DenizbankBankalar

Denizbank Müşteri Hizmetleri

Denizbank A.Ş Esentepe- İstanbul genel müdürlüğü ile hizmet veriyor. Denizbank müşteri hizmetleri, telefon bankacılığı sistemiyle günün her saati iletişim ve erişim sağlıyor. Denizbank çağrı merkezi numarası 0850 222 0 800 numaralı hattan 7/24 kesintisiz iletişim desteği ile bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetleri sunuyor.

Denizbank Çağrı Merkezi

Türkiye’de tüm sabit hatlardan ve GSM operatörlerinden 0850 222 0 800 numaralı hattı arayabilir, Denizbank hesapları ve kredi kartları ile ilgili işlem sağlayabilirsiniz. Sesli yanıt sistemi sunulan Denizbank müşteri temsil sisteminde;

  • Kartlar
  • Krediler
  • Bankacılık
  • Yatırım
  • Emeklilik ve BES
  • Kampanyalar
  • Dijital Deniz

Kategorileriyle hizmet veriliyor. Tüm bankacılık işlemlerini sesli yanıt sisteminden veya tuşlama fonksiyonunu kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca müşteri temsilcisiyle görüşmek için, Denizbank sesli yanıt menüsünden erişim sağlanıyor.

Dijital Deniz

Denizbank KEP adresi; Denizbank.haberlesme@hs04.kep.tr adresi olarak belirtilmiştir. Denizbank internet sayfası; www.denizbank.com.tr adresinden 7/24 erişim sunuyor. Hem internet şubesi sistemine giriş yapabilir hem de mobil bankacılık sistemi için uygulama linklerine erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca ‘’İletişim’’ sekmesinde sunulan mail erişim formunu doldurarak, Denizbank müşteri temsil sistemine erişim sağlanıyor.

Tüm bankacılık işlemleri, soru- görüş ve önerileri iletmek için Dijital Deniz sisteminden işlem sağlanabiliyor. İnternet bankacılığı sistemine giriş yapmak için internet şifresi alınması gereklidir. Bunun için telefon bankacılığı sisteminden veya ‘’İnternet Bankacılığı’’ butonuna tıklayarak, açılan bölümden şifre alma işlemi sağlanabilir.

Denizbank Mobil Bankacılık Sistemi

IOS, Android ve Windows Phone işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlardan, ücretsiz Denizbank mobil uygulama indirilebilir. Denizbank mobil bankacılık sisteminde, sol menüde yer alan ‘’İletişim’’ butonuna tıklayarak, Denizbank müşteri hizmetlerine doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.

Bireysel bankacılık işlemlerine dair mobil bankacılık sisteminde, tüm işlemler sunuluyor. Fatura ödemeleri, hesap işlemleri, para transferleri, kredi kartı işlemleri, yatırım araçları, sigorta ve emeklilik ürünleri gibi pek çok bankacılık işlemi, mobil bank sisteminden hızlı ve kolay şekilde yapılabilir.

Denizbank Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Denizbank Genel Müdürlüğü 0212 348 20 00 numaralı telefondan hizmet veriyor. Merkezi Esentepe’de olan Denizbank, bireysel, kurumsal ve ticari bankacılık hizmetlerinin yanı sıra KOBI bankacılığı, tarım bankacılığı ve altın bankacılığı alanlarında faaliyet gösteriyor. Ayrıca kamu finansman hizmetleriyle de hem banka şubelerinden hem Dijital Deniz sisteminden hizmet sunuyor.

Deniz Dinliyor bölümü ile Denizbank internet sayfasında, bilgi ve erişim ağı sunuluyor. Bankacılık hizmetleriyle alakalı bilgi almak, öneri ve görüş iletmek için bu kısımdan iletişim sağlanabilir. Mektuplaşma adresi olarak; PK: 34934 Esentepe/ İstanbul adresi sunulmaktadır.

İletişim formu, sosyal medyadan erişim platformu, 0850 222 0 800 Denizbank çağrı merkezi ve müşteri memnuniyet formu ile hizmet sunuluyor. Denizbank telefon bankacılığı ve internet sayfasından tüm bankacılık işlemlerine dair bilgi alınabilir, ürün ve hizmet ücretlerine dair ana sayfa ekranından işlem sağlanabilir.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir