fbpx
BankalarGaranti Bankası

Garanti Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)

Garanti Bankası müşterilerine özel SMS bankacılığı ve internet bankacılığı hizmetleri sunuluyor. Hesap işlemlerinin tamamı, internet bankacılığı üzerinden yapılabilir. Bakiye öğrenmek için sunulan pratik yöntemlerden biri de SMS yöntemidir.

Öğrenilmek istenen hesaba ait bakiye bilgisi veya tüm hesapların bakiyeleri, tek SMS ile öğrenilebilir. İnternet bankacılığı şifresi edinen tüm banka müşterileri, internet erişiminin olduğu tüm cihazlardan ve günün her saati bakiye sorgulama işlemi yapabilirler. Detaylar ve işlem yönergeleri için okumaya devam edin.

Garanti Bankası İnternetten Bakiye Sorgulama

Bireysel veya kurumsal hesaplara ait bakiye bilgisi edinmek için, ‘’Cepsubesi’’ uygulamasını indirebilir, dilediğiniz her an bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. IOS ve Android cihazlardan, Windows Phone cihazlardan sanal mağazalara giriş yaparak mobil uygulamayı indirebilirsiniz. Cep telefonları ve tablet cihazların tamamı, %100 uyumluluk ile mobil cep kullanımı sağlıyor.

İLGİLİ  Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti

Garanti Cep uygulamasını indirmek ve kullanımı tamamen ücretsizdir. Tüm bankacılık işlemlerini internet üzerinden hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulama olarak sunulan bu uygulama ile bireysel ve kurumsal tüm işlemler yapılabilir, hesap bakiyeleri öğrenilebilir. Mobil uygulama kullanmak istemeyen müşteriler için Garanti İnternet Bankacılığı sisteminden erişim sağlanabilir.

www.garanti.com.tr web sitesini ziyaret ederek;

 • Bireysel sekmesine tıklayın
 • İnternet/ Telefon/ Cep/ Paramatik butonlarından interneti seçin
 • Garanti İnternet’e Giriş / Parola Al

Şifrenizi biliyor iseniz ‘’Giriş’’ sekmesine tıklayarak bilgilerinizi giriniz. T.C kimlik numarası ve şifre bilgileriyle internet bankacılığı sistemine giriş yapabilir, bakiye sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti İnternet Şubesi şifresi almak için ‘’Parola Al’’ butonuna tıklayın, kimlik bilgilerini girerek tek kullanımlık sms ile şifrenizi oluşturun. Sisteme giriş yaptıktan sonra ‘’Hesaplarım’’ sayfasında yer alan ana hesap ve tüm ek hesapları görüntüleyebilirsiniz, dilediğiniz hesaba ait bakiye bilgilerini inceleyebilirsiniz.

İLGİLİ  Garanti Bankası EFT ve Havale Ücretleri

Garanti Bankası SMS İle Bakiye Sorgulama

Garanti Bankası bireysel bankacılık sisteminde 3340 SMS sistemini kullanarak tüm hesaplara ait bakiye bilgilerini öğrenebilirsiniz. Ek hesaplar, Money Card, Bonus Card, Filexi Card bakiye bilgileri de SMS ve internet bankacılığı sistemlerinden günün her saati sunuluyor.

American Express, Miles & Smiles ve Garanti ek hesap bakiye sorgulama işlemleri için bankaya tanımlı cep telefonu üzerinden 3340 SMS hattıyla işlem yapabilirsiniz. Garanti Bankası’na ait kredi kartı veya banka kartı bakiye sorgulama için;

 • ‘’Bilgi’’ boşluk kartın son 4 hanesi yazılarak, 3340’a gönderilir.

Bilgi mesajında hem kartın bakiye bilgileri hem de bonus bilgisi, hesap kesim tarihi ve dönem içi harcama tutarları gibi detaylı bilgiler sunuluyor. Ek hesapların bakiye sorgulama işlemlerinde, hesap numarasının son 4 rakamı girilerek işlem yapılabilir.

İLGİLİ  Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti SMS bankacılığı sisteminde OGS bakiye sorgulama işlemleri de yapılmaktadır. Garanti Bankası resmi internet sitesine giriş yaparak tüm bankacılık işlemlerinin SMS kodlarını inceleyebilir, 3340 sms hattı üzerinden anında bilgi edinebilirsiniz.

Etiket
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 1 Kişi oy verdi Ortalama puan: 5,00.

Loading...

Bir Yorum

 1. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para garantisi
  * 10,000 TL’den 100,000,000 TL’ye kadar kredi teklifi

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  WhatsApp: +15184181390
  Doğrudan posta:
  creditfinancierhome@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close