Banka KredileriYapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası Kredi Faiz Oranları 2019

Günümüzden bir çok sebepten ötürü kredi çekmek isteyebiliyoruz. Bazen eğitimimiz için bazen olmamız gereken bir ameliyat için bazen ise acil bir ihtiyaçtan ötürü kredi çekmek için başvuruda bulunuyoruz .

Yapı Kredi bankası kredi ihtiyacında tüketicilerin ilk tercih ettiği bankalardan biridir. Yapı Kredi bankasından ister bireysel ihtiyaçlarınız için isterseniz iş yeriniz için kredi kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankasının tüketicilere yönelik sunduğu kredilerden bazıları şöyledir;

 • İhtiyaç kredisi
 • Ticari kredi
 • Konut kredisi

Yapı Kredi Bankasından destek alarak sizin için en uygun krediyi belirleyip seçerek bütçenize en uygun olanı ödeyebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası sizin için en uygun finans desteğini sağlayayacaktır. Yapı Kredi Bankası’nın ihtiyaç kredisi ile birçok ihtiyacınızı karşılayacak krediyi çekebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç kredisi için belirlenen faiz oranı; %1,91 dir.

Kredi başvurunuzu size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesinde ve ya Yapı Kredi Bankası internet adresinden bilgi alarak başvuru yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi için ihtiyaç duyulan belgeler ise şu şekildedir;

 • 18 yaşından büyük olmak.
 • Nüfus cüzdanı ve gelir belgesi gerekir.
 • İkametgâh gibi belgeler gerekir.

Bunların yanı sıra olarak bankanın sizden doldurmanızı istediği başvuru formunu eksiksiz bir biçimde doldurarak kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.

MUTLAKA OKUMALISIN!  Yapı ve Kredi Bankası EFT ve Havale Ücretleri

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019

Almayı düşündüğünüz araçlar için Yapı Kredi Bankası sizler için en uygun geri ödeme koşullarıyla aradığınız krediyi size sağlamaktadır. İstediğiniz arabayı alabilmek için bankanızdan destek alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası araç kredisinin faiz oranı güncel %1.99 olarak belirlenmiştir.

Yapı Kredi Bankasından araç kredisi almak için yapacağınız başvuruda gerekenler;

 • Satın alacağınız aracın proforma faturası ve ya asıl faturası.
 • Kimlik bilgileriniz.
 • Başvuru formu ile çok pratik bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası araç kredisi için tahsis ücreti verilen kredinin. miktarının %0,5’i oranındadır. Bu orana BSMV dâhil edilmemiş halidir.

Sarın almak istediğiniz aracın illa ki sıfır olması şart değildir Yapı kredi Bankasının sağladığı araç kredileri ile isterseniz sıfır km araç sahibi isterseniz de ikinci el araç sahibi olabilirsiniz.

MUTLAKA OKUMALISIN!  Bankaya Borcumu Ödedim Sicilim Ne Zaman Düzelir?

Yapı Kredi bankası Konut Kredisi Faiz Oranları 2019

Yapı Kredi Bankası konut kredisi ile yıllardır özlemini çektiğiniz eve sonunda sahip olabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası sunduğu konut finansmanları ve tüketiciye en uygun ödeme şartlarıyla sizin için hizmet vermeye devam etmektedir. Yapı Kredi Bankası konut kredisinin tüketicilere sunduğu faiz oranı %1.70

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi başvurusu için gerekenler

 • Nüfus cüzdanı.
 • Gelir belgesi ya da maaş bordrosu.
 • Ön değerlendirme ve bankanız tarafından istenen eğer var ise diğer belgeler.
Bizi Takip Edin !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir