AnadolubankBankalar

Anadolubank Müşteri Hizmetleri

Anadolubank müşteri temsil sistemi, 7 gün 24 saat kesintisiz iletişim sistemiyle faaliyet gösteriyor. Anadolubank müşteri hizmetleri için 0850 222 55 50 numaralı telefondan erişim sağlanabilir. Bireysel bankacılık, kurumsal bankacılık ve KOBI bankacılık sistemleriyle faaliyet gösteren Anadolubank, telefon bankacılığı ile kesintisiz hizmet sunuyor.

Anadolubank Çağrı Merkezi

Anadolubank telefon bankacılığı sistemiyle havale ve EFT işlemleri, SWIFT işlemleri, hesap açma ve hesap kapatma işlemleri yapılabilir. Günün her saati hizmet veren telefon bankacılığı sisteminde ayrıca, kredi başvuru ve sorulama işlemleri sağlanabilir.

Anadolubank telefon sisteminde 3 numaralı tuş işe, limit ve bakiye bilgileri edinilebilir, başvurular, kredi kartı işlem taksitlendirme işlemleri, bakiye sorgulama, ek hesap işlemleri veya ana kart, ek kart gibi işlemler sağlanabilir.

Anadolubank çağrı merkezi sisteminde 4 numaralı tuşlama seçeneğiyle, banka kartlarına dair tüm işlem seçenekleri sunuluyor. Ayrıca kredi kartları, ek kart ve banka kartları için şifre belirleme veya şifre yenileme işlemleri sunuluyor.

Anadolubank Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Anadolubank müşteri hizmetleri sisteminden 7/24 bireysel bankacılık işlemleri sağlanabilir. İnternet bankasına girişler için şifre belirleme opsiyonları, internet bankacılığı kayıt işlemleri, limit işlemleri ya da bloke kaldırma işlemleri gibi pek çok hizmet sağlanmaktadır. Telefon menüsünden 5 rakamını tuşlayarak, internet bankacılığı işlemleri sağlayabilirsiniz.

Anadolubank çağrı merkezlerinden POS ve ATM hizmetleri de sunuluyor. Anadolubank’a kayıtlı işyerleri ve üye işletmeler için POS işlemleri sunuluyor. Banka ile ilgili soru, görüş ve önerilerin iletilmesi için telefon bankacılığı menüsünde 7 rakamıyla hizmet verilmektedir.

Müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak için 0 rakamını tuşlayabilir veya doğrudan bağlantı sağlayabilirsiniz.

Anadolubank İnternet Bankacılığı

www.anadolubank.com.tr web adresi üzerinden hizmet veren Anadaolubank, bankacılık işlemleri için internet şubesi sistemi sunuluyor. Hem bireysel banka müşterileri hem de kurumsal banka müşterileri, internet bankacılığı menüsünü kullanarak direkt giriş yapabilirler.

Fatura ve otomatik ödemeler, kredi işlemleri, yatırım araçları, KOBI kredileri, işletme hesap işlemleri, düzenli ödeme talimatları ve Anadolubank kredi kartı işlemleri veya benzer bankacılık işlemlerinin tamamıyla hizmet sunuluyor. İnternet şubesi sisteminin yanı sıra mobil bank sisteminden de bireysel işlemler sağlanabilir.

Anadolubank Mobil Bank Sistemi

Mobil bankacılık sistemiyle 7/24 hizmet ve bankacılık işlemleri sunuluyor. AppStore veya PlayStore mağazalarından Anadolubank mobil bank uygulamasını indirebilir, bankanın mobil bank linklerine tıklayarak direkt erişim sağlayabilirsiniz.

Anadolubank mobil bankacılık sistemi üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanmak için telefon ikonuna tıklamanız yeterlidir. Doğrudan telefon bankacılığı menüsüne erişim sağlanabiliyor.

Anadolubank hesap ve banka kartı işlemleri, döviz işlem ve transferleri, vadeli- vadesiz mevduat hesabı işlemleri, yatırım ürünleri, emeklilik ve sigorta ürünleri, otomatik ödeme işlemleri gibi pek çok fonksiyon değerlendirilebilir. Anadolubank çağrı merkezi 0850 222 5 550 telefon numaralarından dilediğiniz her an erişim sağlayabilir ve bireysel bankacılık işlemlerini sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorumlar / Başvurular

 1. Merhaba!

  Mali desteğe mi ihtiyacınız var? dünyanın her yerinde ihtiyacı olan borçlulara her türlü krediyi veriyoruz.

  5.000 – 10.000.000 ABD Doları
  * amaç *% 3 faiz oranı
  * 1-20 yıl arasında ödeme seçeneği.
  * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Kredinin esnekliği.

  Yardım için lütfen bizimle iletişime geçin.
  E-posta: creditfinancierhome@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu