QNB Finansbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

QNB Finansbank müşterileri kartlı veya kartsız işlem seçenekleri ile ATM’lerden 7/24 para yatırma ve para çekme işlemi yapabilirler. Banka müşterisi olmayanlar ile kartsız işlemler menüsüyle transfer seçenekleri sunulmaktadır.

2019 Finansbank ATM para çekme ve yatırma limiti 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Fakat farklı türlerde yapılan bankacılık işlemleri için para yatırma ve çekme limitleri daha üst oranlarda sağlanabiliyor. Tüm detaylar makalede yer alıyor.

QNB Finansbank ATM Para Çekme Limiti

QNB Finansbank ATM’lerinden günün her saati işlem olanağı sunuluyor vadeli veya vadesi hesaplardan para çekme, banka kartı ile para çekme, kredi kartı ödemesi, nakit avans veya taksitli nakit avans çekimi, POS hesaptan para çekme işlemlerinin yanı sıra döviz alım satım veya transfer işlemler sunulmaktadır.

QNB Finansbank ATM’den para çekme limiti, standart olarak 1.500 TL’ye kadar sağlanmaktadır. Para çekme işlemlerinde 10 TL ile 1.500 TL arasında çekim işlemi sağlanabilir. Farklı müşteri hesaplarına göre daha üst oranlarda para çekme opsiyonu sağlanıyor. Örneğin emeklilik hesaplarında, ATM’den para çekme limiti uygulanmamaktadır. KOBİ’ler için, ticari sirkülasyonlarına bağlı olarak, kurumsal müşteriler veya yüksek ticari hesaplar için daha yüksek oranlarda para çekme olanağı sağlanmaktadır.

ATM’lerden günlük para çekim işlemlerinde, ekstra çekimler için komisyon ücretleri tahsil edilmektedir.

QNB Finansbank ATM Para Yatırma Limitleri

Finansbank müşterileri ATM’lerden kartlı veya kartsız olarak işlem yapabilirler. Finansbank ATM para yatırma limiti 2019 yılında şu şekilde güncellenmiştir;

  • Kartlı para yatırma işlemleri; 5 TL ile 19.000 TL arasında
  • Kartsız para yatırma işlemleri; 5 TL ile 19.900 TL arasında
  • EFT işlemleri kartlı; 1 TL ile 10.000 TL arasında (hafta içi 09:00 ile 17:15)
  • EFT işlemleri kartsız; 10 TL ile 19.990 TL arasında (hafta için 09:00 ile 17:15)
  • Talimatlı havale; 1 TL ile 10.000 TL arasında yapılmaktadır.

QNB Finansbank ATM’den kartsız işlemler için kimlik numarası girilmesi gereklidir. Cepbank işlemleri, QR kod işlemleri için ATM’den belirlenen standart limitler dahilinde para yatırma ve para çekme işlemleri yapılabilir.

Yorum yapın