Bankalarİş Bankası

İş Bankası Kredi Faiz Oranları 2019

Hayatınız boyunca pek çok ani ihtiyaçla karşı karşıya kalabiliyoruz. Bir anda ortaya çıkan bu acil ödemeler ve ihtiyaçlar için bazen paraya sıkışabiliyoruz. İş Bankası kredileriyle hiç zorlanmadan tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. İhtiyacınız ya da hayaliniz ne olursa olsun İş Bankası size kredi vermek için hazır. İş Bankası ihtiyaç kredinizi %2.6 faiz oranıyla bütçenize en uygun ve 36 aya kadar vade imkanıyla kullana bilirsiniz.

İhtiyaç kredisi başvurusu için sizden istenecek temel belgeler şunlardır.

  • Başvuru formu,
  • Nüfus cüzdanınız veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi,
  • Gelir durumunuzu gösteren belge

İhtiyaç kredisi almak için isterseniz şubenizden isterseniz oturduğunuz yerden hemen şimdi İnternet sitemizden, İnternet Şubemizden, İşCep’ten, 4402’ye SMS göndererek veya Bankamatiklerimizden ya da iş bankası müşteri hizmetleri aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası 2019 Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Günümüzde taşıt kredisi “Hızlı Kredi” ayrıcalığıyla sizlere eskisinden daha yakın! Bankanızın tüketiciler için sağlamış olduğu taşıt kredisinden faydalanarak  yeni bir araba almak yada eskiyip sorun çıkaran eski arabanızı yenilemek istiyorsanız kullanabilirsiniz. İş Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019 yeni veya 2. el, binek otomobil veya hafif ticari araç alırken, bütçeniz için en uygun taşıt kredisini kullanabilirsiniz.

MUTLAKA OKUMALISIN!  ING Bank Müşteri Hizmetleri

Bireysel müşterilere verilen taşıt kredilerinin kredi tutarı,  0 km taşıtlar için, taşıtın nihai fatura değerinin 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70’i, 100.000 TL’nin üstünde olan kısmı için %50’si baz alınarak hesaplanır. İsteğiniz  2. el taşıtlar için ise, noter satış bedelini aşmamak şartıyla, taşıtın kasko değerinin 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70’i, 100.000 TL’nin üstünde olan kısmı için %50’si baz alınarak hesaplanacaktır.
 0 km taşıt kredisini kefil olmadan sadece satın aldığınız aracı rehin yaparak kullanabilirsiniz.

Başvuru formu, nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi , gelir durumunuzu gösterir belge, 0 km araçlar için alacağınız taşıta ait proforma fatura, 2.el taşıt alacaksanız satışı yapan kişiye ait son Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi ile taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Taşıt kredisi almak için hızlı kredinin yanı sıra isterseniz şubeye giderek, isterseniz hemen şimdi İş Bankası İnternet veya Telefon Şubesinden başvurabilirsiniz.

MUTLAKA OKUMALISIN!  Anadolubank Hesap İşletim Ücreti

Türkiye İş Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları 2019

İş bankası yeni faiz oranlarıyla sizde kira derdinden kurtulup hayal ettiğiniz o sıcacık yuvanıza kavuşun. Bütçenize uygun ev kredinizi bulun! Kredi kullanarak  yeni bir ev alacak yada evinizi satarak yeni bir ev almak isterseniz bu krediye başvurmalısınız. Masrafları da dahil ederek yada sadece konut için istiyorum derseniz doğru noktadasınız. Anında İşlem ile ev kredisi başvuru sürecinizi oturduğunuz yerden hemen başlatabilir, istediğiniz vadeye göre aylık taksit tutarınızı kendiniz bile hesaplayabilirsiniz. Bu aşamada kullanmak istediğiniz ev kredisi tutarı ile kredi notunuz ve aylık geliriniz dikkate alınarak adınıza özel bir ön değerlendirme yapılır.

Ön değerlendirme sonucunda ise satın almak istediğiniz evin tapusunu ekrandan yükleyerek ekspertiz sürecinizi online olarak başlatabilir, sonucunu da size gönderilecek olan e-posta ile alabilirsiniz. Ekspertiz sonucunu aldıktan sonra kredilendirme için gerekli belgeler hakkında şubeniz sizinle iletişime geçip hazırlamanız gerekenler hakkında bilgi verecektir. Şubemizde kredi sözleşmesini ve ödeme planını imzaladıktan hemen sonra tapu dairesindeki işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Böylece tekrar şubeye gitmenize gerek kalmaz, kredi tutarı hesabınıza yatırılır.

MUTLAKA OKUMALISIN!  Türkiye Ekonomi Bankası Kartsız Para Çekme ve Yatırma
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir