Türkiye Finans Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)

Türkiye Finans Bankası, SMS bankacılık hizmeti, internet bankacılığı ve mobil bankacılık sistemleriyle bakiye sorgulama hizmeti sunuyor. Türkiye Finans hesapları, ek hesap, banka kartları ve kredi kartları için bakiye bilgisi öğrenebilir, günün her saati hızlı ve kolay işlem gerçekleştirebilirsiniz.

SMS ve internetten bakiye sorgulama işlemi yapmak için www.turkiyefinans.com.tr web sayfasından giriş yapabilir, hızlı ve dijital işlemlerden yararlanabilirsiniz. İşlem yönergeleri ve detaylar, haberde yer alıyor. İnceleyin.

Türkiye Finans SMS İle Bakiye Sorgulama

Türkiye Finans SMS Şubesi işlemleri için 2442 SMS hattından yararlanılabilir. 2442’ye mesaj atarak, hesap sorgulama, kart bakiyesi veya döviz kurları gibi pek çok işlem kolaylıkla yapılabilir. SMS bankacılığı servislerinden yararlanmak için Türkiye Finans sistemine kayıtlı cep numarasından işlem yapılması gereklidir.

Türkiye Finans İnternet Şubesi kullanarak hem dijital platform avantajlarından hem de SMS hizmetlerinden yararlanılabilir. SMS sistemine kayıt olmak için 0850 222 22 44 Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri’ne erişim sağlayarak öncelikle aktivasyon işleminin yapılması gereklidir.

Türkiye Finans bakiye sorgulama işlemleri için;

  • HESAP yazıp bir boşluk ile hesap numarasını yazın 2442’ye gönderin

(örneğin; HESAP 19238-1 veya HESAP 1237739-1001 gibi)7

Türkiye Finans kredi kartı bakiye öğrenme işlemleri aynı SMS servisinden öğrenilebilir. 2442 SMS hattından ek kart veya kredi kartı bakiye sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. İşlem İçin;

  • KART yazın bir boşluk ile kart numarasının son 4 rakamını girin. 2442’ye gönderin.

(örneğin; KART 2399 veya KART 3385 gibi)

Tüm GSM operatörlerinden ve tüm cep telefonlarından kart ve hesap bakiye sorgulama işlemi yapılabilir. Bakiye sorgulama işlemlerinde kayıtlı olunan GSM operatörü ve kullanılan tarifeye göre 1 SMS ücretlendirme yapılır. Türkiye Finans SMS bilgileri için ücretlendirme yapmamaktadır.

Türkiye Finans İnternetten Bakiye Sorgulama

Türkiye Finans internet sayfasına giriş yaparak ‘’İnternet Bankacılığı’’ menüsüne erişim sağlayabilirsiniz. Bu kısımda sunulan ‘’Bireysel’’ butonuna tıklayarak, açılan sayfadan bilgilerinizi girerek bakiye sorgulama yapabilirsiniz. Ekranda;

  • Müşteri / T.C. Kimlik Numarası
  • Parola

Bölümlerinde, kimlik bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak giriniz. İlk kez parola alacak kişiler veya şifresini unutanlar için ekranda ‘’Şifre al/ Şifremi unuttum’’ opsiyonları sunuluyor. Tıklayarak, tek kullanımlı SMS şifresiyle yeni internet şifresi oluşturabilirsiniz.

İnternet şubesine giriş yaptığınızda, ana menüden Hesaplar bölümüne tıklayabilirsiniz. Bakiye sorgulama yapacağınız hesap veya ek hesaplara tıklayarak, bakiyelerini, dönem içi işlemlerini veya hesap kesim tarihlerini öğrenebilirsiniz.

Türkiye Finans İnternet ve Mobil Bankacılık sistemleri, WCAG (Web Content Accessibility Guidelines) standartlarına uygun olarak dizayn edilmiştir. Engelli müşterilerin de rahat ve kolay şekilde işlem yapabilmelerine olanak sunuluyor.

Türkiye Finans Mobil Bank İle Bakiye Sorgulama

Mobil bankacılık sistemini kullanarak hesap bakiyesi öğrenme veya hesap işlemleri yapmak için akıllı cihazlardan giriş yapılabilir. Turkiyefinans.com.tr web sayfasının üst kısmında sunulan ‘’Mobil Bankacılık’’ butonuna tıklayın. Tüm akıllı telefonlar ve tabletler için mobil bank uygulamasını indirebilirsiniz.

Hesap bakiyesi veya kart bakiyesi sorgulama işlemleri için mobil bankta sunulan;

  • Hesap İşlemleri/ Hesap Listesi / Hesap Hareketleri/ Hesap Detayı

Menüsünü kullanabilirsiniz. Sekmelerde sunulan kart işlemleri dahilinde; Finansör  – Faal Kart İşlemleri menüsünü kullanarak;

  • Taksit Planı
  • Dönem içi Hareketler
  • Hesap Özeti
  • Borç Ödeme

Bilgilerini edinerek, kart bakiyesi sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. IOS ve Android cihazların tamamından ücretsiz olarak uygulamayı indirebilirsiniz. Mobil bank uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. Şifre belirleyerek, 7 gün 24 saat giriş yapabilir, tüm bankacılık işlemlerini dijital platform üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapın