Genel

Vodafone Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Nereden, Nasıl Yapılır?

Vodafone faturalı hat sahipleri, kredi kartları ile telefon faturalarını ödeyebilirler. Vodafone dijital sistemi üzerinden sunulan ‘’Online Self Servis’’ sistemi, günün her anı, hızlı ve kolay şekilde fatura ödeme olanağı sağlıyor.

Kredi kartları ile telefon faturası ödemek için hem Türkiye’deki tüm Vodafone bayilerinden işlem yapılabilir hem de dijital sistemler üzerinden ödeme yapılabilir.

Vodafone Bayilerinden Kredi Kartı İle Ödeme

Fatura ödemeleri için kredi kartları, banka hesap kartları veya nakit ödeme seçenekleri ile Vodafone fatura ödeme olanakları sağlanıyor. Vodafone bayilerinden Visa kredi kartları ile doğrudan ödeme yapılabilir.

Bankalardan Kredi Kartı İle Vodafone Fatura Ödemesi

Tüm banka kuruluşlarından yapılabilen telefon faturası ödemesi, banka şubelerinden direkt olarak yapılabilir. Hem kasadan yapılabilen fatura ödemeleri hem de ATM’lerden yapılabilir.

Vodafone fatura ödemeleri için kartlı işlemler ve kartsız işlem seçenekleri ile ödeme yapılabilir. Banka hesabı üzerinden veya nakit olarak gişe, ATM ödemeleri sağlanabilir. Ancak kredi kartı ile ödeme yapmak için Vodafone Shop veya online sistem üzerinden işlem yapılmalıdır.

Vodafone Mobilden Kredi Kartıyla Fatura Ödemesi

Vodafone mobil uygulaması ile kişiye özel sunulan menüden direkt fatura ödemesi yapılabilir. Ödenmemiş Faturanız sekmesine tıklayarak, yönlendirilen menü üzerinden kredi kartı bilgilerini girerek ödeme yapabilirsiniz. İşlem, Online Self Servis sistemi olarak nitelendiriliyor.

Masa üstü bilgisayarlar, laptoplar, tablet ve tüm mobil cihazlardan giriş yapılarak kredi kartları ile ödeme yapılabilir. Online Self Servis üzerinden telefon faturası ödeme için;

  • Online Self Servis sistemine istenilen dijital platformda giriş yapılır
  • Menüde sunulan “Fatura Ödeme” sekmesine tıklanır
  • Online Self Servis üyesi olmamış kullanıcılar için “şimdi Online Self Servis’e ücretsiz üye olmak için tıklayın” seçeneği sunulur. Linte tıklayarak anında kayıt işlemi sağlanabilir.

Giriş işleminden sonra fatura ödeme ekranında banka seçimi, kredi kartı numarası, son kullanım tarihi ve güvenlik kodu girilir. Tek sms güvenlik kodu ile onay yapılarak, kredi kartı ile Vodafone fatura ödemesi yapılabilir.

https://online.vodafone.com.tr/Consumer/Topup.html?pageId=InvoicePayment&mode=topup linkine tıklayarak, online sistem üzerinden kredi kartları ile fatura ödeme seçeneği sunuluyor. Aynı kredi kartı kullanımları ile 24 saat içinde ancak 4 adet Vodafone fatura ödemesi yapılabilir.

IVR Üzerinden Vodafone Fatura Ödemesi

Kısıtlı hatlar için sunulan IVR yöntemiyle fatura ödemesi, sesli telefon sistemi üzerinden yapılıyor. Vodafone hat kullanıcıları, 7002 numarasını ücretsiz şekilde arayabilir ve kredi kartları ile fatura ödemesi yapabilirler.

Vodafone anlaşmalı bankaların kredi kartları ile ve aynı kredi kartlarında günde maksimum 4 fatura ödemesi yapılabilir.

Vodafone Anlaşmalı Bankalar Hangileridir?

Ziraat Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Türkiye Finans Bankası ve Turkishbank kuruluşlarından Vodafone fatura ödemeleri yapılabiliyor. Vakıfbank, Vakıf Katılım Bankası, Yapı Kredi, İngbank, Odeabank ve Şekerbank şubelerinden, dijital sistemlerinden ve ATM’lerinden fatura ödemesi yapılabilir.

PTT şubeleri ve PTT Bank sistemleri kullanılarak Vodafone faturaları ödenebilir. Ayrıca; TEB, ICBC Turkey, Halk Bankası, HSBC, İş Bankası ve Kuveyt Türk Bankası aracılığı ile fatura ödemeleri yapılabilir. Burgan Bank, Citibank, Denizbank ve Fibabanka’nın yanı sıra Akbank şubeleri ve sistemlerinden ödeme yapılabilir.

Vodafone Otomatik Fatura Ödemesi

Yukarıda bahsettiğimiz tüm bankalara ek olarak Akbank, Aktifbank, Albaraka Türk ve Alternatifbank sistemlerinden Vodafone faturaları kredi kartları ile ödenebilir. Hem kredi kartlarından hem banka hesap sistemleri üzerinden otomatik ödeme talimatları ile ödeme yapılabiliyor.

İnternet bankacılığı sistemleri, telefon bankacılığı, mobil bankacılık, ATM’ler va banka şubelerinden ödeme yapılabilir. Kredi kartı otomatik fatura ödeme talimatları verilerek, kolay ve düzenli şekilde ödeme yapılabilir.

Bizi Takip Edin !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir