Aktif Bank N Kolay Kredi (Başvuru, Hesaplama ve Faiz Oranları)

Türkiye’nin en yenilikçi bankaları arasında yer alan Aktif Bank, N Kolay Kredi altında oldukça güzel avantajlar sunmaktadır. Her alandaki nakit ihtiyaçları gidermek için çözüm önerileri bulunan Aktif Bank, faaliyetlerinin büyük bir bölümünü internet üzerinden yürütüyor. Aktif Bank N Kolay Kredi başvurusu ile ilgili detaylar;

Aktif Bank N Kolay Kredi Başvurusu

Aktif Bank N Kolay kredi başvurusu yapmak için aşağıda yer alan adımları sırası ile uygulamanız gerekiyor;

 • http://www.nkolaykredi.com/ internet adresine giriş yapan kişiler, başvuruda bulunmak için T.C. kimlik numaralarını, cep telefonlarını, mail adreslerini sırası ile istenilen yerlere girmeleri gerekiyor.
 • Bu aşamadan sonra başvurunuzu otomatik olarak sisteme gönderebilirsiniz. Burada kimlik numaranız üzerinden kredi notu incelemesi yaparak başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı anında sizlere iletilecektir.
 • Başvurusu onaylanan kişiler, bir sonrası sayfada N Kolay Kredi sözleşmesini okuyarak dijital imza ile onaylamalıdır.
 • Daha sonrasında kredi çekmek istediğiniz tutarı ekrana girerek son aşamaları tamamlayın. Daha sonrasında kredi tutarı hesabınıza otomatik olarak yatırılacaktur.

N Kolay Kredi Başvuru İçin Gereken Belgeler

Aktif Bank N Kolay Kredi başvurusu yaparken aşağıda yer alan belgeleri de yanınızda hazır olarak bulundurmanız gerekiyor. İnternet üzerinden yapılan başvuruda herhangi bir belgeye gerek olmazken şubeler üzerinden yapılan başvurularda aşağıdaki belgeler istenecektir;

 • Nüfus cüzdanı (pasaport ve ehliyet de kabul ediliyor)
 • Başvuruda bulunacak kişiye ait son 3 ay içerisinde ödenmiş herhangi bir fatura
 • Belgelenebilir bir gelir belgesi

Aktif Bank N Kolay Kredi Başvurusu Şartları

Aktif Bank N Kolay Kredi ailesine katılmak isteyen kişiler, aşağıda yer alan şartlara uyum göstermek zorundadır. Kredi başvurusu yaparken müşteri adaylarından talep edilen şartlar;

 • T.C. vatandaşı olmak
 • 18 yaşını doldurmuş olmak
 • Daha önce herhangi bir suç ya da suç olayına dahil olmayan kişiler başvuruda bulunabilir.

Aktif Bank N Kolay Kredi Çeşitleri

Aktif Bank N Kolay Kredi birçok alanda verilmektedir. N Kolay üzerinden kredi çekmek isteyen kişiler, başvuruları aşağıda yer alan kredi türleri üzerinden yapabilirler.

İhtiyaç Kredisi: Aktif Bank N Kolay Kredi belki de en çok bu alanda tercih ediliyor. Sağlık, eğitim, gıda, temel ihtiyaçlar ve tatil gibi harcamalarınızı N Kolay ihtiyaç kredisi üzerinden karşılayabilirsiniz.

Taşıt Kredisi: Aktif Bank, düşük kredi faizi ile taşıt kredisi sunmaktadır. Araba sahibi olmak ya da arabasını değiştirmek isteyen kişiler, Aktif Bank şubeleri ve internet adresi üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler.

Konut Kredisi: Aktif Bank N Kolay Kredi üzerinden konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. En düşük kredi faiz oranını sunan banka, başvuruları hem şube hem de internet bankacılığı üzerinden almaktadır.

Aktif Bank N Kolay Kredi Hesaplama

Aktif Bank N Kolay Kredi çekmek isteyen kişiler, çekecekleri kredinin geri dönüşünün nasıl olacağını merak ediyor. Bildiğiniz üzere ana para üzerine faiz ve birtakım masraf ücretleri talep eden bankalar, kredi hesapla işlemini internet siteleri üzerinden yapılmasını sağlıyor. http://www.nkolaykredi.com/ internet sitesine giriş yaparak “Kredi Hesaplama” bölümü üzerinden oldukça kolay bir şekilde hesaplamanızı yapabilirsiniz. Bu sayede aylık ödemeniz gereken taksitleri öncesinde öğrenebilirsiniz.

Aktif Bank N Kolay Kredi Faiz Oranları

Aktif Bank, diğer bankalara nazaran oldukça değişken bir kredi faiz oranı uygulamaktadır. Her müşterinin kredi notuna göre ayrı ayrı kredi faiz oranı belirleyen banka, bu özelliğinden dolayı takdir ediliyor. http://www.nkolaykredi.com/ internet adresi üzerinden kredi faiz oranları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Akdi faiz oranı %2,49 olan N Kolay Kredinin gecikme faizi ise %2,40’dır. Biraz öncede belirttiğimiz üzere diğer faiz oranları internet adresi üzerinden öğrenilebiliyor.

Aktif Bank N Kolay Kredi Ödemesi

Aktif Bank müşterileri, birçok farklı kanal üzerinden kredi borçlarını ödeyebilmekteler. Ödemelerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek isteyen Aktif Bank müşterileri, ödemeleri ilk olarak bankanın internet şubesi üzerinden gerçekleştirebilirler. http://www.aktifbank.com.tr/ internet adresine müşteri bilgileri ile giriş yapan kişiler, hesap detayları üzerinden kredi borçlarını ödeyebilirler.

ATM Üzerinden Aktif Bank N Kolay Kredi Borcu Ödeme

Farklı bankalara ait ATM’ler üzerinden Aktif Bank N Kolay Kredi Borcu ödenebiliyor. Aktif Bank, diğer bankalar ile anlaşma yaparak ATM hizmetlerinden yararlanmak istiyor. Kredi borcunu ATM üzerinden yapmak isteyen kişiler;

 • Herhangi bir bankanın ATM’sine giren kişiler ilk olarak Kartsız İşlemler menüsünden kredi kartı borcu ödeme bölümüne girmelidirler.
 • Burada karşınıza kredi borcu ödenebilen bankaların listesi gelecektir. Liste içerisinden Aktif Bank’ı bulunuz.
 • Kredi borcu ödemek için Aktif Bank hesap numaranızı ve kart numaranızı giriniz.
 • Daha sonrasında sizlerden kimlik doğrulaması için bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgiler eksiksiz olarak karşınıza gelecek ekrana girin.
 • Doğrulama işleminden sonra ödenecek taksit tutarını giriniz.
 • Para yatırma sırasında bankanın uygulamış olduğu komisyon ücretini de hesaba katarak ödemenizi gerçekleştirin.

PTT Üzerinden Aktif Bank N Kolay Kredi Borcu Ödeme

Aktif Bank, dijital bir banka olmak istemesinden dolayı çoğu şehirde maalesef ki şube açmamaktadır. N Kolay üzerinden kredi çeken kişiler, borç ödemelerini anlaşmalı kuruluşlar üzerinden yapabiliyor. Aktif Bank, PTT ile anlaşmalı olup kredi borçlarını PTT üzerinden tahsis ediyor. Hem PTT şubeleri üzerinden hem de PTT matik üzerinden kredi borcunuzu başarılı bir şekilde ödeyebilirsiniz. PTT Matik kullanımı yaparken anlaşmalı bankalar menüsünden Aktif Bank’ı seçmeniz gerekiyor. Seçimi tamamlamanız ile beraber sizden istenilen bilgileri sırası ile girmeniz durumunda kredi borcunuzu ödeyeceğiniz alan karşınıza çıkmaktadır.

Aktif Bank N Kolay Müşteri Hizmetleri

Aktif Bank, faaliyetlerinin tamamını dijital ortam üzerinden yürütüyor. Kredi başvurularını dahi internet üzerinden gerçekleştiren kişiler, herhangi bir alanda sorun yaşamaları durumunda destek alabilecekleri bir kanal alıyor. Çoğu şehirde şubesi olmamasından dolayı destekler sadece müşteri hizmetleri üzerinden veriliyor. Aktif Bank müşteri hizmetleri numarası 0850 724 30 50 olarak karşımıza çıkıyor. Haftanın 7 günü 24 saat bu numara üzerinden Aktif Bank ile temas kurabilirsiniz.

Yorum yapın