Garanti Bankası Pos Destek Telefon Numarası (444 0 339)

Garanti Bankası pos cihazı sayesinde birçok kredi kartından tahsilat yapılabilmektedir. Garanti Bankası işyerlerine ciddi bir kolaylık sağlar. Bankanın pos cihazında Amerikan Express, Master Card, Visa, Diners Club, Discover, CUB ve JCB logolu kartlar geçerli olup bunlardan tahsilat yapılabilmektedir. Böylece işletmeden hizmet alan müşteriler mağdur olmadan harcamalarını kolaylıkla yapabilmektedir. Bu da işletmenin müşteri memnuniyeti ve güveni sağlamasını dolayısıyla da müşteri sayısını artırmasına katkı sağlamaktadır.

Pos cihazı ile ilgili bir problem olduğunda Garanti Bankası pos destek sayesinde problemler çok kısa sürede çözülmektedir. İşletmeler için kolaylık sağlar ve telefondan kolaylıkla destek alabilirler.

 Garanti Bankası Pos Destek Hattı İletişim Telefonu ve Sağlanan Avantajlar

Garanti Bankası pos destek hattına 0 212 444 0 339 numaralı telefon ile ulaşılabilmekte ve yaşanılan sorun hakkında bilgi ve destek alınabilmektedir. Söz konusu telefon numarası 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

Masaüstü POS, Yazarkasa POS, DCC POS, Sanal POS, Temassız POS, Döviz POS, Ortak POS gibi pek çok POS ürünü banka tarafından sağlanmaktadır.  Banka bu yenilikleri ve avantajları düzenli bir şekilde işletme sahibi olanlara bildirmektedir. Teknolojinin sağladığı avantajlar ve kolaylıklar işletme sahibine iletilmesi hızlı bir şekilde ve güvenle gerçekleşir.

Garanti Bankası Pos Destek Hattı İletişim Telefonu ve Mail Adresi

Garanti Bankası pos destek hattı sayesinde işletme sahiplerinin yararlanmış olduğu avantajlar farklı iş yerlerini de Garanti Pos’a yöneltmektedir. Bunun için işletme sahiplerinin garantipos.com.tr giriş yapmaları başvuru formunu doldurmaları gerekir. Bu site ayrıca işyeri kampanyalarını kazananları da yayınlar.

  • [email protected] adresine mail atılması ile de sorunlara çözüm bulunabilmektedir.
  • 0 212 444 0 338 numaralı hattı arayarak istek ve şikayetler de bildirilmektedir.

Garanti Bankası POS Ücretleri Ne Kadar?

Garanti Bankası’nın üye iş yerlerine sunduğu POS paketleri mevcut olmakla beraber bu paketler Standart Paket, Plus Paket, Premium Paket olarak üç adet olarak karşımıza çıkıyor. Aylık olan bu Garanti POS paketlerinden biri seçilerek paket kapsamında bulunan tüm özelliklerinden yararlanılmaktadır.

  • Garanti POS Standart paket ücretsizdir ve içeriğinde genel olarak Başvurular, Finansal Raporlar, POS Çalışma Şartları Raporu, Toplam Ciro Analizi, Mutabakat Raporları bulunur.
  • Plus Paket sahibi üye iş yerleri pos cihazı için aylık olarak 9.90 lira öderler. Bu paketin içeriğinde Başvurular, Standart Kampanya Tanımlama, Doğum Günü Kampanyası Tanımlama, Finansal Raporlar, POS Çalışma Şartları Raporu, Dinamik Rapor,Mutabakat Raporları, Toplam Ciro Analizi mevcuttur.
  • Premium Paket aylık fiyatı 14.90 lira olmakla beraber içeriğinde Plus Paket’e ilave olarak Müşteri ve Rekabet Analizi, Kendi Kampanyanı Tanımlama, Standart Kampanya Tanımlama gibi özellikler bulunmaktadır.

Garanti Bankası POS İptal İşlemi

Aynı gün içerisinde yapılan bir işlemin iptali için yapılmaktadır. İşlemlerin iptali ancak aynı gün içerisinde yapılır. Daha sonraki günlerde iptal işlemi yapılmak istense de o işlem genel olarak iade kapsamı altına girer. Yanlışlıkla Garanti POS iptal işlemi yapılması halinde aynı işlemin bir kez daha tekrarlanması ve çekilen paranın, kredi kartından tekrar tahsil edilmesi gerekmektedir.

Yorum yapın