Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası telefon bankacılığı sistemi ile ‘’Alo Garanti’’ hattı sunuyor. Bireysel ve ticari bankacılık işlemleri için sunulan hat üzerinden tüm bankacılık işlemleri, başvuru talepleri ve sesli yanıt sistemi ile işlem sağlanabilir. İki farklı hat üzerinden bankacılık hattı sunan Garanti Bankası 0850 ücretsiz danışma hatları ile bankacılık hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’nin her yerinden, GSM operatörlerinden ve sabit hatlardan 0850 222 0 333 numaralı Alo Garanti hattını arayarak, bankacılık işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon bankacılığı sistemi ile bireysel bankacılık hizmetlerinden yararlanabilir, banka müşterisi olmak kredi kartı veya kredi başvurusunda bulunmak için aynı hat üzerinden erişim sağlanabilir.

Alo Garanti Telefon Numarası

7 gün 24 saat kesintisiz iletişim desteği ve bankacılık işlemleriyle hizmet veren Garanti Bankası’na 444 0 333 numarası ve 0850 222 0 333 numaralı hatlardan erişim sağlanabilir. Bireysel veya kurumsal bankacılık işlemleri için hizmet verilmektedir. Telefon bankacılığı dahilinde sunulan hizmetler arasında;

  • Kredi başvurusu
  • Kredi kartı başvurusu
  • Emeklilik hesabı, promosyonu başvurusu
  • ELMA hesabı
  • Yatırım hesabı
  • Vadeli- vadesi mevduat hesapları
  • Biriktiren hesap
  • Yatırım işlemleri
  • Transfer işlemleri

Gibi çok sayıda hizmetten yararlanılabilir. Alo Garanti iletişim numaralarından ayrıca; ödemeler, fatura işlemleri ve kart işlemleri yapılmaktadır.

Garanti Bankası İletişim Hattı Ücretli midir?

Alo Garanti 0850 222 0 333 numaralı telefon bankacılık sistemi, ücretli olarak hizmet vermektedir. Sabit hatlardan ve GSM operatörlerinden arama yapıldığında konuşma süresi dahilinde ücretlendirme sağlanır. Garanti Bankası telefon bankacılığı menüsünden hızlı işlem yapmak için hızlı tuşlama opsiyonlarından yararlanabilirsiniz.

Sesli yanıt sistemi açıldığında öncelikle 1 tuşuna sonrasında ise 3 ve 5 tuşlarına sıralı olarak bastığınızda, direkt olarak müşteri temsil sistemine bağlanabilirsiniz. Sonrasında yapmak istediğiniz bankacılık işlemlerini ve talepleri ileterek, hızlı ve kolay şekilde hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Alo Garanti hizmetleri dahilinde; kart işlemlerinden yatırım işlemlerine, kredi ve birikim hesaplarından fatura ve ödeme işlemlerine dek pek çok hizmet verilmektedir.

Yorum yapın