Evde Etiket İşi ile Ayda 5000 TL Ek Gelir

 

Evde Etiket İşi
Evde Etiket İşi

Bu yazımızda evde etiket nasıl yapılır ?, etiket paketleme iş ilanları ve evde etiket paketleme işi sorularının cevaplarının üzerinde duracağız.

Evde ek iş arayanlar için sunulan evde etiket işi, 3 farklı şekilde sunuluyor. Ürün etiketleme, etiket paketleme ve etiket tasarımı olarak sunuluyor. Evde etiket işi almak için, firmalara başvuru yapılması gereklidir. Evde etiket paketleme işi ve ürün etiketleme işi, üretici firmalar veya toptancılar aracılığı ile sunulan evde ek işlerden biridir.

Etiket tasarım işi ise freelance olarak yapılabileceği gibi tasarım firmaları ile anlaşmalı olarak yapılmaktadır. Tamamı, sosyal medya sitelerinde veya iş ilanı online sitelerinde sunuluyor. İnternet üzerinden başvuru yapılarak iş alımı sağlanabilir. Sizde etiket işi yaparak evde ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Etiket Paketleme İşi

Evde etiket paketleme işi, imalatçı ve toptancılar tarafından verilen ve teslimatı ve sevkiyatı firmaya ait olan işlerden biridir. Evde etiket paketleme işi, kırtasiye türü etiket paketleme, ambalaj etiketi paketleme, sticker paketleme veya matbaa etiket paketleme gibi farklı seçeneklerde sunuluyor.

Evde etiket paketleme işi başvurusu yapılarak, kolay işlemler ile para kazanabilirsiniz. Evde paketleme işleri arasında etiket işi, en hızlı sürede yapılan ve pratik olan uygulamalar arasında yer alıyor. Etiket paketlemede firma ve markanın belirtisine göre tekli, çoklu paketler yapılır. Binlerce etiket paketleme, verilen ambalajlar, ambalajlama makineleri ve koliler ile firmadan teslim ediliyor.

Etiket Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Okul etiketleri, ambalaj etiketleri, posta etiketleri gibi farklı etiket türleri, her firmanın farklı paketleme seçeneğiyle sunuluyor. Tek tabletli paketleri, 10’lu paketler, multi paketler, karışık desenli veya standart etiket paketleri gibi birbirinden farklı seçeneklerde sunuluyor.

Etiketlerin tesliminde belirtildiği şekilde paketleme yapılarak işler tamamlanır. Etiket paketleme işlerinde paket başı veya kilo hesabı ücretlendirme yapılır. Bu tamamen ürünlerin niteliklerine ve firmanın talebine göre belirlenir. Kapıdan teslim edilen ürünler yine kapıdan teslim alınırken, yapılan paketleme başına ücretlendirme hesaplanarak ödeme yapılır.

Etiket Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır ?

Evde etiket paketleme işleri, diğer paketleme işlerinde olduğu gibi çok sayıda paketleme yapıldığı zaman yüksek kazançlar sağlar. Aile ve arkadaş grupları ile bir araya gelerek, daha yüksek sayılarda paketleme yapılabilir. Daha seri üretimler ile hem daha kolay iş alımı sağlanır hem de daha yüksek sayılarda üretim yapılarak, muazzam paralar kazanılabilir.

Evde etiket paketleme işinde süreklilik önemlidir. Zaman planlaması yaparak, hem boş zamanlarınızı kazanca dönüştürebilir hem de evde ek iş yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Evde Etiket Paketleme İşleri

Genellikle küçük ambalajlar için sunulan etiketleme işleri, etiket paketleme türünde yapılan işlemlerdir. Firmalar tarafından temin edilen etiketler, hazır ambalajlar ve etiketleme makineleri kullanılarak etiketleme yapılır. Evde etiket basımı ile para kazanmak için belirtilen sayılarda ve niteliklerde ürün paketleme yapılmalıdır.

Adet başına ücretlendirme yapılan etiket işlerinde, ürün teslimatları sırasında ödeme yapılarak para kazanılır. İş başvurusu yapmak için evde ek iş ilanları veren siteler üzerinden başvuru yapılması gereklidir. Evde etiket basımı ve paketleme işlerinde, pratik, süreklilik ve çok sayıda üretim yapmak temel faktörlerden olup, güvenilir firmalar seçmek önemlidir.

Evde Etiket İşine Nasıl Başvuru Yapılır?

Evde etiket  işi başvurusu için, evlere etiket işi veren firmalara online sistemler üzerinden başvuru yapılabilir. Evde etiket paketleme işi ilanları, sosyal paylaşım sitelerinde kurulan grup veya topluluk sayfalarında genel olarak yayınlanmaktadır.

Online ilan sitelerinde de sıklıkla yer alan evde ek iş ilanları, şehirlere göre başvuru seçeneği sunar. Ankara, Samsun, Diyarbakır, Bursa, Muğla, Sakarya, Trabzon, Gümüşhane veya benzer şehirler için evde ek iş veya evde paketleme iş ilanlarına başvuru yaparak, evde etiket paketleme işi alabilirsiniz.

81 ilde evlere iş veren firmalar sitemiz ve facebook sayfamız üzerinden yapılan başvuruları takip etmektedir. Sizde evinizde evde ek iş yaparak ayca binlerce tl para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurup başvuru yapabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar başvuruları değerlendirip size dönüş yapacaktır. Etiket işi başvurusu ve etiket işi için herhangi bir ücret istenmemektedir.

Sizde evde ek iş arıyorum diyorsanız evde yapabileceğiniz diğer evde ek işler için ve web sitemizi takip etmeyi unutma !

Değerli okurlarımız, evde etiket paketleme işi , evde etiket işi veren firmalar, evlere etiket işi, etiket paketleme is ilanları ve birçok
önemli etkenden bahsettik. Bunlar dışında evde yaparak ayda binlerce tl kazanabileceğiniz işler için ek iş ilanları sayfamızı ziyaret edin ve sitemizi takip  etmeyi unutmayın !

Yorum yapın