ING Bank Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Ülkemizdeki teknolojik gelişmeleri en iyi şekilde uygulayan ve müşterilerinin kullanımına açan bankaların başında ING Bank gelmektedir. Özellikle son yıllarda uyguladığı avantajlı sistemler ve teknolojik ilerlemeler sayesinde, ING Bank sürekli olarak müşterilerin popüler bir markası haline gelmiştir. ING Bank tarafından oluşturulan araştırma ve geliştirme departmanları ise genel olarak müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine karşılık verecek şekilde dizayn edilmiştir.

Müşterilerin finansman açısından zorlanmalarının önüne geçmek için ortaya çıkartılan kredi kartı uygulaması sayesinde, ING Bank müşteri portföyü son yıllarda sürekli olarak artış göstermektedir. Bonus, Bonus Plus ve Bonus Premium olarak bilinen kredi kartları sayesinde, ING Bank müşterileri kendilerine özel birçok farklı avantaj ile karşılaşmış olacaktır. Aynı zamanda bu üç kart arasında, bir tür hiyerarşik ilerleme sırası da mevcuttur. Yani sürekli ve daim ING Bank müşteriler, Bonus Premium seviyesine ulaşabileceklerdir.

ING Bank Bonus Kart Özellikleri

ING Bank tarafından müşterilere sunulan en önemli kredi kartlarının başında Bonus Kart gelmektedir. Özellikle ilk aylarda yapılan alışverişlerde %20 oranında Bonus vermesinin yanında, toplamda ise 100 TL miktarında bir Bonus kazanma fırsatı yaratılmıştır. Özellikle Bonus Kart tarafından kazanılan Bonus miktarlarının daha fazla olması, diğer kart türlerine geçişin de kolaylaşmasını sağlayacaktır. ING Bank Bonus kart özelliklerinden bir diğeri ise sağlık ve asistan hizmetlerinin de 7 gün 24 saat boyunca ilerlemesidir.

ING Bank Bonus Plus Kart

ING Bank Bonus Kart ile son 12 ayda en az 75 TL Bonus kazanan müşterilere, ING Bank tarafından ING Bank Bonus Plus Kart verilecektir. Özellikle ek kartların kazandığı puanlar, bu sistemde geçerli sayılmaz. Bunun yanında ise ekstra verilecek olan bu bonuslarla birlikte, aynı zamanda Premium Kart seviyesine geçmek de mümkündür.

ING Bank Bonus Premium Kart

Birçok farklı avantajlı siteden alışverişlerde indirimin yanında, günlük kullanımların ve farklı avantajların da bulunduğu ING Bank Bonus Premium Kartlar sayesinde, ING Bank müşterileri rahatlıkla kendileri için yaratılan özel alana girdiklerini hissedeceklerdir. Bunun yanında ise bonus kampanyaları ile de müşterilerin birçok düzeyde bonus biriktirmesi mümkündür.

Yorum yapın