Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Kullanıcılar sadece internet üzerinden hizmet veren e-ticaret sitelerinde herhangi bir sorunla karşılaştıklarında yardım almak için müşteri hizmetlerine ulaşmak istemektedir. Hepsiburada müşteri hizmetleri ile irtibat kurabilmek için çağrı merkezlerini arayabilir veya müşteri hizmetleri servislerini kullanabilirsiniz. 0850 252 40 00 numarasını arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Ancak Hepsiburada müşteri hizmetler sadece 08.00-24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Telefonla ulaşılabilme imkanının yanı sıra, resmi internet sitesindeki yardım kategorisinden birçok konuda bilgi almanız mümkün. Sipariş durumunuzu, faturanızı, kargo ve iade işlemlerinizi, üyelik işlemlerinizi ve daha birçok konu ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda sık sorulan sorular kategorisinden sizinle aynı problemi yaşayan kişilere verilen cevapları okuyarak konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiburada, çoğu ticaret sitelerinin yapmadığı bir yeniliği ortaya koyarak müşteri hizmetlerine telefonla ulaşma imkanı sunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken 0850 252 40 00 numaranı aramanız yeterli olacaktır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta, bu telefon hattının sadece 08.00 ile 24.00 saatleri arasında aktif olmasıdır. Bu saatler haricinde oluşan problemlerinizin çözümü için platformun remi internet sitesinde bulunan yardım kategorisinden destek alabilirsiniz. Ayrıca Hepsiburada kullanıcılarına kolay iade imkanı sunmaktadır. Ürününüz istediğiniz gibi gelmediğinde, yanlış veya hatalı ürün geldiğinde siteden veya telefonla Hepsiburada müşteri temsilcisine ulaşarak ürününüzü iade edebilirsiniz.

Hepsiburada’nın Adresi Nedir?

“Her şey ayağına geldi!” sloganıyla e-ticaret alanında hızla gelişmeye devam eden Hepsiburada’nın Genel Müdürlüğü İstanbul Şişli’de yer almaktadır. Destek alabileceğiniz herhangi bir şubesi bulunmamaktadır. Ancak müşteri hizmetleri yetkililerine ulaşabileceğiniz telefon numarası mevcuttur. Aynı zamanda internet sitesindeki yardım kategorisinden de destek alabilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal medyanın her alana yayıldığı günümüzde, firmalar müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanmaktadırlar. Bu mecralardan iletilen şikayetlere ve geribildirimlere en kısa sürede dönüş sağlamaları, insanlar gözündeki imajlarının bozulmaması açısından oldukça önem arz etmektedir.

Hepsiburada’ya sosyal medya üzerinden ulaşmak çok kolaydır. Facebook üzerinden ulaşmak için Facebook/hepsiburada adresinden, Twitter üzerinden ulaşmak için Twitter/hepsiburada adresinden, Instagram üzerinden ulaşmak için Instagram/hepsiburada adresinden giriş yapabilirsiniz. Mesaj atarak görüşlerinizi bildirebilir veya paylaşımlarına yorum yazabilirsiniz.

Ayrıca Hepsiburada gençlere kariyer olanakları da sağlamaktadır. Dijital dünyada kendini geliştirmek isteyen gençler için büyük bir fırsat olabilecek Hepsiburada’ya online olarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Linkedin ve Kariyet.net üzerinden Hepsiburada’nın vermiş olduğu iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca mail adreslerine cv göndererek de iş olanaklarından faydalanabilmeniz mümkün. Cv’nizi mail olarak göndererek iş başvurusunda bulunmak için  [email protected]  adresine mail atabilirsiniz.

Hepsiburada Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Destek almaya ihtiyaç duyduğunuz her konuda Hepsiburada müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 0850 252 40 00 numarasını tuşlayarak 08.00-24.00 saatleri arasında müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile direkt bağlantı kurmanız için arama yaptığınızda önce 2 daha sonra 5’i tuşlamanız yeterli.

Hepsiburada.com Kuruşu Hakkında Detaylı Bilgiler

Ülkemizde internet kullanımının yaygınlaşması ve teknolojinin ilerlemesiyle her alanda dijitalleşme söz konusudur. Geçmişte mağazalardan yapılan alışverişler de dijital dünyaya taşınmıştır. İnternetteki hızlı gelişmelerin ardından mağazalar da online ortama taşınmış ve e-ticaret sistemleri kurulmuştur. Türkiye’nin en büyük internet işletmesi olan Hepsiburada, önde gelen e-ticaret siteleri arasındadır.

Sadece internet üzerinden hizmet veren Hepsiburada.com sitesi, 1998 yılından beri faaliyet göstermektedir. Ayrıca 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası seçilmiştir. Yine 2013 yılında büyük bir başarıya imza atmış ve yılın en iyi e-ticaret sitesi seçilmiştir.

Türkiye’nin en önemli e-ticaret sitelerinden olan Hepsiburada, aynı zamanda Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nin de en büyük e-ticaret platformudur. Türkiye’de önemli bir istihdam alanı oluşturan Hepsiburada, ülkenin dijital ticaret alanında kalkınmasında kaldıraç rolü oynuyor diyebiliriz. 2015 yılında 1000 çalışan ile yoluna devam eden Hepsiburada, 2016 yılında bu rakamı1700’lere kadar çıkarmıştır. 2017 yılında ise 500 kişinin işe alınacağı bilgisini açıklayan ünlü e-ticaret sitesi, Türkiye’ye istihdam gücü sağlamaya devam ediyor.

Hepsiburada, dijital sektörde ilerlemek ve kendini geliştirmek isteyen genç yetenekleri bünyesine katmayı amaçlayan bir insan kaynakları politikası izliyor. Bu şekilde çok fazla yetenekli kişiyi bir araya toplamaya başaran platform, başarısına başarı katmaya devam ediyor.

Hepsiburada sitesinin müşterine sunduğu dört temel prensip bulunmaktadır. Bunlar, resmi sitesinden de bulabileceğiniz gibi, bugün teslimat, güvenli alışveriş, mobil erişim imkanı ve kolay iade imkanıdır. Bugün teslimat seçeneğinden gün içerisinde sipariş verilen ürünlerin saat 14.00’a kadar kargolanacağı teminatı verilmektedir. Güvenli alışveriş seçeneğinde kişisel bilgilerinizi ve adres bilginizi doğru girmeniz şartıyla sizlere güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktadır. İstediğiniz yerden alışverişinizi tamamlayabilmeniz ve ürün seçeneklerini kontrol edebilmeniz amacıyla Hepsiburada mobil uygulama oluşturmuştur. Telefonlarınıza Hepsiburada’nın mobil uygulamasını rahatlıkla cep telefonlarınıza indirebilirsiniz. Son olarak Hepsiburada’nın sunduğu en güzel imkanlardan biri, aldığınız ürünün hatalı olduğu veya istediğiniz gibi gelmediği durumlarda Hepsiburada size kolay yoldan iade edebilme imkanı sunmaktadır.

Hepsiburada, ayda 95 milyon ziyaretçi sayısına ulaşarak, hızla büyümeye devam etmektedir. Bünyesinde 12 binden fazla satıcıyı barındıran Hepsiburada’nın mobil uygulaması 9 milyon indirmeyi geçmiştir.

Hepsiburada Kime Ait?

Doğan Holding’in bünyesinde yer alan Hepsiburada’nın, Goldman Sachs Group’a devredeceğine dair 2017 yılında haberler çıkmıştı. Hepsiburada yöneticilerinden Hanzade Doğan Boyner, şirketin devredileceğine sair açıklamada bulundur. Henüz ne kadara satılacağı konusunda net bir rakam henüz belirtilmedi.

Yorum yapın