Denizbank Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)

Denizbank müşterilerine sunulan avantajlar ile tüm dijital platformlardan bakiye sorgulama işlemleri yapılabilir. SMS bankacılığı, internet bankacılığı, telefon ve mobil bankacılık sistemleri kullanılarak, bakiye öğrenme işlemi yapılabilir. Öncelikle sistemde kayıtlı cep telefonu numarası gereklidir.

Denizbank müşterileri, kullandıkları cep numaralarını, telefon bankacılığı veya internet bankacılığı sistemlerini kullanarak kaydedebilirler. Ardından SMS ile bakiye sorgulama yapılabilir. İşlem detayları, aşağıda yer alıyor.

Denizbank SMS İle Bakiye Sorgulama

Denizbank bakiye sorgulama işlemleri için 3280 SMS servisiyle hizmet veriliyor. Denizbank müşteri numarası ile SMS işlemi sağlayabilirsiniz. 7 haneli müşteri numarası ile bakiye sorgulama için;

  • BAKIYE bir boşluk, müşteri no yazın ve 3280’e gönderin (Örneğin; BAKIYE 446689)

Denizbank hesap bakiyesi öğrenmek için müşteri numarası 444 0 800 numaralı AçıkDeniz telefon bankacılığı sisteminden öğrenilebilir. T.C kimlik numarası ve sistemde kayıtlı cep telefonu üzerinden, müşteri numarası veya şifre bilgisi edinilebilir.

Denizbank döviz hesapları için bakiye sorgulama işlemlerinde, yine müşteri numarası kullanılmaktadır. Döviz hesabı bakiye sorgulama için;

  • BAKIYE bir boşluk, müşteri no, bir boşluk ve döviz cinsini yazarak, 3280’e kısa mesaj iletin. (örneğin; BAKIYE 239873 USD)

İletilen mesaj ile bakiye bilgisi, döviz hesabı bakiye bilgisi öğrenilebilir. Deniz Bonus kullanıcıları için, kredi kartı bakiye sorgulama işlemi, aynı SMS numarası üzerinden sunuluyor. Denizbank kredi kartı bakiyeleri için;

  • BAKIYE bir boşluk, kredi kartının son 4 hanesini yazın, 3280’e gönderin.

Denizbank SMS ile bakiye sorgulama işlemlerinde, ek ücret uygulanmamaktadır. Ancak kullanıcılar gönderdikleri mesaj için GSM operatörlerine göre 1 SMS ile uygulamadan yararlanabilirler. Tüm GSM operatörlerinden, bakiye sorgulama işlemi yapılmaktadır.

Denizbank İnternetten Bakiye Sorgulama

Denizbank internet bankacılığı işlemleri için tüm platformlardan giriş yapabilirsiniz. www.denizbank.com web adresinden, ‘’İnternet Bankacılığı’’ bölümüne giriş yapabilirsiniz. Deniz İnternet Şubesi için ‘’Bireysel’’ sekmesinden, kimlik numarası ile giriş yapılmaktadır.

Dijital Deniz bölümü ile tüm bankacılık sistemlerine kolay erişim sunuluyor. Denizbank web sayfasının sağ kısmında bulunan menüden DijitalDeniz kategorisine erişim sağlayabilirsiniz. Mobil, internet, SMS, telefon ve dijital bankacılık sistemlerine tıklayarak, hızlı ve kolay şekilde dijital platformlara ulaşabilirsiniz.

Bireysel internet şubesinde, T.C kimlik numarası ve parola girilerek bakiye inceleme hizmeti sunuluyor. Şifre oluşturmak için aynı menüde bulunan ‘’Şifre Alma/ Yenileme’’ sekmelerini kullanabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra; ‘’Hesaplarım’’ veya ‘’Kartlar’’ bölümlerinden dilediğiniz hesaba erişim sağlayabilir, tüm işlemleri yapabilirsiniz. Bakiye öğrenme, dönem içi hareketler veya ekstre detayları gibi menülerin tamamına kolay şekilde erişim sunuluyor.

Denizbank Mobilden Bakiye Sorgulama

Mobildeniz uygulaması tüm akıllı cihazlar için ücretsiz olarak sunuluyor. Denizbank internet sayfasında yer alan ‘’Mobil Bankacılık’’ ‘’Fast Pay’’ veya ‘’Deniz Kartım’’ uygulamalarının tamamını, ücretsiz olarak indirebilirsiniz. MobilDeniz uygulaması, İphone ve Android telefonlar, tabletler için hızlı linkten sunuluyor.

MobilDeniz’i indirerek şifre oluşturabilirsiniz. ÇizGir uygulaması ile kolay erişim olanağı sunan MobilDeniz, ilk girişlerde TekŞifre uygulaması sunuyor. Tek kullanımlık parola ile mobil bank şifrenizi oluşturabilirsiniz.

MobilDeniz ana menüsünde yer alan vadeli mevduat, vadesiz mevduat hesaplarına tek tıkla erişerek, bakiye görüntüleme işlemi yapabilirsiniz. Denizbank kredi kartı kullanan banka müşterileri için Kartlar sekmesinde, kullanılan kredi kartları sunulmaktadır. Kart logosuna tıklayarak bakiye görüntüleyebilir, hesap detayları veya diğer işlemleri kolay şekilde yapabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri numarası olan 0850 222 0 800 veya 444 0 800 günün her saati erişim ve iletişim olanağı sunuluyor. Bakiye sorgulama işlemlerini sesli yanıt sisteminden direkt olarak yapabilirsiniz.

Yorum yapın