Anadolubank Bakiye Sorgulama

Anadolubank müşteri hizmetleri erişimleriyle, kredi kartı ve banka hesap bakiye sorgulama işlemleri sunuyor. ATM’den bakiye sorgulama, internet bankacılığı ve mobil bankacılık sistemlerinden bakiye sorgulama işlemleri ve telefon bankacılığı sisteminden bakiye öğrenme hizmetleriyle Anadolubank müşteri temsil sistemi sunuluyor.

Anadolubank ATM’den Bakiye Sorgulama

Türkiye’nin pek çok şehrinde bulunan binlerce Anadolubank ATM’sinden bakiye sorgulama işlemleri yapılabiliyor. Kredi kartları, vadeli ve vadesiz mevduat hesapları, döviz ve altın hesapları bakiye bilgileri için Anadolubank ATM’lerinden işlem yapılabilir.

Kartlı işlemler veya kartsız işlem seçenekleriyle; Renkli Hesap, Besili Hesap, Kuponlu Hesap, E-Mevduat Hesabı ve Altın Hesabı menülerine giriş yapılarak, günün her saati bakiye bilgisi edinilebilir. Kartsız işlem yapılması için öncelikle, sisteme kayıtlı cep telefonu numarası kullanılmalıdır. Kartlı işlemlerde ise ana menüden ‘’Kredi Kartı İşlemleri’’ seçilerek, güncel limit ve borç bilgisi, ekstre bilgisi ve dönem içi harcama bilgileri sunuluyor.

Hesaplar veya ek hesap seçeneklerine göre güncel bakiye bilgisi, ATM menüsünden 7/24 yapılabilir.

Anadolubank Telefondan Bakiye Sorgulama

Yurtiçinden tüm sabit hatlar ve GSM numaralarından 0850 222 55 50 numaralı Anadolubank çağrı merkezini arayarak, kredi kartı bakiye öğrenme işlemleri yapılabilir. Hem telefon bankacılığı menüsünden hem de müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanarak, hesap bilgileri, kredi kartı bilgileri, dönem içi harca tutarları ve güncel limit bilgileri hızlı ve kolay şekilde öğrenilebilir.

Anadolubank müşteri hizmetleri üzerinden ayrıca hesaplar arası transfer, TL ve YP hesapları bakiye öğrenme işlemleri ile bireysel bankacılık işlemleri yapılmaktadır. Sisteme kayıtlı telefon numaraları ile banka müşterileri, Anadolubank telefon bankacılığı sisteminden yararlanabilirler.

Anadolubank Mobilden Bakiye Sorgulama

Anadolubank mobil bankacılık sistemleriyle kredi kartı limit bilgileri ve bakiye sorgulama işlemleri sunuyor. Anadolubank mobil uygulamasını IOS ve Android cihazlar için ücretsiz olarak indirebilir ve 7/24 kesintisiz olarak kullanabilirsiniz. Mobil bankacılık sistemine giriş yaparak, ana menüde sunulan kredi kartı işlemleri bölümünden bakiye öğrenme, güncel limit ve borç bilgisi öğrenme işlemleri yapılabilir.

Anadolubank İnternetten Bakiye Sorgulama

İnternet bankacılığı sistemi ile bireysel ve kurumsal bankacılık işlemleri sunan Anadolubank, internetten bakiye öğrenme hizmetleri sunuyor. İnternet bankacılığı sistemine giriş yapmak için TC kimlik veya müşteri numarası ile işlem yapılabilir.

İnternet şifresi, tek kullanımlık SMS şifresi veya telefon bankacılığı sisteminden alınabilir. Güncel limit bilgileri, ek hesap bakiye bilgileri ve tüm kredi kartı detayları, internet bankacılığı menüsünden incelenebilir.

Anadolubank SMS Bankacılığı İle Bakiye Sorgulama

Anadolubank bakiye sorgulama işlemleri için SMS bankacılığı hizmeti sunmuyor. Bakiye sorgulama, hesap ve kredi kartı işlemleri için ancak telefon bankacılığı, dijital bankacılık ve ATM sistemlerinden işlem yapılabilmektedir.

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet seçeneği ile Anadolubank müşteri hizmetleri sistemine 0850 222 55 50 numarasından erişim sağlanarak işlem yapılabilir.

Yorum yapın