ING Bank Müşteri Hizmetleri

ING Bank, telefon bankacılığı sistemiyle 7/24 müşteri temsil sistemi sunuyor. ING Bank müşteri hizmetleri için günün her saati 0850 222 0 600 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sesli yanıt sistemiyle tüm bankacılık sistemlerinde hizmet veren banka, dijital bankacılık menüsünden de işlem sağlıyor.

Bankanın genel müdürlüğü İstanbul- Sarıyer’de faaliyet gösteriyor. Bireysel banka müşterileri ve kurumsal bankacılık sisteminden yararlanan banka müşterileri, çağrı merkezinden erişim sağlayabilirler.

ING Bank Dijital Erişim Sistemi

ING Bank müşterileri veya ING bankacılık ürün başvuruları için sesli yanıt sistemi 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Sesli yanıt sistemiyle tuşlama menüsü kullanılarak, bireysel bankacılık işlemleri yapılabilir veya doğrudan müşteri temsilcisine bağlanılabilir.

0850 222 0 600 ING Bank müşteri hizmetlerinin yanı sıra belge ve evrak gönderimleri için faks numarası bulunuyor. 0212 286 6100 numaralı faks üzerinden belge gönderim işlemleri sağlanabilir. ING Bank dijital sistem adresi; www.ingbank.com.tr olarak kesintisiz erişim seçeneği sunuyor.

ING Bank müşteri hizmetleri için ayrıca internet sayfasında sunulan ‘’İletişim’’ menüsüne, sayfanın alt kısmından erişim sağlayarak giriş yapabilirsiniz. İletişim sayfasında sunulan bilgi formu ile tüm bankacılık işlemleriyle alakalı bilgi alınabilir, soru, görüş ve öneri iletimleri sunulabilir.

ING Bank Müşteri Hizmetleri İşlem Menüsü

ING Bank müşterileri çağrı merkezinden tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bireysel bankacılık işlemleri, kurumsal bankacılık işlemlerinin yanı sıra;

  • e-Kredi
  • e-Turuncu
  • Turuncu Ekstra
  • Bonus Card
  • Pegasus Kart
  • Özel Bankacılık

Kategorileriyle hizmet sağlanıyor. Bireysel bankacılık işlemleri için havale, EFT, SWIFT işlemleri, fatura ödeme ve otomatik ödeme talimatı, emeklilik ürünleri ve yatırım ürünleri gibi pek çok işlem yapılmaktadır.

Vadeli mevduat hesabı işlemleri, vadesiz mevduat hesabı işlemleri, döviz hesapları veya ING Bank kredi kartı işlemleri için ING çağrı merkezi numarasından hizmet sağlanabilir.

ING Bank İnternet Bankacılığı

ING Bank resmi internet sayfasına giriş yaparak, ekranın sağ üst köşesinde yer alan ‘’ING İnternet şubesi’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bireysel ve Kurumsal seçeneklerden, müşteri türünüze göre seçim yaparak giriş sağlayabilirsiniz. Daha önce internet şubesi şifresi almamış ING müşterileri hem dijital platform üzerinden ‘’şifremi unuttum/ şifre al’’ sistemini kullanabilir hem telefon bankacılığı sisteminden internet şifresi edinebilirler.

Bireysel bankacılık işlemleri, ticari bankacılık ürünleri, KOBI kredileri, tarım kredileri gibi tüm bankacılık işlemlerine dair internet şubesi üzerinden sorgulama, başvuru ve işlem sağlanabilir. Daha detaylı bilgiler için ING Bank çağrı merkezi 0850 222 0600 numaralı hattan 7 gün 24 saat erişim sağlanabilir.

ING Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri

ING Bank çağrı merkezi çalışma saatleri 7/24 kesintisiz şekilde iletişim sunuyor. Müşteri temsil sistemi, resmi tatillerde de kesintisiz hizmet vermektedir. Yurt içinden tüm sabit hatlardan ve tüm GSM numaralarından direkt arama yapılabilir ve kesintisiz iletişim her an sağlanabilir.

Yorum yapın