Akbank Hesap Bakiyesi Sorgulama

Akbank Direkt internet bankacılığı ve mobil sistemleriyle, banka müşterilerine özel hizmetler sunuyor. SMS bankacılık sistemi ve internetten bakiye sorgulama işlemleri yapabilir, hesap ve kart bakiyesini kolay şekilde öğrenebilirsiniz. Detaylar ve tüm işlem detayları makalede yer alıyor.

SMS İle Akbank Bakiye Sorgulama

Akbank bakiye sorgulama işlemleri için banka sistemine kayıtlı telefon numarası üzerinden işlem yapılabilir. Akbank SMS servisleri için 4425 numarasından hizmet veriyor. Hem vadeli- vadesiz mevduat hesapları hem de kredi kartlarına dair hesap bakiyesi sorgulama yapabilir, 7/24 işlem detaylarını inceleyebilirsiniz.

Akbank bakiye öğrenme için BAKIYE yazarak 4425’e kısa mesaj gönderin. Gelen mesaj ile güncel bakiye bilgileri iletilmektedir. Kredi kartı bakiyesi öğrenmek içinse; BAKIYE bir boşluk bırakarak kartın son 4 hanesi girilir. Gelen mesaj ile kredi kartının güncel bakiyesi öğrenilebilir.

Akbank SMS servisleri için GSM operatörlerinden, 1 SMS ücretlendirmesi yapılmaktadır.

Akbank İnternetten Bakiye Sorgulama

www.akbank.com.tr web adresine giriş yaparak, internet bankacılığı sistemine erişim sağlayabilirsiniz. Dijital bankacılık hizmetleri dahilinde sunulan Akbank Direkt İnternet ile tüm bankacılık işlemlerini yapabilir, bakiye inceleme ve görüntüleme sağlayabilirsiniz.

Akbank Direkt İnternet için öncelikle internet şifresi oluşturulmalıdır. İnternet Şubesi sekmesine tıklayın ve T.C kimlik numarası ile giriş yapın. Şifremi Unuttum/ Şifre Al bölümünü kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Akbank İnternet Şubesi sistemine giriş yaptıktan sonra;

  • Vadesiz Hesaplarım
  • Vadeli Hesaplarım
  • Altın Hesaplarım
  • Esnek Birikimlerim
  • Mevduat Birikimlerim

Menülerinden, dilediğiniz hesaba ait bakiye sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca hesap açma/ kapama işlemleri, transfer veya virman gibi işlemlerin tamamı Akbank Direkt üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır.

Akbank Mobil Bank İle Bakiye Sorgulama

Akbank Direkt Mobil uygulaması ile tüm bankacılık hizmetleri, dijital formda sunuluyor. Mobil bank ile bakiye sorgulama işlemi için IOS veya Android işletim sistemine sahip tüm akıllı cihazlardan uygulamayı kullanabilirsiniz.

AppStore veya Google Play sanal mağazalarından Akbank Direkt Mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Cep telefonları veya tablet cihazlardan 7/24 giriş yapabilir, hesaplar ve kartlara dair bakiye sorgulama işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Yorum yapın