HSBC Müşteri Hizmetleri

HSBC bankacılık hizmetleri için farklı platformlardan kesintisiz erişim sağlıyor. Online bankacılık sistemi, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı sistemlerini kullanarak günün her anı bankacılık işlemleri sağlanabilir.

HSBC müşteri hizmetleri erişimleri için hem bireysel bankacılık hem kurumsal bankacılık telefon numaraları sunulmaktadır.

HSBC Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HSBC Genel Müdürlük, Şişli- İstanbul adresinde faaliyet göstermektedir. Yazışma ve belge gönderimleri için sunulan HSBC merkezi;

  • HSBC Bank A.Ş. Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 128 34394 Şişli / İstanbul

Adresinden hizmet vermektedir. Müşteri temsil sistemiyle online görüşmek için web sitede, iletişim formu sunulmaktadır. Bankacılık işlemleri, başvurular veya herhangi konularda bilgi almak, soru, görüş ve öneri iletmek için www.hsbc.com.tr web sayfasından ‘’İletişim’’ sekmesine tıklanarak erişim sağlanabilir.

HSBC telefon bankacılığı sistemi 7/24 faaliyet göstermektedir. 0850 211 0 111 numaralı hattan günün her saati erişim sağlanarak, bireysel bankacılık işlemleri sağlanabilir. Müşteri memnuniyet hattı olarak sunulan 0850 211 0 114 numaralı hatlardan da erişim sağlanmaktadır. Tüm konularda memnuniyet bildirimleri veya görüşler için kesintisiz olarak iletişim sağlanmaktadır.

HSBC Müşteri Hizmetleri İletişim

HSBC müşteri hizmetleri menüsünde, dijital bankacılık hizmetleri sunulmaktadır. Bankacılık işlemlerinin daha hızlı ve kolay şekilde yapılması için sunulan dijital bankacılık sisteminde;

  • Direkt Bankacılık
  • Dijital Bankacılık
  • Telefon Bankacılığı
  • ATM bankacılığı

Seçenekleri sunulmaktadır. HSBC telefon bankacılığı menüsünde sesli yanıt sistemi ile pek çok bankacılık işlemleri sunulmaktadır. Banka müşteri temsilcisine hızlı bağlanmak için sesli yanıt sisteminden yararlanabilir, direkt olarak bağlantı sağlayabilirsiniz.

HSBC kurumsal bankacılık işlemleri için çağrı merkezi numarası; 0850 211 0 424 olarak belirtilmiştir. Kurumsal telefon bankacılığı sistemini arayarak, sesli yanıt sisteminden bankacılık işlemlerini yapabilir veya doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

HSBC Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tuşlama veya sesli yanıt sistemi ile işlem yapmak istemeyen banka müşterileri için doğrudan müşteri temsilcisine bağlanma olanağı sunulmaktadır. HSBC müşteri temsilcisine direkt bağlanma için;

  • Öncelikle 0850 211 0 11 numaralı hattı arayın
  • Menü sunulurken, 1 tuşuna basın
  • Sonrasında 8’i ve ardından 4’ü tuşlayarak

Doğrudan müşteri temsilcisine erişim sağlayın. Kurumsal telefon bankacılığı sisteminde de direkt bağlantı opsiyonu sunulmaktadır. 0850 211 0424 numaralı hattı arayarak, ana menüden direkt müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

HSBC Dijital Bankacılık

Hem internet şubesi hem mobil bankacılık menüleriyle hizmet veren HSBC, web sitesi üzerinden dijital bankacılık sistemleri sunmaktadır. Tüm akıllı cihazlar için sunulan mobil bank uygulamasını indirerek, bankacılık işlemlerini daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel ve kurumsal internet bankacılığı menüsünden 7/24 online işlemler sunuluyor.

HSBC şubelerine erişmek ve lokasyon bilgilerini edinmek için, web sayfada sunulan ‘’Şubelerimiz’’ sekmesine tıklamanız yeterlidir. En yakın ATM’ler ve yurt içindeki tüm banka şubeleri adres, telefon numaraları ve konum bilgileriyle erişime sunulmaktadır.

Yorum yapın