Mail Okuyarak Para Kazanmak

İnternetten para kazanmak, boş zamanlarını değerlendirmek, ek iş yapmak isteyenler için çeşitli fırsatlar sunuluyor. Anket doldurma siteleri, oyun oynayarak para kazandıran internet sitelerinin yanı sıra mail okuyarak para kazandıran internet siteleri bulunuyor. E-posta yöntemiyle para kazanılan siteler, uzun yıllardır faaliyet gösteren ve Türkiye’den de katılımcıları olan platformlar arasında yer alıyor. Bu sitelerden bazıları şu şekildedir;

Sendearnings

Online ve ücretsiz üyelik sistemiyle Sendearnings sistemine kayıt olunabilmektedir. İnternetten para kazandıran siteler arasında oldukça popüler olan sistem, ilk üyeliklerden itibaren bonus puan vermektedir. Kayıtla birlikte 5 USD kazanç sunuluyor. Platformda sunulan etkinlikler arasında; anket doldurma, video izleme ve mail okuma seçenekleri bulunuyor.

İngilizce içerikler sunulan siteye www.sendearnings.com web adresinden erişim sağlanabilir. Siteye, anketlere ve izleme seçeneklerine katılım oranları dahilinde 250 ila 1.000 USD oranında aylık gelir elde etmek mümkündür.

e-posta okuyarak para kazandıran internet siteleri arasında favorilerden olan sitede, ücretsiz ve online kayıt sistemi sunuluyor. Hızlı kayıt formunu dolduran herkes sisteme giriş yaparak, İngilizce dil seçeneği ile etkinliklere katılım sağlayabilir.

e-mail okuma etkinliklerinde, sunulan anketlere verilen cevaplar ile sağlanan para kazanma etkinlikleri, belirli oranlara geldiğinde ödeme alınabiliyor. Her mail ve anket başına ödeme yapılmaktadır. Genel anlamda güvenilir siteler arasında yer alan ve çok sayıda kullanıcı sayısına sahip bir platformdur.

Paisalive

Sitede 10 İla 25 cent arasında mail seçenekleri sunuluyor. Okunan mailler için ve sitede sunulan anketler için para kazanma olanağı sunuluyor. Global platform; Paisalive.com web adresinden hizmet vermektedir. Online kayıt formunu dolduran her üye sisteme giriş yapabilir ve e-posta doğrulama linki ile etkinliğe başlayabilir.

Ortaklık programı bulunan web sitesi, İngilizce seçenekte yayın yapıyor. Okunan her mail için para kazanılmaktadır. Güvenilir siteler arasında olan ve ödemeleri kolay ve sorunsuz şekilde yapan web platformları arasında yer alıyor.

Cash4offers

İnternetten para kazanmak için tercih edilen popüler siteler arasında yer alıyor. www.cash4offers.com internet adresine üye olarak sisteme giriş yapan her üye e-posta okuyarak para kazanabilir. Ayrıca anket doldurma, video izleme ve oyun seçenekleri ile de para kazanma olanakları sunan bir sitedir.

Hem ön ödemeli dijital kart seçenekleri ile sorunsuz ödeme sağlanmakta hem de hediye çekleri ve benzeri ödüllerle maillerden, anketlerden para kazanımları sağlanmaktadır.

Moneymail

e-mail okuyarak para kazandıran web siteleri arasında olan moneymail.in sitesi, her mail için ödeme sağlamaktadır. Okunan e-postalar sonrasında sunulan sorulara doğru yanıtlar vererek para kazanmak mümkündür. Türkiye’den de kayıtlı kullanıcıları olan sitede İngilizce olarak yayın yapılıyor. Platformda ayrıca anket doldurma seçeneğiyle de para kazanma olanağı sunuluyor.

İnternetten Para Kazandıran Anket Siteleri

Yalnızca mail sitelerinde değil, anket sitelerinin çoğunda da e-posta okuyarak ve soruları yanıtlayarak para kazanma seçeneği sunuluyor. Türkiye’de de hizmet veren çok sayıda Türkçe anket sitesi bulunmaktadır. Yerli ve yabancı anket sitelerine üye olmak için, blog sayfalardan ve site içeriklerinden bilgi edinerek güvenilir platformlara kayıt olabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak için oyun siteleri ve anket siteleri, son yıllarında favori platformları arasında yer alıyor. Web sitelerinin araştırma alanlarına göre; kültür ve sanat, eğitim, sosyal yaşam, siyaset, moda, ekonomi, genel kültür gibi pek çok alanda anketler ve mailler sunuluyor. Bölgesel anketler veya ulusal- global anket seçeneklerine, yaş, eğitim durumu, cinsiyet ve ilgi alanlarına göre sunulan anket türleri sunulmaktadır.

Yorum yapın