Anadolubank Hesap İşletim Ücreti

Anadolubank hesap işletim ücretleri, bireysel hesap sistemi ve dernek hesap işletim ücreti olarak tahsil ediliyor. Anadolubank 2019 hesap işletim ücreti 9,75 TL olarak belirlenmiştir. Bireysel hesaplardan yıllık olarak tahsil edilen 9,75 TL, dernek- vakıf, kooperatif gibi hesap türlerinden yıllık 75 TL olarak tahsil ediliyor.

Anadolubank Havale İşlem Ücretleri 2019

Telefon bankacılığı sisteminden yapılan Anadolubank havale işlemlerinde 4 TL tahsil ediliyor. BSMV hariç olan havale ücretleri internet bankacılık sistemi ve mobil bank sistemlerinde de 4 TL olarak tahsil edilmektedir.

Anadolubank ATM’lerinden yapılan havale işlemlerinde tüm tutarlar için 5 TL işlem ücreti alınmaktadır. Anadolubank kasadan hesaba havale işlemlerinde TL ve YP birimlerinde; 70 TL ile 400 TL arasında hesap işletim ücreti tahsil ediliyor. Hesaptan isme havalelerde 40 TL ve 250 TL arasında %0,50 asgari- azami orana göre tahsilat yapılmaktadır.

Kasadan isme havalelerde 70- 400 TL, hesaptan hesaba havale işlemlerinde 30- 125 TL arasında işlem ücretleri tahsil ediliyor. İsme gelen havale ödeme işlemleri için Anadolubank 70 TL ile 400 TL arasında tahsilat yapmaktadır.

Anadolubank EFT İşlem Ücretleri

Anadolubank hesaplarından yapılan EFT işlemlerinde, gönderilen miktara bağlı olarak 35 TL ile 500 TL arasında tahsilat sağlanıyor. Anadolubank kasadan yapılan EFT işlemlerinde 70 TL ile 650 TL arasında işlem ücreti tahsil edilmektedir.

Anadolubank kasadan geç EFT gönderimlerinde 40 TL işlem ücreti tahsil edilirken, isme gelen EFT’lerde kasadan ödeme ücretleri 60 TL ile 450 TL arasında değişiklik göstermektedir. Anadolubank telefon bankacılığı sistemi 0850 222 5550 telefon numarasından EFT ve havale işlemleri yapılabilir.

Telefon bankacılığı EFT işlem ücretleri 4 TL, Anadolubank internet şubesi ve mobil bank uygulamaları üzerinden de 4 TL olarak tahsil edilmektedir. Anadolubank 2019 EFT paket ücretleri 600 TL olarak belirlenmiştir.

Anadolubank Swıft İşlem Ücretleri

Gelen YP transfer efektif ödemelerinde işlem ücretleri 250 TL ile 750 TL arasında değişiyor. Yurt dışından gelen havale ödemelerinde 30 USD ile 225 USD arasında, gelen YP transfer TL ödemelerinde 100 TL ile 500 TL arasında işlem ücreti tahsil edilmektedir.

Anadolubank banka dışı giden Swıft işlemlerinde 250 TL- 2500 TL arasında işlem ücreti tahsil ederken, internet bankacılığı sisteminden 250 TL swıft mesaj ücreti tahsil etmektedir. İnternet bankacılığı, mobil bank sistemi ve telefon bankacılığı ile yapılan SWIFT işlemlerinde 4 TL işlem ücreti tahsil ediliyor. Ayrıca ATM’den yapılan havale ücreti 5 TL olarak belirlenmiştir.

Anadolubank ürün ve hizmet ücretlerine dair daha detaylı bilgi edinmek ve tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek için www.anadolubank.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Anadolubank mobil bankacılık sistemi için Google Play ve AppStora mağazalarından mobil bank uygulama linki sunuluyor.

Yorum yapın