Fibabanka ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

2019 Fibabanka ATM para çekme ve para yatırma limitleri, günlük bazda sunulmaktadır. Banka müşterilerine sunulan ATM’den para çekme işlemleri için yatırım ve çekim limitleri sunulmaktadır. Banka kartı, kredi kartı veya kartsız işlem menüleriyle, 7/24 ATM’lerden işlem yapılabilir.

Fibabanka müşterileri, klasik ve gold kart sahiplerine farklı oranlarda limit olanağı sunmaktadır. İşte detaylar…

Fibabanka ATM’den Para Çekme Limiti

Fibabanka müşterileri kartlı işlem menüsünden veya T.C kimlik numaralarını kullanarak kartsız işlem menüsünden para çekme işlemi yapabilirler. Günlük para çekme limiti, ATM’den 1.000 TL’ye kadar sağlanmaktadır.

Fibabanka ATM’den para çekme limiti, talepler doğrultusunda artırılabilmektedir. Fibabanka klasik kart sahipleri, ATM’lerden günlük 800 TL’ye kadar para çekme işlemi yapabilmektedir. Gold hesap üyeleri ile 1.000 TL’ye kadar para çekme işlemi sağlayabilirler.

Fibabanka ATM’lerinin yanı sıra ortak ATM’lerden de günün her saati para çekme işlemleri yapılmaktadır. Ancak ortak ATM’lerden 1,27 faiz oranıyla işlem sağlanmaktadır.

Fibabanka ATM’den Para Yatırma Limiti

Fibabanka ATM’lerinden 7/24 para yatırma işlemi sunulmaktadır. Banka kartıyla para yatırma, kredi kartlarına para yatırma, başka hesaba veya başka banka hesabına transfer seçenekleri sunulmaktadır.

Fibabanka ATM para yatırma limiti, 40 banknota kar sunulmaktadır. Minimum 10 TL’den itibaren 200 TL’lik banknotlara kadar ATM’den para yatırma işlemi sağlanıyor. Günlük para yatırma limiti 8.000 TL’ye kadar tek seferlik işlemde sunulmaktadır.

Yorum yapın