ING Bank Hesap Bakiyesi Sorgulama (Sms ve İnternetten)

ING Bank hesaplarına dair bakiye sorgulama işlemi için SMS ve internet bankacılığı ile hizmet veriliyor. Mobil bankacılık sistemi ile 7/24 kesintisiz hizmet sağlayan banka, hesap bakiyesi ve kart bakiyesi işlemlerinde tüm platformlardan erişim olanağı sunuyor.

ING Bank hesapları, ek hesaplar ya da kredi kartları için bakiye sorgulama, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından yapılabiliyor. Detaylar için okumaya devam edin.

ING Bank SMS İle Bakiye Sorgulama

ING Bank müşterilerine özel sunulan SMS bankacılığı sistemi, sadece bakiye sorgulama işlemleri için değil bankacılık hizmetlerine dair tüm konularda sunuluyor. SMS servisini kullanmak için;

  • BİLGİ yazarak 2205’e kısa mesaj gönderin

ING Bank hesap bakiyesi, kredi kartı bakiye bilgilerinin tamamı 2205 numarasından sunuluyor. Sistemde kayıtlı cep numaralarından, dilediğiniz her an işlem yapabilirsiniz. ING Turuncu hesap bakiye bilgileri için;

  • BAKIYE yazın ve 2205’e kısa mesaj gönderin

Her bakiye sorgulama mesajı, 1 SMS ile ücretlendirilmektedir. Banka tarafından SMS ücreti tahsil edilmemekte olup, kayıtlı olunan operatör ve kullanılan GSM tarifesine göre 1 SMS ücretlendirmesi yapılmaktadır.

ING Bank kredi kartı bakiyesi öğrenmek için;

  • BAKIYE yazın ve bir boşluk bırakarak, kredi kartının son 4 rakamını girin. 2205’e göndererek, kredi kartı bakiye bilgisini edinebilirsiniz.

Türkiye’de ikame eden tüm GSM kullanıcıları, SMS bakiye sorgulama işlemlerinden yararlanabilirler.

ING Bank İnternetten Bakiye Öğrenme

ING Bank bakiye görüntüleme işlemleri için ING İnternet Şubesi sunuluyor. İnternet Bankacılığı sistemine giriş yapmak için;

  • ingbank.com.tr adresine giriş yapın
  • İnternet Şubesi sekmesine tıklayın
  • Bireysel butonuna tıklayın
  • Açılan sayfada T.C kimlik numarasını girin
  • İnternet şifresini girin ve sisteme dahil olun

İnternet Şubesi şifresi olmayanlar veya şifresini unutanlar için ‘’Şifre Al’’ menüsü sunuluyor. Sekmeye tıklayarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Ardından ING İnternet Şubesi’ne giriş yapabilir ve menüde sunulan Hesaplarım kısmından işlem yapabilirsiniz.

Vadeli mevduat, vadesiz mevduat, e-mevduat, yatırım hesapları veya kullandığınız tüm hesapların bakiye bilgilerini tek tıkla inceleyebilirsiniz.

ING Bank kredi kartı bakiye öğrenme işlemlerini yine İnternet Şubesi menüsünden gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank Mobil Şube İle Bakiye Öğrenme

ING Bank mobil bankacılık sistemiyle, tüm akıllı cihazlardan erişim sağlıyor. ING internet sayfasına giriş yapın ve ‘’Mobil Bankacılık’’ butonuna tıklayarak, hızlı link erişimi sağlayın. Cep telefonları ve tablet cihazlar için sunulan;

  • IOS mobil bank
  • Android mobil bank

Linklerine tıklayarak ücretsiz uygulamayı indirebilirsiniz. Menüde sunulan ‘’Ing Mobil kolay indirme aracı’’ sekmesine tıklayın. Cep telefonu numaranızı girin ve gelen mesaj ile linke tıklayarak, mobil uygulamayı hemen indirin.

Ing Mobil’e girişler için T.C.K.N ve kullanıcı kodu ile erişim sunuluyor. Şifrenizi hemen oluşturarak mobilden bakiye öğrenme işlemi yapabilirsiniz. Ing Mobil QR Kod ile hızlı ve kolay şekilde mobil bankacılık sistemini edinebilirsiniz.

Yorum yapın