Kuveyt Türk Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)

Kuveyt Türk Katılım Bankası hesapları için bakiye sorgulama işlemleri, anında sağlanabiliyor. Bireysel bankacılık sistemi ve kurumsal bankacılık işlem menüleri ile bakiye sorgulama işlemini hızlı ve kolay şekilde tamamlayabilirsiniz. SMS ve internet bankacılığı bakiye öğrenme işlemleri için makaleyi inceleyin.

Kuveyt Türk SMS İle Bakiye Sorgulama

Kuveyt Türk müşterilerine özel sunulan SMS servisi ile tüm GSM operatörlerinden, bakiye öğrenme hizmeti sağlanabilir. Türk Lirası hesabı ve döviz hesapları için SMS ile bakiye bilgisi sunuluyor. Ayrıca kredi kartı taksitlendirme gibi farklı işlemler için de SMS servisiyle hizmet verilmektedir.

Kuveyt Türk Bakiye sorgulama işlemi için;

  • Bakiye TL
  • Bakiye USD
  • Bakiye EUR

Mesaj metinlerini girerek 2848’e gönderilmedi yeterlidir. Türk Lirası hesapları için bakiye sorgulama işlemleri ve döviz cinsi bakiye bilgileri, güncel olarak sunuluyor. Banka, SMS işlemleri için herhangi bir ücret uygulamaktadır. Ancak GSM operatörleri, gönderilen ileti için 1 SMS ücretlendirme uygulamaktadır.

Kuveyt Türk İnternetten Bakiye Sorgulama

Kuveyt Türk resmi internet sayfası üzerinden dijital işlem yapılmaktadır. Hem bireysel müşteriler hem kurumsal müşteriler için İnternet Şubesi sistemiyle, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunuluyor. www.kuveyturk.com.tr web adresine giriş yaparak, ekranın üst köşesinde bulunan butona tıklayın.

Önce İnternet Şubesi, sonrasında Bireysel butonları ile Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı menüsüne erişebilirsiniz. Açılan menü; isube.kuveytturk.com.tr. İnternet Şubesi olarak sunulmaktadır. Bu kısımdan;

  • Müşteri No/ T.C Kimlik No
  • Şifre

Bilgilerini eksiksiz şekilde girin ve sistem menüsünden dilediğiniz işlemi yapın. Bakiye görüntüleme, hesap detayı inceleme veya kredi kartı bakiye bilgilerinin tamamına erişebilirsiniz.

Kuveyt Türk mobil Bakiye Sorgulama

IOS işletimli mobil cihazlar için Kuveyt Türk mobil bankacılık sistemi sunuluyor. İnternet sayfasından ‘’Mobil Bankacılık’’ sekmesine tıklayarak, hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Apple telefonlar ve tabletler için sunulan mobil uygulama ile dilediğiniz her an bankacılık işlemleri yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Mobil Bank uygulaması, ücretsiz olarak sunuluyor. Tek tıkla giriş yapabilir, TL ve döviz hesaplarınıza dair bakiye bilgisi edinebilirsiniz. Telefon bankacılığı için; 444 0 123 veya 0850 251 0 123 numaralarından erişim sağlayabilirsiniz.

Yorum yapın