Kredi Kartı

Yıllık Aidatı Olmayan Kredi Kartları Nelerdir?

Bir süre önce Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun çıkardığı yasaya göre bankalar artık aidatsız kredi kartı çıkarıyor! Özelikle bazı bankalar bu aidatsız kredi kartlarına ekstra özellikler de vererek müşterisini aynı zamanda kazandırıyor. Örneğin: kredi kartlarıyla yapılan alışverişlere puan verme, taksitle harcama yapmalar gibi özellikler de artık aidatsız kredi kartlarında var.

Akbank Free

Akbank’ın Free Cart ile müşterilerine sunduğu avantajlar oldukça dikkat çekiyor. Eğer alışverişlerinizi Free Cart ile yaparsanız, bankanız size chip para kazandırarak sizin de kazanmanızı sağlıyor. Ayrıca nakit paraya ihtiyacınız olduğunda size SMS para ve hızlı para gibi muhtelif hizmetler de sağlayabiliyor. Ayrıca Free Cart ile yapılan ek kampanyalara da katılabilirsiniz.

Enpara.com Kredi Kartı

Bir diğer kredi kartı aidatı almayan banka ise QNB Finansbank’la anlaşmalı olan Enpara.com kredi kartı! Bu bankaya aidat ödemiyorsunuz aksine aidat parasını onlar size ödüyor! Enpara kartınızı eğer düzenli bir şekilde kullanırsanız bankanız size yılda 100 TL kart aidatı vereceğini söylüyor.

Garanti Bankası / Bonus Flexi

Bir diğer aidat almayan kredi kartı ise Garanti Bankasının oluştuğu Bonus Flexi kartıdır. Flexi kartı sayesinde taksitli alışveriş yapabilmeniz bir yana harcamanız doğrultusunda size puan ya da kampanyalar gibi çeşitli fırsatlar sunuluyor. Ayrıca Garantiyle işbirliği olan yerlerden de puanlar kazanma gibi bir avantajınız bulunuyor.

İş Bankası Maximum Kart

İş Bankasının da müşterisine sunduğu aidatsız bir kredi kartı bulunmakta! İş Bankası Maximum Aidatsız Kredi Kartının sağladığı avantaj ile alışverişlerinizden puan kazanmak bir yana alışverişinizi taksitlendirme imkanına da sahip oluyorsunuz.

HSBC Konsept

Bir diğer kart aidat ücreti olmayan kartlardan birisi de HSBC Konsept. HSBC Konsept kartının müşterisine sağladığı avantajlardan birisi Advantage NakitPuan kazanabilme imkanı sunması. Bu kartla da yapacağınız alışverişleri taksitlendirebiliyorsunuz. Ayrıca hem kart aidatı ödemeyip hem de bundan Advantage NakitPuan da kazanabilme gibi bir imkanınız var.

TEB Sade Kart

TEB Sade Kartın da yıllık aidatı bulunmuyor. Ancak bu kartla alışveriş yaparken alışverişi taksitlendirme gibi bir seçeneğiniz bulunmuyor. Eğer 100 TL ve üzeri bir harcama yaptıysanız bunu faizli bir şekilde taksitlendirebiliyorsunuz.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir