Citibank Müşteri Hizmetleri

Citibank, uluslararası bankacılık sistemlerinden biri olarak 100 üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir. 1975 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Citibank, bireysel bankacılık, kurumsal ve ticari bankacılık alanlarından faaliyet göstermektedir.

Şubeleri 1981 yılında açılan banka ayrıca; hazine ürünleri, dış ticaret finansmanı, menkul kıymetler ve kurumsal finansman alanlarında hizmet vermektedir.

Citibank müşteri hizmetleri sistemi; dijital bankacılık ve telefon bankacılığı sistemlerinden sunuluyor. Ancak telefon bankacılığı erişimleriyle kurumsal ve ticari müşterilere hizmet verilmektedir.

Citibank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Citibank A.Ş. olarak faaliyet gösteren banka kuruluşu, CitiDirect menüsüyle online internet bankacılığı erişimi sunmaktadır. CitiService telefon bankacılığı sistemiyle de müşteri temsilciliğinden kurumsal ve ticari bankacılık hizmetleri sunulmaktadır.

Bireysel bankacılık işlemleri için Citibank şubelerinden işlem yapılması gereklidir. Bireysel işlemler için Citibank’ın sunduğu herhangi bir telefon bankacılığı sistemi bulunmamaktadır.

Citibank telefon numarası (0212) 319 45 00 olarak belirtilmiştir. Bankacılık işlemleri için bilgi almak veya kurumsal bankacılık işlemleri gerçekleştirmek için bu numaradan erişim sağlanabilir.

Citibank sermaye piyasası faaliyetleri, hizmet ve ücretleri, ürün ve ticari bankacılık sistemleri gibi bankacılık kapsamları, web sitelerinde sunulmaktadır. Online menüden ticari ve kurumsal bankacılık işlemleri yapabilirsiniz.

Citibank Müşteri Hizmetleri İletişim

Citibank müşteri hizmetlerine erişim sağlamak için Levent ve Ümraniye merkezlerinin telefon numarası bulunmaktadır. Citibank’ın çağrı merkezi sistemi bulunmamaktadır. Levent merkezine erişimler için 0212 319 45 00 numaralı hattan, Ümraniye merkez için 0216 524 50 00 numaralı hattan erişim sağlanmaktadır.

Citibank evrak gönderimleri ve yazışmaları için sunulan adres bilgileriyse şu şekildedir;

  • Citibank Levent Tekfen Tower Eski Büyükdere Cad. No:209 34394 Levent İstanbul – Türkiye Faks: (0216) 524 73 73
  • Citibank Ümraniye Yılmaz Plaza İnkılap Mah. Ö. Faik Atakan Cad. No:3 34768 Ümraniye, İstanbul – Türkiye Faks: (0216) 524 73 73

Citibank KEP adresiyse; [email protected] olarak belirtilmiştir. Evrak ve belge gönderimleri için faks numaraları ve mail sistemi sunulmaktadır. İletilerin teyidi için Citibank telefon numaralarından erişim sağlanmaktadır.

Citibank, bankacılık işlemleri, başvurular ve tüm faaliyetleri için; www.citibank.com.tr web adresinden erişim sağlanabilir. Kurumsal banka müşterileri ve ticari banka müşterileri için online bankacılık sistemleri sunulmaktadır.

Citibank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Citibank güncel bankacılık hizmetleri olarak kurumsal ve ticari alanlarda faaliyet göstermektedir. Türkiye’den telefonla erişimlerde doğrudan müşteri temsilcisine bağlanılmaktadır. Telesekreter kaydında 0 rakamını tuşlayarak, citibank müşteri danışmanına bağlanabilirsiniz.

Citibank kredi kartları, krediler ve kurumsal bankacılık sistemlerinde faaliyet göstermektedir. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası telefon numaralarını arayarak direkt erişim sağlayabilirsiniz.

Citibank Swift kodu 0092, telex numarası 26277 citi TR olarak belirtilmektedir. Citibank telefon bankacılığı işlemleri, müşteri temsil sistemi veya diğer işlemler için; 0212 319 45 00 ve 0216 524 50 00 telefon numaralarını arayarak, doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Yorum yapın