ING BankBankalar

ING Bank Çalışma Saatleri

ING Bank, 2019 yılı çalışma saatleri ve mesai günleri Ocak ayı itibari ile güncellenmiştir. Banka şubeleri ile hafta içi tüm günlerde hizmet veren ING Bankası, hafta sonları kapalıdır.

ING Bank çalışma saatleri ise 09:00 ve 17:00 arasında sürdürülmektedir. Türkiye’deki tüm ING Bank şubelerinde aynı saatler dahilinde mesai sunan banka, öğle saatlerinde 1 saat kapalıdır.

ING Bank 12:30 ile 13:30 saatleri arasında hizmet vermemektedir. Ancak banka şubelerinin kapalı olduğu saatlerde, ING Bank ATM’lerinden ve dijital bankacılık sistemlerinden hizmet sağlanabilir.

ING Bank 2019 Çalışma Saatleri

ING Bankası; www.ingbank.com.tr web sitesinde şube ve ATM adres bilgilerini sunuyor. Bankanın çalışma saatleri; 09:00- 12:30 ile 13:30- 17:00 saatleri arasında sürdürülmektedir. 2019 taksim yılı içerisinde belirlenen resmi tatillerde, ING Bank hizmet vermemektedir.

ING Bank resmi internet sayfasına giriş yapılarak, ekranın üst kısmında yer alan ‘’Şubeler ve ATM’ler’’ sekmesine tıklayarak, yurt içindeki tüm ING şubeleri ve özelliklerine göre ATM’lerin konum bilgileri edinilebilir.

ING Bank ATM Çalışma Saatleri

ING Bank çalışma saatleri dışında işlem yapmak isteyenler içixxxn ATM’lerden günün her saati işlem olanağı sunuluyor. Fatura ve ödemeler, bakiye sorgulama işlemleri, kredi kartı başvuru ve ödeme işlemleri, kredi ödeme ve başvuruları, Pegasus Kart işlemleri, Turuncu Hesap işlemleri gibi pek çok bankacılık işlemi, ING Bank ATM’lerinden 7/24 yapılabilir. En yakın ATM ve özelliklerine göre ATM’ler listesini, adres ve lokasyon bilgileriyle, web sayfasından öğrenebilirsiniz.

ING Bank Telefon Bankacılığı

Yurt içinde tüm sabit hatlardan ve tüm GSM operatörlerinden ING Bank telefon bankacılığı sistemine erişim sağlanabilir. 0850 222 0 600 numaralı telefon numarasından 7 gün ve 24 saat kesintisiz erişim, iletişim sistemi sunuluyor.

Bireysel bankacılık işlemlerinin yanı sıra kurumsal bankacılık sistemleriyle hizmet alınabilir. ING Bank şubelerinin kapalı olduğu saatler ve günlerde, ING Bank müşteri hizmetleri numarasından işlem yapılabilir.

ING Bank İnternet Şubesi

İngbank.com.tr web adresine, tüm cihazlardan erişim sağlanmaktadır. Üstelik mobil cihazlardan da uyumlu alt yapı sunulmakta ve internet bankacılığı sistemiyle hizmet verilmektedir. İnternet şubesi şifresi olan tüm ING Bank müşterileri, sisteme doğrudan giriş yaparak bireysel bankacılık işlemlerini yapabilirler.

İnternet Bankacılığı şifre işlemleri hem dijital menüden hem de telefon bankacılığı sisteminden edinilebilir. 7/24 kesintisiz erişim sistemiyle faaliyet gösteren ING Bank, özel bankacılık sistemi de sunuyor.

ING Bank Mobil Bankacılık Sistemi

Kesintisiz ve sorunsuz erişim seçeneği ile mobil bank sistemine, dilediğiniz her yerden bağlantı sağlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet sunan ING Bank Mobil Bankacılık sistemi, şubelerin çalışma saatleri dışında veya mesai saatlerinde, bankacılık işlemlerinin tamamında faaliyet gösteriyor. IOS ve Android uyumlu tüm mobil cihazlardan ING Bank mobil uygulamasını indirerek kullanım sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir