Şekerbank Satılık Araçlar

Şekerbank Gayrimenkuller sistemi ile satılık gayrimenkul seçenekleri sunuyor. Müzayede türünde sunulan stılık gayrimenkuller için www.eskidjimuzayede.com/tr/UpcomingAuctions/RealEstate linkinden erişim sağlanıyor. Şekerbank gayrimenkul satışları için tüm seçenekler, fiyatlar, açık artırma tarih ve mekanları, fiyatlar gibi bilgiler edinilebilir.

Şekerbank satılık araçlar sisteminde ise sıfır ve ikinci el araçlar için konut kredisi seçeneği sunuyor. Hem bireysel bankacılık sistemlerinde hem ticari bankacılık hizmetlerinde, ikinci el taşıt kredisi seçenekleri sunuluyor.

Şekerbank hacizli araçlar veya hacizli gayrimenkullerin satışları ise Eskidji A.Ş tarafından yapılmaktadır.

Şekerbank Ticari Araç Kredisi

Şekerbank ticari araç alımlarında kredi seçeneği sunuyor. Firmalar için avantaj sağlayan kredi türünde, nakliye, satış ve pazarlama gibi etkinliklerin kolaylıkla yapılması için uygun vade ve faiz seçenekleri ile kredi opsiyonları sunuluyor.

Ticari araç alımlarında 0 araçlar için 60 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Şekerbank ticari araç kredilerinde, 2. El araç alımlarında ise maksimum 48 ay vade opsiyonu sağlanmaktadır. Taksitlendirme seçeneklerinden ise 3- 6 ve 12 aylık eşit taksitli ödeme seçenekleri sunuluyor. İnternet sisteminden, Şekerbank şubelerinden, telefon bankacılığı veya mobil bankacılık sistemlerinden hızlı ve kolay şekilde kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Şekerbank Satılık Araç Kredileri

Şekerbank taşıt kredilerinde hem 0 hem 2. El araçlar için kredi seçeneği sunuyor. Bireysel bankacılık hizmetleri dahilinde, Şekerbank kredisi kullanarak satılık araç değerlendirmesi yapmak isteyenler için belirli oranlarda kredi desteği sağlanıyor.

Şekerbank araç kredilerine 48 aya kadar vade olanağı sağlanıyor. Araç satın alımlarında kredi ödemesi sonuna kadar, araçlar ipotek edilmektedir. İkinci el taşıt satın alımlarında, yalnızca 15 yaşına kadar olan araçlar için kredi seçeneği sunuluyor.

Şekerbank satılık araç alımlarında;

  • Yeni taşıtlar için nihai fatura değerinin %70 oranında kredi sağlanıyor. Ancak bu oran 120 bin TL’ye kadar olan araçlar için sunuluyor. Fatura tutarı 120 bin TL’den daha yüksek olan araçlar içinse %50 oranında kredi olanağı sunulmaktadır. Ayrıca ikinci el taşıtlar için kasko değeri baz alınmaktadır.

Şekerbank Araç Kredisi Başvurusu

Şekerbank araç kredilerinde kefile gerek olmadan kredi olanağı sağlanıyor. Ancak başvuru sahibinin nitelik ve gelir belgesi durumuna göre kefil talep edilebilmektedir. Şekerbank 0 araç ve 2. El satın alımlarında kredi başvurusu için gerekli belgeler şu şekildedir;

  • Kredi başvuru formu
  • TC kimlik belgesi ve fotokopisi
  • Gelir durumunu gösterir belge
  • Çalışanlar için; güncel maaş bordrosu ya da onaylı maaş yazısı belgesi ile firma yetkilisi imza sirküsü
  • Serbest meslek sahipleri için; vergi levhası, ticari sicil gazetesi, oda kayıt ve imza sirküleri ile faaliyet belgesi

Gereklidir. Tüm belgelerin eksiksiz ve güncel olması ile Şekerbank şubelerinden başvuru yapılabilir.

Şekerbank satılık araç 0 km alımlarında gerekli belgeler arasında proforma fatura sunulması ve ikinci el araç alımlarında, araç ruhsatının fotokopisi ile başvuru yapılması gereklidir.

Yorum yapın