Online Para Kazanma

Online para kazanmak için geliştirilen yöntemler arasında anket siteleri, son yıllarda en çok tercih edilen yöntemler arasındadır. Önceki yıllarda genellikle yabancı siteler tarafından sunulan anketler, mail okuma etkinlikleri şimdilerde Türkçe yayın yapan siteler veya Türk siteleri tarafından sunuluyor.

2019 online para kazanma seçenekleri arasında özellikle anket siteleri, ödemeleri kolaylıkla yapan ve güvenilir platformlar arasında olan sitelerden oluşuyor. Türkçe yayın seçeneği ile internetten para kazandıran web siteleri, şu şekilde sıralanabilir;

Fikir Pazarı

www.fikirpazari.web.tr/ adresiyle hizmet veren site, Türkçe anket sitesi olarak faaliyet göstermektedir. 2013 yılından bu yanan hizmet veren site, araştırma sitesi olarak farklı alanlarda ve farklı firmalar için anket değerlendirmesi sunuluyor. Yapılan her anket için ödeme yapan site, güvenilir ve kolay ödeme yapan platformlar arasında değerlendiriliyor.

Fikir Pazarı internet sitesi, farklı fiyat seçenekleri ile sunulan anketlere göre ücretlendirme yapmaktadır. Kazanılan miktarlar belirli bir orana geldiğinde, IBAN numarası veya dijital kart seçenekleri ile sorunsuz şekilde alınabilmektedir.

Valued Opinions Türkiye

www.valuedopinions.com/ web adresiyle uzun yıllardır faaliyet gösteren firma, araştırma ve anket doldurma platformu olarak hizmet veriyor. 2004 yılında kurulan ve ekonomi, siyaset, moda, kültür, eğlence, alışveriş ve yaşam gibi farklı kategorilerde anket seçenekleri sunan bir sitedir.

Online kayıt seçeneği ile internet sitesi üzerinden başvuru formu sunulmaktadır. Kayıttan sonra gönderilen e-posta doğrulama linki ile sisteme giriş yapılabilir. Mail okuma, anket doldurma, video izleme gibi farklı seçenekler sunularak, online para kazanma olanağı sunuluyor.

Market Agent Türkiye

www.marketagent.com/ web adresiyle hizmet veren ve Türkçe dil seçeneği ile Türkçe yayın yapan platformlardan biridir. Uluslararası ağa sahip olan site 99 yılından bu yana hizmet vermektedir. Anket doldurarak online para kazandıran sistemde, üyelerin niteliklerine göre farklı kategorilerde anket seçenekleri sunuluyor.

Firmalar, şirketler ve çeşitli kuruluşlar için yapılan anketler ile her üyeye para kazanma seçeneği sunuluyor. Anket ücretleri 1 TL veya 5- 10 TL gibi farklı seçeneklerde sunuluyor. Ancak her anketin süresi, ücretiyle doğrudan alakalı olarak sunuluyor. Ödemelerin sorunsuz ve güvenilir şekilde yapıldığı platformda, dijital kartlar ile ödeme alınabiliyor.

Myiyo Türkiye

Mo’web GmbH platformu olarak bilinen site, www.myiyo.com/ web adresi üzerinden hizmet veriyor. Uluslararası platform olarak Türkçe yayın seçeneği sunan internet sitesi, 2006 yılından bu yanan anket doldurma ve araştırma sitesi olarak para kazandırmaktadır.

Online başvuru formu doldurularak siteye kayıt olmak mümkündür. Yapılan her anket için ödeme yapılmakta ve anket fiyatları, tür ve içeriklerine göre farklılık göstermektedir. Genel olarak güvenilir siteler arasında yer alan site, anketlerin yanı sıra farklı program seçenekleriyle de para kazandıran popüler siteler arasında yer alıyor.

Napolyon

www.napolyon.com/ web sistemiyle 2004 senesinden bu yana hizmet veren site, anket doldurarak online para kazandıran platformlar arasında yer alıyor. Pek çok alanda araştırma ve anket seçenekleri sunulan siteye, ücretsiz üye olunabilmektedir. Doldurulan her anket için ödeme seçeneği sunan sitede 50 krş veya 7-8 TL değerinde anket seçenekleri sunulmaktadır.

Dijital kartlar veya banka hesap numaraları ile sorunsuz ödeme sağlayan platformlar arasında yer almaktadır. E-posta doğrulama kodu ile sisteme hızlı giriş yapılabilir.

Toluna Türkiye

www.toluna.com/ site adresi üzerinden kesintisiz hizmet sunan platform, ücretsiz kayıt olanağı ile anket doldurma sitesi olarak faaliyet gösteriyor. 99 yılında faaliyete geçen araştırma sistemi, her üyeye doldurduğu anket başına ücretlendirme sunmaktadır. Güvenilir ve kolay ödeme yapan sitelerden biridir.

Yorum yapın