fbpx
Ek İş İlanları

İzmir Ek İş İlanları

İzmir’de ek işlerde çalışarak ayda 1000 TL ila 3000 TL arasındaki ekstra geliri, günde ortalama 4 saatlik çalışmanın ardından elde etmek mümkün. İşin niteliğine, istenen çalışma şartlarına ve gerekli olan aylık hizmete bağlı olarak çalışanların kazancı da değişiklik gösteriyor. Firmalar tarafından sadece internetten çalışacak kişiler için değil, evden veya part time olarak firmanın belirli bir şubesinde çalışacak onlarca kişiye de ihtiyaç duyulabiliyor. Bu işlerde genel olarak uzun vadeli çalışma sürecini hedefleyenlerin tercih ediliyor olması, binlerce Türk Lirası tutarında aylık gelirle evinizi rahatlıkla geçindirmenizi destekleyecektir.

İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar

Evde paketleme işleri, Türkiye genelinde düzenli olarak para kazanmak isteyen herkes tarafından en çok başvuruda bulunan iş türleri olarak tanımlanıyor. Baharatların paketlenmesi, nikah şekerlerinin belirli kriterler göz önünde bulundurularak paketlenmesi, tel tokaların kutulanması ve plastik ürünlerin özel şartlarla kutulanması gerekebiliyor.

İşin niteliği belirli durumlarda değişiklik gösterebilse dahi her zaman için genel kuralları ve uygulanışıyla ilgili şartları bulunuyor. Yıl boyunca tüm iş türleriyle ilgili iletişiminizi telefon numaralarıyla veya elektronik posta adresleriyle kurabilirsiniz. Aylık çalışmak istediğiniz saati belirleyerek, sizin için ne kadar ödeme yapılacağına göre işinizi artırabilir veya azaltabilirsiniz.

İzmir Evde Para Kazandıran İşler

İzmir’de evde para kazanılabilecek işlerin başında gelen paketleme işleri, hediyelik eşyalara ek olarak kutuların paketlenmesi ve özel tasarımlar oluşturulmasıyla destekleniyor. Her zaman gelir elde edebileceğiniz, düzenli kazanç sağlamanızı kolaylaştıran iş türleri bulunuyor. Evde internet üzerinden ayda 1000 TL ile 5000 TL arasında değişiklik gösterecek şekilde para kazanabileceğiniz bir hizmet verilebiliyor. Hem kazancınızı hızla artırmak hem de kısa sürede öğreneceğiniz işleri yapmak için firmaların iletişim numaralarıyla yetkililerle görüşebilirsiniz. Evde paketleme işlemlerinin plastik servis tabaklarından, pipetlerin ayrılarak kutulanmasına kadar pek çok farklı ürün için uygun olduğu çalışma türleri bulunuyor.

Evde son derece basit bir şekilde baharatları paketleyebilir, istenen gramajlara ayırarak yüzlerce paketi bir gün içerisinde hazırlayabilirsiniz. Almış olduğunuz bir işi sadece tek başınıza yapmanız gibi bir şart bulunmadığı için, belirlenen genel hizmet şartlarına uygun şekilde sadece sizden istenen gün teslimatını yapmanız zorunludur. Teslimatın yapılmasıyla ilgili genel kurallar bulunduğu için, ürünlerin nasıl hazırlanacağına dikkat ederek paketleme işlemlerini yapabilir, firmanın açık adres verdiği noktaya kargoyla gönderebilirsiniz. Hem malzemelerin temin edilmesiyle ilgili hem de ürünlerin kargoyla firmaya teslim edilmesiyle ilgili hiçbir masrafla karşılaşmadan hızlıca gelir elde edebiliyorsunuz.

İzmir Ek İş İmkanı

İnternetten para kazanılabilecek şehirler arasında İzmir üst sıralarda kendine yer buluyor. Şehirde özellikle sosyal medya ve internet sitelerinin yönetilmesiyle ilgili çalışmalarını sürdüren çok sayıda medya şirketi bulunuyor. Bu alanlarda çalışmak isteyen her yaş grubundan insan için binlerce Türk Lirası tutarında gelir elde edilebilecek şekilde sınırsız çalışma ortamı sunuluyor. istediğiniz her zaman için mobil cihazlardan veya bilgisayardan çalışarak para kazanabileceğiniz işleri bulabilirsiniz.

Yıl içerisinde direkt olarak mobil uygulamaların üretim sürecinde çalışan veya bu tarz alanlarda kendine iş arayan kişilerin sayısı artıyor. Eğer İzmir’de ek iş yapmak ve çok yüksek gelir elde etmek istiyorsanız, bu durumda firmaların evde çalışma için belirlediği hizmet politikalarını inceleyebilirsiniz. Ay içerisinde belirli bir ürünün belirli sayıda üretilmesi için size çalışma detayları anlatılacaktır. Bu çalışmalar sadece evde boncuk yapma işi veya evde kutu paketleme işleri değildir. Evde yemek süslemelerinden hediyelik eşyalar ve sabun paketleme işlerine kadar pek çok farklı çalışmayı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 2 Kişi oy verdi Ortalama puan: 4,50.

Loading...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close