Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Teknoloji sayesinde artık para kazanmak oldukça kolaylaştı! Özellikle öğrenciyseniz, ev hanımıysanız ya da evde vakit geçirmeye seven birisiyseniz mobil uygulamalar üzerinden para kazanabilirsiniz. Tabii bu uygulamalar çok fazla kazandırmıyor ama sizin yine belli ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar da kazandıracak. Bu uygulamaları ise iOS ve Android işletim sistemine sahip olan herkes kullanabilir. İşte para kazandıran mobil uygulamalar:

iPoll

Anket doldurarak para kazanmak ister misiniz? O zaman telefonunuza iPoll uygulamasını indirerek pazarlama kategorisindeki anketleri doldurarak veya size verilen gözlem görevelrini tamamlayarak para kazanabilirsiniz. Paranızı ise PayPal veya hediye kartı olarak teslim alabiliyorsunuz. Ayrıca paranızı çekmek için ise en az 10 dolar kazanmalısınız.

Foap

Fotoğraf çekmeyi seviyor musunuz? Eğer yeteneğinize güveniyorsanız fotoğraflarınızı Foap uygulaması üzerinden satabilip para kazanabilirsiniz. 2.5 milyondan fazla aboneye sahip olan bu uygulamada fotoğraf başına 5 dolar kazanabilirsiniz ve markalarla çalışabilirsiniz.

Money App

Bir diğer para kazandıran mobil uygulama ise Money App. Bu uygulama üzerinden belli konularda görüşlerinizi söyleyerek, belli ürünleri inceleyerek ve istenilen oyunları oynayarak para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu uygulamayı indirip kaydolmanız. Eğer bu görevleri doğru bir şekilde tamamlarsanız Money App paranızı PayPal hesabınıza yatırıyor.

Swagbucks

Bu uygulamayı telefonunuza indirir indirmez size 10 dolar hediye geliyor! Peki Swagbucks uygulamasında neler yapıyorsunuz? Bu uygulamada farklı anketler doldurarak, alışverişler yaparak ve size verilen görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Hatta video bile izleyerek para kazanabilirsiniz.

Bookscouter

Bir diğer para kazanabileceğiniz uygulama ise Bookscouter uygulaması. Bu uygulama üzerinden okuduğunuz ve rafa kaldırdığınız kitapları burada satışa koyabilirsiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden de giriş yapabileceğiniz Bookscouter uygulamasına kitaplarınızı barkot kodlarını tarayarak yüklüyorsunuz. Bookscouter uygulamasının bir diğer iyi özelliği ise kargo ücretinin uygulama tarafından karşılanmasıdır.

Toluna

Para kazanmak için telefonunuza indirebileceğiniz bir diğer mobil uygulama ise Toluna. Bu mobi uygulama üzerinden oluşturulan birçok farklı anketlere yanıtlar vererek veya kendiniz anketler oluşturarak para kazanabilirsiniz. PayPal tarafından ödemesi gerçekleştirilen Toluna’dan para kazanmak için ise biraz sabırlı olmanız gerekiyor.

Yorum yapın