Vakıfbank Bakiye Sorgulama

Türkiye Vakıfbank bakiye sorgulama işlemleri, bireysel bankacılık hizmetleri dahilinde sunuluyor. İnternet şubesi sisteminden giriş yaparak, mobil bankacılık sisteminden veya çağırı merkezinden bakiye sorgulama işlemleri yapılmaktadır.

Yurt içindeki tüm VakıfBank ATM’lerinde bakiye sorgulama işlemleri 7/24 sağlanabiliyor. İster kartlı işlemler menüsünden ister kartsız işlem seçeneklerinden, hesap ve kredi kartı bakiye sorgulama işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank İnternetten Bakiye Sorgulama

İnternet Şubesi sistemine giriş yaparak, günün her anı bakiye sorgulama seçenekleri sunulmaktadır. www.vakıfbank.com.tr web sitesine, tüm bilgisayarlardan ve akıllı cihazlardan erişim sağlanmaktadır.

Vakıfbank internet sayfasının, üst kısmında bulunan ‘’İnternet Bankacılığı sekmesine tıklayınız. Bireysel ve Kurumsal sekmelerinden Bireysele tıklayın. T.C kimlik numarası veya Vakıfbank müşteri numarasını girerek, şifrenizi tuşlayın. Şifrenizi bilmiyorsanız ‘’şifremi unuttum’’ sekmesine tıklayarak yeni şifre belirleyebilirsiniz.

Vakıfbank internet bankacılığı sisteminde, menü tuşuna tıklayın ve Hesaplar sekmesinden, dilediğiniz hesaba tıklayın. Güncel hesap hareketleri, bakiye bilgisi gibi detayları online olarak inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Telefon İle Bakiye Sorgulama

Vakıfbank 0850 222 0724 numaralı müşteri hizmetleri sisteminden, bakiye sorgulama işlemi yapılmaktadır. Telefon bankacılığı sistemiyle sunulan menüden tuşlama yaparak bakiye bilgisi öğrenebilirsiniz. Bunun için öncelikle 3 rakamı tuşlanmalı sonrasında ise 1 tuşlanarak hesap menüsüne erişim sağlanmalıdır. Bakiye sorgulama için tekrar 1 tuşuna basarak hesap bilgisi edinebilirsiniz.

Vakıfbank döviz hesapları için telefon bankacılığından bakiye sorgulama işlemi yapılmaktadır. Döviz hesapları için yine 0850 222 0724 numarasını arayarak, önce 3 sonrasında 1 ve 2 rakamları tuşlanarak bakiye bilgisi edinilebilir.

Vakıfbank Mobilden Bakiye Sorgulama

Mobil bankacılık sistemiyle bakiye sorgulama işlemleri sağlanıyor. IOS, Windows Phone veya Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları ve tablet cihazlardan giriş yaparak, sanal mağazalardan mobil uygulamayı indirebilirsiniz. Ya da doğrudan Vakıfbank web sitesinde sunulan mobil uygulama linklerine tıklayarak, hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank Mobil Bankacılık sisteminde, sol üstte bulunan menü tuşuna basarak tüm hesap ve ek hesaplara erişim sağlayabilirsiniz. Bakiye görüntüleme işlemi için ayrıca kredi kartları da sunulmaktadır. Hem bireysel ve kurumsal bankacılık işlemlerini yapabilir hem de bakiye sorgulama işlemlerini 7 gün ve 24 saat kesintisiz mobil erişimle sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank ATM’den Bakiye Sorgulama

Vakıfbank ATM’lerinden kartlı veya kartsız işlem menüsünü kullanarak bakiye sorgulama işlemleri yapabilirsiniz. Kart ile giriş yaparak, hesap işlemleri butonundan görüntülenmek istenen hesap veya ek hesapları seçerek inceleme sağlayabilirsiniz.

Kartsız işlem menüsünde ise Vakıfbank sistemine kayıtlı olunan cep telefon numaralarından işlem sağlanmaktadır. SMS doğrulama kodu ile sisteme giriş yapılarak, menüye erişim sağlanır.

Hem Türk Lirası hesaplarından hem döviz hesaplarından bakiye sorgulama işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca ekstre gözlem ve kredi kartı limit bilgileri istenilen her an kolaylıkla sağlanmaktadır.

Yorum yapın