Türkiye Ekonomi Bankası Kartsız Para Çekme ve Yatırma

Türk Ekonomi Bankası TEB, ATM’den para yatırma ve para çekme işlemlerinde, esnek limitler sunuyor. TEB müşterilerine sunulan özel avantajlar dahilinde, ATM’den para çekme limiti talep doğrultusunda artırılabilmektedir.

Türkiye Ekonomi Bankası kartsız para çekme limitleri, banka müşterilerine kartlı/ kartsız işlem seçeneklerinde aynı limitlerde sunuluyor.

TEB Kartsız Para Yatırma Limitleri

Türk Ekonomi Bankası ATM’den kartsız para yatırma işlemlerinde 20 bin TL’ye kadar limit olanağı sunuyor. Her 24 saat için sunulan işlem limitleri, kredi kartları ödemelerinde 19.990 TL’ye kadar sunuluyor.

Kartlı veya kartsız işlem seçeneklerinde sunulan ATM para yatırma limitleri, her işlem için maksimum 6.000 TL olarak belirlenmiştir. Hem hesaba para yatırma işlemleri hem kredi kartı ödemelerinde, tek seferde yapılabilecek işlemler 6 bin TL olarak belirleniş ve günlük limitler 19.990 TL ile 20 bin TL olarak belirlenmiştir.

TEB Kartsız Para Çekme Limitleri

Türkiye Ekonomi Bankası kartsız para çekme işlemlerinde, tek sefer için maksimum 40 adet banknot ile işlem yapılabiliyor. TEB ATM’lerinden kartlı veya kartsız para çekme işlemleri için sunulan limit 1.500 TL olarak belirlenmiştir.

CEPTETEB uygulaması ile günlük para çekme limitleri 3.000 TL olarak sunuluyor. Ayrıca acil durumlar için 6.000 TL’ye kadar günlük ATM’den para çekme olanağı sunuluyor. TEB ATM’den kartsız işlemler dahilinde para çekme işlemleri için CEPTETEB uygulaması başvuru yapılabilir.

www.cepteteb.com.tr web adresine giriş yaparak, CEPTETEB ile para yatırma ve para çekme işlemleri hakkında detaylı bilgi edinilebilir. 6 kıtada 50 bin ATM ile hizmet veren TEB, yurt dışında da ATM’den kartsız para çekme işlemleri sunuyor.

TEB Dijital Bankacılık Sistemi

www.teb.com.tr sistemi üzerinden dijital bankacılık sistemiyle hizmet veriliyor. İnternet Şubesi sistemi, mobil bankacılık sistemi ve telefon bankacılığı sistemleriyle kesintisiz hizmet veriliyor. Hem ATM ve şube adresleri, iletişim ve lokasyon bilgileri ile hizmet veriliyor.

Telefon bankacılığı sisteminden erişim sağlanarak günlük para çekme limitleri artırılabilir. TEB ve CEPTETEB müşterilerine özel, kartsız para çekme işlemleri için limit artırma seçenekleri sunuluyor.

0850 200 0 666 numaralı telefonlardan kartlı- kartsız para çekme işlemleri için limit bilgisi öğrenilebilir. Hem kredi kartları hem hesap kartları için sorgulama işlemlerinin yanı sıra kartsız işlem seçenekleri değerlendirilebilir.

TEB ATM’den Yapılan İşlemler

Türkiye Ekonomi Bankası ATM’lerinden kredi kartı işlemlerinin yanı sıra hesap işlemleri de günün her saati yapılmaktadır. Transfer işlemleri, kredi başvuruları, kredi işlemleri, şans oyunları işlemleri gibi bireysel bankacılık işlemlerinin tamamı yapılabilir.

Mevduat ve yatırım işlemleri, emeklilik ve sigorta ürünleri, krediler, kredi kartları, yatırım araçları gibi pek çok işlem, ATM’den kartlı veya kartsız işlem seçenekleriyle yapılabilir. İşlemlerin detayları için resmi web sitesini inceleyebilir, müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapın