Eve İş Veren Firmalar

1
99

Günümüzde bir çok ev hanımı evde ek iş yaparak kazanç sağlamaya çalışmaktadır. Türkiye’de bir çok firma ev hanımlarına ek iş imkanı sağlamaktadır. Böylece ev hanımları yaptıkları işlerinin sermayesi az da olsa, ev ekonomisine katkıda bulunmaktadırlar. Eğer sizde boş zamanlarınızı değerlendirmek istiyorsanız aşağıda sıraladığımız Türkiye genelindeki ek iş imkanlarından birisini seçerek başlayabilirsiniz.

Firmalar Tarafından Verilen İşler

Davetiye Hazırlamak

Davetiye hazırlama işi genellikle bir çok ev hanımı tarafından tercih edilen ek işlerden bir tanesidir. Davetiye işi genellikle her ilde bir çok firmalar tarafından ev hanımlarına ek iş imkanı sunmaktadır. Davetiye hazırlama işinden ev hanımları yaklaşık olarak 5000 davetiye karşılığında 40 TL kazanmaktadırlar. Eğer siz de ev ekonominize katkı sağlamak istiyorsanız evinizde davetiye hazırlayarak para kazanabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi

Bir diğer yapabileceğiniz ek iş ise evde paketleme işidir. Genellikle sanayi bölgelerinde olan paketleme işi ev hanınmlarına yaklaşık olarak 40 ile 80 TL ek gelir sağlamaktadır. Tabi bu fiyat genel ortalamadır yani ne kadar fazla paketleme yaparsanız, o kadar daha fazla para kazanabilirsiniz.

Kına Paketleme İşi

Kına paketleme işi de diğer ek işler gibi Türkiye’nin her yerinde bir çok ev hanımı tarafından tercih edilmektedir. Eğer kına paketleme işi yapmak istiyorsanız, ortalama olarak kazanacağınız günlük para miktarı 40 TL’dir.

Ev İş Veren Firmalar

Kozmetik Firmaları

Günümüzde kozmetik firmaları tarafından verilen işler oldukça popülerdir. Firmalar tarafından verilen bazı kozmetik ürünlerin reklamını yaparak iyi bir satış yapmanız durumunda bir çok ödül kazanmanızın yanı sıra size ek gelir de sağlamaktadır.

Paketleme Firmaları

Paketleme işi de bir çok ev hanımı tarafından tercih edilen ek işlerden bir tanesidir. Yukarıda da bahsettiğimiz işler gibi mandal paketleme veya kına paketleme gibi işleri yaparak ek gelir imkanı sağlayabilirsiniz.

Bijuteri Firmaları

Bijuteri firmalarının verdiği işler arasında yer alan boncuk dizme, kurdele hazırlama veya fiyonk hazırlama gibi evde yapabileceğiniz işler sayesinde ev hanımlarına iş imkanı sağlayan firmalar arasında yer almaktadır.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here