Ziraat BankasıBankalar

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Türkiye’de neredeyse her ilçede gördüğümüz Ziraat Bankası, en çok müşterisi olan bankalar sırasında yer alıyor. Bu yüzden Ziraat Bankasının müşteri hizmetlerine ulaşmak çok zor ve güç bir durum olabiliyor. Türkiye’de oldukça köklü bir banka olan Ziraat Bankası 1863 yılında kurulmuştur. O günden bu yana Türk Milletine kesintisiz bir hizmet veren Ziraat Bankasının Türkiye dışında Bakü, Bağdat, Girne, Londra, New York, Atina, Rodos gibi yurt dışında da şubeleri bulunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına sürekli hizmet veren Ziraat Bankası ülkemizdeki çiftçilerin de daima yanındadır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Ziraat Bankasının müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 00 00 ve 0850 220 00 00 numaralarını arayabilirsiniz. Bu numaralar sayesinde bankanıza merak ettiğiniz soruları ya da kartınızla karşılaştığınız problemleri yardım alarak çözebilirsiniz Ayrıca eğer yeni kart almak ya da kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız da müşteri hizmetlerini arayıp işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Öte yandan kartınıza şifre alma ya da değiştirme gibi işlemlerinizi de müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankasını arayarak ayrıca banka hesaplarınız hakkında istediğiniz bilgilere de ulaşabilir ayrıca hesaplarınız arasında para aktarmaları yapabilirsiniz. Müşterisine her konuda kolaylık sunmayı amaçlayan Ziraat Bankasının müşteri hizmetleri numarasıyla istediğiniz birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon Bankacılığı Hakkında

Eğer Ziraat Bankasına bağlıysanız telefonla müşteri hizmetlerini aradığınızda farklı tuşlara basmanıza gerek kalmayacaktır. Ancak eğer Ziraat Bankası müşterisi değilseniz ya da farklı bir numaradan müşteri hizmetlerini arıyorsanız sizden TC kimlik numaranız, kart numaranız ve müşteri numaranız gibi çeşitli bilgiler istenecektir. Bu bilgileri doğru olarak telefonunuzla girdiğiniz takdirde istediğiniz işlemleri gerçekleştirebileceksiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Adımı

İlk olarak 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralarından birisini tuşlayın. Sonrasında ise sizden istenen Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı tuşlayın. Ardından ise 2 ve 0 rakamlarına art arda tuşlayarak girin. Karşınıza bir telesekreter çıkacaktır. Sonrasında hemen 1 rakamını tuşlayın. Bu şekilde Ziraat Bankasının müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanacaksınızdır. Bağlandığınız takdirde kredi ya da banka kartınızla yaptırmak istediğiniz işlemi banka hizmetlisine aktarıp bunu kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir