Garanti Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)

Garanti Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)
Garanti Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)

Garanti Bankası Hesap Bakiyesi Öğrenme Sorgulama

Garanti Bankası müşterilerine özel SMS bankacılığı ve internet bankacılığı hizmetleri sunuluyor. Hesap işlemlerinin tamamı, internet bankacılığı üzerinden kolaylıkla yapılabilir. Garanti bankası hesap bakiyesi öğrenmek ve Garanti bankası hesap bakiyesi sorgulamak için sunulan pratik yöntemlerden biri de SMS yöntemidir. SMS ile hesap bakiyesi öğrenme işini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Öğrenilmek istenen hesaba ait bakiye bilgisi veya tüm hesapların bakiyeleri, tek SMS ile öğrenilebilir. İnternet bankacılığı şifresi edinen tüm banka müşterileri, internet erişiminin olduğu tüm cihazlardan ve günün her saati bakiye sorgulama işlemi yapabilirler. Detaylar ve işlem yönergeleri için okumaya devam edin.

Garanti Bankası İnternetten Bakiye Sorgulama

Bireysel veya kurumsal hesaplara ait bakiye bilgisi edinmek için, ‘’Cepsubesi’’ uygulamasını indirebilir, dilediğiniz her an bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. IOS ve Android cihazlardan, Windows Phone cihazlardan sanal mağazalara giriş yaparak mobil uygulamayı indirebilirsiniz. Cep telefonları ve tablet cihazların tamamı, %100 uyumluluk ile mobil cep kullanımı sağlıyor.

Garanti Cep uygulamasını indirmek ve kullanımı tamamen ücretsizdir. Tüm bankacılık işlemlerini internet üzerinden hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulama olarak sunulan bu uygulama ile bireysel ve kurumsal tüm işlemler yapılabilir, hesap bakiyeleri öğrenilebilir. Mobil uygulama kullanmak istemeyen müşteriler için Garanti İnternet Bankacılığı sisteminden erişim sağlanabilir.

www.garanti.com.tr web sitesini ziyaret ederek;

  • Bireysel sekmesine tıklayın
  • İnternet/ Telefon/ Cep/ Paramatik butonlarından interneti seçin
  • Garanti İnternet’e Giriş / Parola Al

Şifrenizi biliyor iseniz ‘’Giriş’’ sekmesine tıklayarak bilgilerinizi giriniz. T.C kimlik numarası ve şifre bilgileriyle internet bankacılığı sistemine giriş yapabilir, bakiye sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti İnternet Şubesi şifresi almak için ‘’Parola Al’’ butonuna tıklayın, kimlik bilgilerini girerek tek kullanımlık sms ile şifrenizi oluşturun. Sisteme giriş yaptıktan sonra ‘’Hesaplarım’’ sayfasında yer alan ana hesap ve tüm ek hesapları görüntüleyebilirsiniz, dilediğiniz hesaba ait bakiye bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası SMS İle Hesap Bakiyesi Sorgulama

Garanti BBVA hesap bakiye sorgulama için bireysel bankacılık sisteminde 3340 SMS Anında Bilgi sistemini kullanarak tüm hesaplara ait bakiye bilgilerini öğrenebilirsiniz. Ek hesaplar, Money Card, Bonus Card, Filexi Card bakiye bilgileri de SMS ve internet bankacılığı sistemlerinden günün her saati sunuluyor.

American Express, Miles & Smiles ve Garanti ek hesap bakiye sorgulama işlemleri için bankaya tanımlı cep telefonu üzerinden 3340 SMS hattıyla işlem yapabilirsiniz.

SMS ile Garanti Bankası’na ait kredi kartı veya banka kartı bakiye sorgulama için;

  • ‘’Bilgi’’ boşluk kartın son 4 hanesi yazılarak, 3340’a gönderilir.

Cep telefonunuza gelecek Bilgi mesajında hem kartın bakiye bilgileri hem de bonus bilgisi, hesap kesim tarihi ve dönem içi harcama tutarları gibi detaylı bilgiler sunuluyor. Ek hesapların bakiye sorgulama işlemlerinde, hesap numarasının son 4 rakamı girilerek işlem yapılabilir.

SMS ile garanti bankası hesap bakiyesi sorgulamak için 3340’e mesaj atarken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta cep telefonu numaranızın Garanti Bankası sisteminde sizin adınıza kayıtlı olarak görünmesidir.

Garanti Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)

Garanti SMS bankacılığı sisteminde OGS bakiye sorgulama işlemleri de yapılmaktadır. Garanti Bankası resmi internet sitesine giriş yaparak tüm bankacılık işlemlerinin SMS kodlarını inceleyebilir, 3340 SMS hattı üzerinden anında bilgi edinebilirsiniz.

Değerli okurlarımız, bu yazımızda Garanti bankası hesap bakiye öğrenme, Garanti bankası hesap bakiye sorgulama, Garanti bakiye sorgulama SMS, SMS ile Hesap Bakiyesi öğrenme sorularının cevaplarının üzerinde durduk ve bu soruların cevapları ile ilgili birçok önemli etkenden bahsettik. Bunlar dışında garanti bankası ile diğer yazılarımız için Garanti Bankası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın