Halk Bankası Satılık Araçlar

Halk Bankası satılık araç sistemi, internet sayfası ile sunuluyor. Tüm araçların sunulduğu www.halkbankgayrimenkul.com.tr sisteminde tüm gayrimenkullere dair satış portalı sunuluyor. Konut, ticari mesken, arsa ve araç satışlarının yapıldığı sistem, haczedilen taşınmazların satış sistemi olarak sunuluyor.

Halk Bankası’na borçlu olan vatandaşların ipotekli ya da haczedilerek alınan gayrimenkulleri, çok ekonomik fiyatlarla sunuluyor. Otobüsler, traktörler, lüks araçlar gibi çok sayıda motorlu aracın yer aldığı online sistem, ihale usulünde satış olanağı sunuyor.

Halk Bankası Araç Satışları

Tüm araçların listelendiği internet sayfasında, araç bilgileri detaylı olarak sunuluyor. Ayrıca araç görselleri, modeli, motor bilgileri ve iletişim bilgileri sunulmaktadır. Yeni eklenen araçlar, ihalesi devam eden araçlar, ihalesi tamamlanan veya devam eden tüm araç seçenekleri online sistem üzerinden sunuluyor.

Halkbank satılık araç 2019 listesinden başvuru yapmak isteyen kişilerin, satışı devam eden araçlara tıklayarak teklif sunmaları gereklidir. Açık artırma şeklinde sunulan araç satışları, belirleten satış tarihleri arasında ihaleye sunuluyor. İlk ihalede satılmayan araçlar için ikinci bir ihale sunularak, satışı sağlanmaktadır.

Halk Bankası Araç Satış Sistemi

Halkbank Gayrimenkul internet sayfasında ihaleye sunulan araçlar, önce fotoğraf ve bilgileri ile online yayınlanmaktadır. Sonrasında fiyat teklif süresi sunulmaktadır. Araçlar için açık artırma başlangıç fiyatları internet sitesinden sunuluyor. Ve tüm araçlar için maksimum ihale artırımlarına dair fiyat bilgisi sunulmaktadır.

Hacizli satılık araçlar için teklife açık olan seçeneklerden, teklif verilerek ihaleye katılım sağlanmaktadır. Türkiye’nin pek çok şehrinden satışa sunulan araçları görmek isteyen vatandaşlar için iletişim ve irtibat bilgileri sunulmaktadır. Satılık araçların bulunduğu otoparklarda araç incelemesi yapılarak, ihaleye başvuru yapılabilir.

Halkbank Gayrimenkul

Halkbank tarafından haczedilen araç ve tüm taşınmazlar için satış sistemi Halkbank Gayrimenkul sayfasından sunuluyor. Kamyon, otobüs, binek oto, ticari araçlar, motosikletler, minibüsler gibi farklı türlerde araç satışları yapılmaktadır. Pek çok şehirden satışa sunulan araçlar, online açık artırma sisteminde ve belirlenen ihale tarihlerinde dijital sistemden sunulmaktadır.

Halkbank Gayrimenkul web sayfasında İletişim sekmesi sunulmaktadır. Tüm satış işlemleri hakkında bilgi sunuluyor. Ayrıca online sistemden araç marka ve modeline göre arama, fiyat aralığına göre arama seçenekleri sunulmaktadır.

Teklif vermek ve açık artırmaya katılmak isteyenlerin, teklife açık olaran araçlara tıklayarak fiyat tekliflerini sunmaları gereklidir. Satış süresi sonrasında satın alınan aracın evrakları, Halk Bankası tarafından düzenlenmekte ve otopark masrafları alıcıdan tahsil edilmektedir. Belge masrafları ve satış işlemindeki tüm tahsilatlar, aracı satın alan kişiden alınmaktadır.

Halk Bankası satılık araçların bulunduğu iller ve adres bilgileri için internet sisteminden erişim sunulmaktadır. Satılık araç ilanlarında sunulan yetkili isim ve irtibat bilgileri kullanılarak araçların değerlendirmesi yapılabilir.

Araç satış sistemine giriş yapmak için sisteme kayıt olunması gereklidir. Giriş butonuna tıklanarak, araç satın alım başvuruları sağlanabilir.

Yorum yapın