En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar
En Kolay Kredi Veren Bankalar

 

Bankalar, geçmişe nazaran oldukça kolay şartlar altında kredi vermeye başlamış durumda. Aranan şartlar ve belgelerin daha ulaşılabiliyor oluşu, tüketicilerin her ihtiyacı için banka kredilerinden destek almalarına olanak sağlamıştır. Her bankanın kredi başvurusu sırasında aramış olduğu şart birbirine göre değişiklik gösterebilir. Sürecin oldukça zor olduğunu düşünen kişiler, kredi başvurularını bazen ertelemek durumunda kalabiliyor. Bu yazımız içerisinde en kolay kredi veren bankalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Kolay Kredi Veren Bankalar

Teknolojinin gelişmesi ile beraber birçok banka faaliyetlerini dijital alanlara taşımış durumda. Şubesiz bankacılık devrini başlatan birçok banka, gereksiz masraflarından kurtulduğu için müşterilerine daha kolay bir şekilde hizmet vermeye başlamış durumda. En kolay kredi veren bankalar, bu bağlamda son zamanların en çok araştırılan konularından birisi haline gelmiş durumda. Şubeye gitmeden, hızlı ve anında kredi çekmek istiyorsanız aşağıda yer alan bankalar ile iletişime geçmenizi öneririz.

QNB Finansbank – Enpara

Türkiye’nin ilk dijital bankalarından birisi olan Enpara, en kolay kredi veren bankalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Müşterilerine 50,000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veren Enpara, herhangi bir belge sunulmadan bu işlemin tamamlanmasını sağlıyor. Geri ödeme planı 36 ay vade üzerinden olan Enpara Hızlı Kredi’nin kredi faiz oranı %2,65 olarak belirlenmiş durumda.  Başvurular, Enpara mobil ve internet bankacılığı üzerinden yapılmaktadır.

Türkiye Ekonomi Bankası – CEPTETEB

30,000 TL’ye kadar anında, hızlı bir şekilde kredi veren Türkiye Ekonomi Bankası, kolay kredi veren bankalar listemiz içerisinde ikinci sırada yer almaktadır. %2,40 kredi faiz oranı bulunan CEPTETEB ihtiyaç kredisinde geri ödeme 36 ay vade üzerinden yapılmakta. CEPTETEB ile bankacılık faaliyetlerini dijital platformlara taşıyan TEB, bu kredi başvurusunu CEPTETEP mobil ve internet bankacılığı üzerinden almaktadır.

ING Bank E-Kredi

Türkiye pazarına girdiği günden bu ya düşük faizli krediler vermeye başlayan ING, kısa sürede müşteri sayısını milyonların üzerinde çıkarmıştır. En kolay kredi veren bankalar içerisinde yer alan ING Bank, E-Kredi çatısı altında 50,000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. %2,19 kredi faiz oranı bulunan E-Kredi’nin geri ödeme planı ise 36 ay vade üzerinden yapılıyor. Kredi başvurusu sadece dijital kanallar üzerinden alındığını hatırlatmak isteriz.

Aktif Bank – N Kolay Kredi

Aktif Bank, Türkiye’de yeterli şube sayısına sahip olmamasından dolayı faaliyetlerinin tamamını dijital kanallar üzerinden yürütmektedir. 30,000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veren N Kolay Kredi‘nin oldukça yüksek bir kredi faiz oranı bulunduğunu görüyoruz. 36 ay geri ödeme planı bulunan N Kolay Kredinin kredi faiz oranı %3,55’dir. Başvurular N Kolay internet adresi üzerinden alınmaktadır.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kredi faiz oranları Haziran 2019 verilerine göredir. Yazıyı okuduğunuz tarihe göre kredi faiz oranlarında değişiklikler meydana gelebileceğini hatırlatmak istiyoruz.

Yorum yapın