Türk Ekonomi Bankası (TEB) Müşteri Hizmetleri

TEB müşteri hizmetleri, CEPTETEB telefon bankacılığı sistemiyle hizmet veriyor. 7 gün 24 saat kesintisiz iletişim desteği ve günün her saati müşteri temsil sistemiyle, bankacılık işlemleri sağlanıyor. Türk Ekonomi Bankası bireysel bankacılık, kurumsal bankacılık, KOBI ve tarım bankacılığı gibi kategorilerde, çağrı merkezi üzerinden faaliyet göstermektedir.

Bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek ve bakiye sorgulama gibi pratik işlemleri yapmak için mobil bankacılık ve internet bankacılığı sistemlerinden de hizmet veriliyor.

Türk Ekonomi Bankası Telefon Bankacılığı

CEPTETEB müşteri temsil sistemi; 0850 200 0 666 numarası ile yurtiçi ve yurt dışı aramalarda hizmet veriyor. Yurt dışından aramalar için +90 ile aynı numarayı kullanarak erişim sağlayabilirsiniz. Telefon bankacılığı sisteminde hem tuşlama hem sesli yanıt menüsü ile sistem sunan TEB, müşteri danışmanları ile kesintisiz hizmet veriyor.

Bank transfer etkinlikleri, TL, YP, altın ve yatırım ürünleri alım- satım işlemleri, fatura ve kredi ödeme işlemleri, otomatik ödeme işlemleri, emeklilik ve sigorta ürün işlemleri, kredi kartı bakiye sorgulama, vadeli ve vadesiz mevduat işlemleri bakiye bilgisi edinme gibi pek çok işlem yapılabilir, bilgi alınabilir.

TEB Genel Müdürlük telefon numarası ise; 0216 635 35 35 numaralı telefondan sağlanıyor. Telefon bankacılığı işlemlerini sesli yanıt menüsünden yapmak için öncelikle, kullanılan telefon numarasının sisteme kaydedilmesi gereklidir.

Türk Ekonomi Bankası İnternet Bankacılığı

www.teb.com.tr web adresi üzerinden TEB resmi internet sayfası sunuluyor. Hem bankacılık faaliyetleri hem de internet şubesi erişim sistemi için sisteme giriş yapılabilir. Bilgisayarlar, mobil telefonlar, tablet cihazlar ve internet erişiminin olduğu tüm platformlardan erişim sağlanabilir.

CEPTETEB İnternet Bankacılığı sistemine giriş yapmak için sistemin üst köşesinde bulunan ‘’İnternet Bankacılığı’’ butonuna tıklamak gereklidir. Bireysel ve Kurumsal sekme seçenekleriyle sunulan menüye, TEB müşteri numarası ve internet şifresi ile giriş yapılabilir. Müşteri numarasını bilmeyenler için T.C kimlik numarası ile işlem sağlanabilmektedir.

İnternet sayfasında sunulan ‘’İletişim’’ menüsünde ‘’Bize Ulaşın’’ bölümü bulunmaktadır. E-posta erişimi ile soru, görüş ve önerilerinizi iletebilir, müşteri temsil sisteminden yararlanabilirsiniz. TEB KEP Adresi: [email protected] olarak belirtilmiştir.

Türk Ekonomi Bankası Mobil Bankacılık

CEPTETEB mobil bank sistemi için akıllı cihazlardan 7/24 bankacılık sistemleri sunuluyor. TEB internet sayfasından ‘’Mobil Bankacılık’’ sekmesine tıklayarak, hızlı link erişimi sağlayabilirsiniz. App Store ve Play Store mağazalarından ücretsiz TEB Mobil uygulamasını indirerek, dilediğiniz her an bankacılık işlemleri yapabilir, müşteri temsil sistemine hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası mobil bankacılık sistemiyle, bireysel ve kurumsal bankacılık işlemleri sunuyor. Transfer seçenekleri, yatırım ürünleri, ödemeler, başvurular ve bireysel bankacılık işlemlerinin pek çoğu dijital sistemlerden kolaylıkla yapılabilir.

TEB mobil, TEB internet ve TEB telefon bankacılığı sistemleri ile doğrudan müşteri temsilcisine erişim veya menülerde işlem yapma olanağı sunuluyor.

Yorum yapın