ay vadeli fırsattan yararlanabilirler. Vadeli cihaz kampanyası için Vatan Bilgisayar mağazalarında bulunan Odeabank müşteri temsilcileriyle görüşme yapılarak, anında kredi kullanımı sağlanabilir. Peki, Vatan Bilgisayar kredisi ne kadar?

Vatan Bilgisayara Telefon Kredisi

Vatan Bilgisayar’dan cep telefonu kredisi, müşterinin kredi notuna göre belirleniyor. Telefon almak isteyen kişiler, mağazada görevli bulunan Odeabank yetkilisiyle doğrudan görüşerek kredi formlarını doldurabilir ve cep telefonunu anında alabilirler.

Ancak telefon için verilen kredinin miktarını öğrenmek için SMS ile sorgulama yapılmaktadır. Vatan Bilgisayara Odeabank kredisi için sunulan SMS hattı 8444 olarak belirlenmiştir. Kredi kullanımı için;

  • VATAN yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numarası bir boşluk telefonun fiyatı yazılır ve 8444’e SMS gönderilir.
İLGİLİ  Odeabank Hesap Bakiyesi Sorgulama

Alınmak istenen cep telefonunun fiyatına göre verilen kredide, hemen onay sağlanmaktadır. Şayet kredi puanınız yüksek ve herhangi bir risk teşkil etmiyor ise Odeabank kredi ön onayı anında verilmektedir.

Telefonu almak için Vatan Bilgisayara görevlisine mesajı ileterek, telefon alımı sağlanabilir. Odeabank görevlisi mağaza içerisindeyse, kredi formlarını hızlı şekilde doldurarak ve herhangi bir ödemeye gerek olmadan kredi kullanımı sağlanabilir.

Vatan Bilgisayar Kredisi Başvurusu

Odeabank müşterileri için sunulan anında cep telefonu kredisinden, banka müşterisi olmayanlarda yararlanabilmektedir. Vatan Bilgisayar Odeabank kredisi için 8444’e gönderilen SMS onayı ile akıllı cihaz kampanyalarından yararlanım sağlanmaktadır.

Ancak Odeabank görevlisinin Vatan Bilgisayara mağazalarında olmadığı durumlarda, SMS onayı ile birlikte Odeabank şubesine gitmek gereklidir. Bankada yapılan kredi sözleşmesi ile Vatan Bilgisayara telefon alımı sağlanabilir.

İLGİLİ  Odeabank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Faiz Oranı

Odeabank kredisiyle Vatan Bilgisayar’dan cep telefonu almak isteyenler için 12 ay vadeli kredi kampanyası sunuluyor. Akıllı cihaz kampanyası aylık %3,9 faiz oranıyla verilmektedir. Odeabank kredisinden yararlanmak ve istedikleri cep telefonunu almak isteyenler, SMS numarasını kullanarak başvuru yapabilirler.

12 ay taksitle alınan akıllı cihaz yüzde 3.9 faiz oranıyla sunuluyor. Dolayısıyla alınmak istenen cep telefonunun fiyatına göre kredi faiz toplam tutarı hesaplanabilir.

Etiket
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 1 Kişi oy verdi Ortalama puan: 5,00.

Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close