İlksan İkraz Kefilsiz Kredi – Hesaplama ve Ödeme Tablosu

Türkiye’de hizmet vermekte olan kamu kurumlarının hemen hemen tamamının kendi bünyesinde yardımlaşma kuruluşu bulunmaktadır. İlksan’da Türkiye’de hizmet vermekte olan ilkokul öğretmenlerinin yardımlaşma kurumudur. İlkokul öğretmenlerinin yararlanabildikleri sosyal yardımlaşma platformu olarak işlev görmekte olan İlksan, sunmakta olduğu kefilsiz kredi sayesinde nakit ihtiyaçlarını gidermektedir. İlksan İkraz kefilsiz kredi hizmeti sadece ilkokul öğretmenlerinin yararlanabilecekleri bir kredi olur iken hesaplama ve ödeme tablosu pek çok etkene göre değişiklik göstermektedir.

İlksan İkraz Kredisi Nedir?

İlksan ikraz kredisi, sadece ilkokul öğretmenleri tarafından kullanılan ve bankalara göre daha uygun faiz ve vade seçenekleri olan kredidir. İlksan yardımlaşma derneği tarafından her türlü ihtiyacınızda kredi çekebilirsiniz. Kredi tutarlarının ise belirlenmesi İlksan tarafından gerçekleştirilmektedir. İlksan derneğine kayıt olan İlkokul öğretmenleri tarafından her ay maaşlarından belirli tutarlarda gerçekleştirilen kesintiler ile dernek bünyesinde biriken para miktarına göre kredi tutarı belirlenmektedir.

İlksan İkraz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlksan İkraz kredisine başvuru yapmak için sadece www.ilksan.gov.tr portalı kullanılmaktadır. İlkokul öğretmenlerine sunulmakta olan İkraz kredisi için başvuru sadece online portaldan yapılmakta ve bunun dışında bir başvuru modeli bulunmaktadır. İlksan İkraz kredi başvuru sonucu ortalama 24 saat içerisinde gerçekleştirilecek olan incelemeler sonrasında açıklanmaktadır.

İlksan İkraz Kredi Hesaplama

İlksan ikraz kredi hesaplama işlemleri kullanacağınız kredi türü, miktarı ve güncel nema oranına göre değişiklik göstermektedir. İlksan ikraz kredisi 12, 18, 24, 36 veya 48 ay vadede 50.000,00 TL’ ye kadar kullanılabilen bir kredidir. İkraz kredisi hesaplama işlemi gerçekleştirilir iken güncel enflasyon oranı ile birlikte nema oranı baz alınmaktadır. Seçeceğiniz vade sayısına göre kredi tutarı üzerinden işlemler gerçekleştirilir ve sizlere ödeme yapılır.

İlksan İkraz Ödeme Tablosu

İlksan İkraz kredisi ödeme tablosu sürekli olarak değişiklik göstermektedir. İlksan tarafından verilecek olan kredilerde güncel olarak enflasyon zamları ve nemalara göre ayarlanarak sizlere bankalara göre daha uygun faiz oranları ile bu kredi sunulmaktadır. İlksan İkraz kredi ödeme tablosu aynı zamanda çekeceğiniz kredinin türüne göre de değişiklik göstermektedir. İlksan İkraz kefilsiz kredi çeşitleri şu şekildedir;

  • Genel İlksan İkraz Kredisi
  • Sağlık İksan İkraz Kredisi
  • İcra İlksan İkraz Kredisi
  • Gayrimenkul İlksan İkraz Kredisi
  • Aile Destek İlksan İkraz Kredisi
  • Afet İlksan İkraz Kredisi

İlksan İkraz kredi ödeme tablosu her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri belirlenen nema oranlarına göre güncellenmektedir.

İlksan İkraz Kefilsiz Kredi Çekmek

İlkokul öğretmenlerinin sandığı olan İlksan tarafından sunulmakta olan kredi ile ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz tutarları alabilirsiniz. Kefilsiz İkraz kredisi almak isteyenlerin öncelikle sandığa kayıtlı olması ve aylık ödeme tutarlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bununla birlikte bankalarda olan yüksek faiz oranları ile birlikte vade seçeneklerinin sizlere uymamasından dolayı büyük kolaylık sağlamaktadır.

Yorum yapın