İş Bankası Kredi Kartı ve Kart Ücretleri

Bankalar müşterilerinin kendilerini geliştirmek istediği alanlarda sürekli olarak hizmet politikalarını sunarlar. Aynı zamanda müşterilerin talep ve istekleri de, bankalara önemli bir yol gösterici olmaktadır. Bakıldığı zaman önemli bir yer edinen bankalar, müşterilerin finansmanını sağlamak ve gündelik ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kartı uygulamasını sunmuştur.

Adeta bir tür kredi verme işlemine benzeyen kredi kartı işlemlerine bakılacak olursa, belirli bir süre dahilinde kart ücreti ödemenin de mümkün olduğu bilinmelidir. Bu anlamda her zaman kredi kartı ve kart ücretlerini düşük miktarda tutmaya çalışan İş Bankası Kredi Kartları müşteriler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. İş Bankası dahilinde birçok farklı kredi ve banka kartı hizmeti sunulmaktadır.

Mastercard Gold Asıl Kart Yıllık Ücreti ve Ek Kart Yıllık Ücreti

İş Bankası müşterileri tarafından en çok kullanılan kredi kartlarından olan İş Bankası Mastercard Gold, yıllık ücret açısından Mart 2019 tarihinden itibaren 104 TL’lik bir yıllık kart aidatına konu olmaktadır. Mastercard Gold Ek Kartta ise yıllık ücret 52 TL olarak belirlenmiştir. Bu tutarda BMSV hariçtir.

Mastercard Gold Temassız Asıl Kart Yıllık Ücreti ve Ek Kart Yıllık Ücreti

Bilindiği üzere İş Bankası tarafından sürekli olarak en yenilikçi teknoloji müşterilere sunulmakta ve bu sayede birçok farklı müşterinin de İş Bankası bünyesine katılması sağlanmaktadır. Bunun için çıkartılan İş Bankası Mastercard Gold Temassız Asıl kartlarda ise belirlenen yıllık kart aidatı miktarı 104 TL’dir. Bu tutarda İş Bankası tarafından alınacak olan BSMV miktarı söz konusu değildir. Ek kart paketinde ise temassız Mastercard Gold paketlerinde ek kart ücreti 52 TL olarak uygulanmaktadır. BSMV ise yine ek kart ücretine dahil edilmemiştir.

Mastercard Platinum Asıl Kartı Yıllık Ücreti

İş Bankası tarafından çıkartılan ve birçok farklı iş yerinde rahatlıkla kullanılarak harcamalardan bonuslar kazanılmasını sağlayan kartların başında İş Bankası Mastercard Platinum gelmektedir. Mastercard Platinum kartlarına istenen yıllık kart aidat ücreti ise asıl kartlarda 118 TL olarak belirlenmiş, ek kartlarda ise bu tutar, 59 TL olarak istenmektedir. Bu bedeller tek seferde ödeneceği gibi, taksitle de transfer edilebilir.

Yorum yapın