fbpx
Ek İş İlanları

Evde Etiket İşi

Evde ek iş arayanlar için sunulan etiket işi, 3 farklı şekilde sunuluyor. Ürün etiketleme, etiket paketleme ve etiket tasarımı olarak sunuluyor. Evde etiket işi almak için, firmalara başvuru yapılması gereklidir. Evde etiket paketleme işi ve ürün etiketleme işi, üretici firmalar veya toptancılar aracılığı ile sunulan ek işlerden biridir.

Etiket tasarım işi ise freelance olarak yapılabileceği gibi tasarım firmaları ile anlaşmalı olarak yapılmaktadır. Tamamı, sosyal medya sitelerinde veya iş ilanı online sitelerinde sunuluyor. İnternet üzerinden başvuru yapılarak iş alımı sağlanabilir.

Evde Etiket Paketleme İşi

Etiket paketleme işi, imalatçı ve toptancılar tarafından verilen ve teslimatı ve sevkiyatı firmaya ait olan işlerden biridir. Evde etiket paketleme, kırtasiye türü etiket paketleme, ambalaj etiketi paketleme, sticker paketleme veya matbaa etiket paketleme gibi farklı seçeneklerde sunuluyor.

İLGİLİ  Evde Paketleme İşleri

Evde etiket paketleme işi başvurusu yapılarak, kolay işlemler ile para kazanabilirsiniz. Evde paketleme işleri arasında etiket işi, en hızlı sürede yapılan ve pratik olan uygulamalar arasında yer alıyor. Etiket paketlemede firma ve markanın belirtisine göre tekli, çoklu paketler yapılır. Binlerce etiket paketleme, verilen ambalajlar, ambalajlama makineleri ve koliler ile firmadan teslim ediliyor.

Evde Etiket Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Okul etiketleri, ambalaj etiketleri, posta etiketleri gibi farklı etiket türleri, her firmanın farklı paketleme seçeneğiyle sunuluyor. Tek tabletli paketleri, 10’lu paketler, multi paketler, karışık desenli veya standart etiket paketleri gibi birbirinden farklı seçeneklerde sunuluyor.

Etiketlerin tesliminde belirtildiği şekilde paketleme yapılarak işler tamamlanır. Etiket paketleme işlerinde paket başı veya kilo hesabı ücretlendirme yapılır. Bu tamamen ürünlerin niteliklerine ve firmanın talebine göre belirlenir. Kapıdan teslim edilen ürünler yine kapıdan teslim alınırken, yapılan paketleme başına ücretlendirme hesaplanarak ödeme yapılır.

İLGİLİ  Denizli Ek İş İlanları

Etiket Paketleme İle Para Kazanılır mı?

Etiket paketleme işleri, diğer paketleme işlerinde olduğu gibi çok sayıda paketleme yapıldığı zaman yüksek kazançlar sağlar. Aile ve arkadaş grupları ile bir araya gelerek, daha yüksek sayılarda paketleme yapılabilir. Daha seri üretimler ile hem daha kolay iş alımı sağlanır hem de daha yüksek sayılarda üretim yapılarak, muazzam paralar kazanılabilir.

Etiket paketleme işinde süreklilik önemlidir. Zaman planlaması yaparak, hem boş zamanlarınızı kazanca dönüştürebilir hem de ek iş yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Etiket Paketleme İşine Nasıl Başvuru Yapılır?

Evde etiket paketleme işi başvurusu için, ilan veren firmalara online sistemler üzerinden başvuru yapılabilir. Evde etiket paketleme işi ilanları, sosyal paylaşım sitelerinde kurulan grup veya topluluk sayfalarında genel olarak yayınlanmaktadır.

İLGİLİ  Mersin Ek İş İlanları

Online ilan sitelerinde de sıklıkla yer alan evde ek iş ilanları, şehirlere göre başvuru seçeneği sunar. Ankara, Samsun, Diyarbakır, Bursa, Muğla, Sakarya, Trabzon, Gümüşhane veya benzer şehirler için evde ek iş veya evde paketleme iş ilanlarına başvuru yaparak, evde etiket paketleme işi alabilirsiniz.

Evde Etiket Basım İşleri

Genellikle küçük ambalajlar için sunulan etiketleme işleri, etiket paketleme türünde yapılan işlemlerdir. Firmalar tarafından temin edilen etiketler, hazır ambalajlar ve etiketleme makineleri kullanılarak etiketleme yapılır. Evde etiket basımı ile para kazanmak için belirtilen sayılarda ve niteliklerde ürün paketleme yapılmalıdır.

Adet başına ücretlendirme yapılan etiket işlerinde, ürün teslimatları sırasında ödeme yapılarak para kazanılır. İş başvurusu yapmak için evde ek iş ilanları veren siteler üzerinden başvuru yapılması gereklidir. Evde etiket basımı ve paketleme işlerinde, pratik, süreklilik ve çok sayıda üretim yapmak temel faktörlerden olup, güvenilir firmalar seçmek önemlidir.

Etiket
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 1 Kişi oy verdi Ortalama puan: 2,00.

Loading...

İlgili Makaleler

63 Yorumlar

 1. Merhaba,
  Manisa/ Turgutlu’da oturuyorum. Ekibim var ve gerçekten ek işe ihtiyacım var lütfen olumlu olumsuz dönüş sağlarmısınız?

 2. Merhaba. İstanbul Beylikdüzü/Beykent’te oturuyorum. Kızım küçük olduğu için çalışamıyorum. İşe ihtiyacım var. Komşum ile birlikte yapıcaz. İş ayırmıyoruz. Ne olursa yaparız. Olumlu dönüşünüzü beklicem. Kolay gelsin.

 3. Kutu paketleme işi yapmak istiyorum. Elim hızlıdır istediğiniz adet cıkaracagıma inanıyorum boş vaktim coktur geri dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Mrh Bn bolu göynük te oturym. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. En acilinden cvp bekliyorum. İlginiz için teşekkür ederim

 5. Ankara’da yaşıyorum. Evliyim sıkıntıdayım. Bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın evde ne ek iş olsa yaparım.

 6. Mersin ‘de yaşıyorum işe çok ihtiyacım var Allah tızası için dönüş yapım bir çok ilanınıza başvurdum hiçbirinden geri dönüş olmadı çok çaresizim nolur yardım edin ya dönüş yapmayacaksanız umutlandırmayın nolur!

 7. Merhabalar paketleme işi yapıyorum. Evde grup arkadaşlarım da var. Kısa sürede teslim sağlanır. Temiz ve titiz bir şekilde çalışma sağlanır. Geri dönüş yaparsanız memnun olurum. KAYSERI

 8. merhaba İstanbul da yaşıyorum elimden her iş gelir evime paketleme işi almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz acaba teşekkürler

 9. Merhaba Afyon merkez de ikamet ediyorum üniversite mezunuyum ev ekonomisine katkı yapmak istiyorum bilgi alabilirmiyim

 10. Merhaba ben Konya’da yaşıyorum evde etiket işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 11. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para garantisi
  * 10,000 TL’den 100,000,000 TL’ye kadar kredi teklifi

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  WhatsApp: +15184181390
  Doğrudan posta:
  creditfinancierhome@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close