Şekerbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

Şekerbank ATM’leri 7/24 para yatırma ve para çekme işlemleri sunuyor. Kartlı ve kartsız işlem menüleriyle, yurt içindeki tüm ATM’lerden hızlı ve kolay işlem yapılabilir. Vadeli, vadesiz mevduat hesaplarından para çekme veya yatırma işlemlerinin yanı sıra kredi kartından para çekme, nakit avans çekme, hesaplar arası veya bankalar arasın para gönderme- alma gibi işlemlerin tamamı yapılmaktadır.

Şekerbank ATM para çekme limiti, banka müşterilerine özel opsiyonlarla sunuluyor. 2019 yılı güncel para çekme ve yatırma limitleri, Şekerbank kartları ile standartların üzerinde sunuluyor. Detaylar için okumaya devam edin.

Şekerbank ATM’den Para Yatırma Limiti

Şekerbank ATM’leri maksimum 40 banknota kadar işlem olanağı sunuyor. Para yatırma işlemlerinde 10 TL den 200 TL’ye kadar tüm banknot çeşitleriyle yatırım işlemi yapılabilir. Kartsız işlem menüsü ile veya Şekerbank kartları ile günün her saati para yatırma işlemi yapılabilir.

Şekerbank hesaplarına Türk Lirası yatırımlarının yanı sıra Dolar, Euro ve sterlin birimleriyle de para yatırma işlemleri sunuluyor. Şekerbank ATM’den günlük para yatırma limitlerinde üst sınır belirtilmemiştir. Kredi kartı ödemeleri veya banka kartı para yatırımlarında genel olarak uygulanan rakam, 20.000 TL’ye kadar sağlanmaktadır.

Şekerbank’ın 500’e yakın ATM’sinden ve ortak ATM’lerden yararlanarak para yatırma işlemleri yapılabilir. Günlük para yatırma limitleri ve işlemler hakkında detaylı bilgiler için 0850 222 78 78 Şekerbank çağrı merkezi ile görüşme sağlanabilir.

Şekerbank ATM’lerinden Para Yatırma İşlemleri

Şekerbank hesaba para yatırma işlemlerinin yanı sıra kredi kartı ödemeleri veya kredi ödemeleri yapılmaktadır. Atm’lerden para yatırma menüsü için sunulan işlem seçenekleri şu şekildedir;

  • Şans Oyunu Ödemeleri
  • Hesaptan Cebe Havale
  • Kartsız işlemler menüsü
  • Fatura ödemesi
  • Döviz işlemleri

Şekerbank ATM’den Para Çekme Limiti

Şekerbank ATM’den para çekme limiti, 2019 yılında 3.000 TL’ye kadar sunulmaktadır. Hem Türk Lirası hesaplarından hem döviz hesaplarından 3.000 TL veya eşdeğeri oranında para çekme olanağı sunulmaktadır.

Şekerbank kart limitleri dahilinde sunulan opsiyon ile Hesaptan Cebe uygulaması sağlanmaktadır. Cepbank işlemi olarak bilinen hesaptan cebe uygulamasında sunulan günlük çekim limiti ise 500 TL işlem olanağıyla iki kez sunulmaktadır. Hesaptan cebe işleminde günlük 1.000 TL limit sunuluyor.

Şekerbank döviz hesaplarından para çekme limitleri ise, Şekerbank kartları limitinde sunulmaktadır. Kredi kartları veya banka kartı limitleri dahilinde günlük 3.000 TL eşdeğerinde USD, EUR veya GBP para çekme işlemleri sağlanmaktadır.

Yorum yapın