BankalarVakıfbank

Vakıfbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

Vakıfbank ATM para çekme limiti ve para yatırma limiti 2019 yılı güncel bilgilerini sunuyoruz. Yurt içindeki tüm Vakıfbank ATM’lerinden her 24 saatte yapılabilecek para yatırma ve para çekme işlemleri, tüm banka müşterilerine aynı opsiyonlar ile sunulmaktadır.

Ancak yüksek hacimli müşteriler, emekliler ve belirli müşteri gruplarına daha yüksek oranlarda para çekme ve para yatırma limitleri sunulmaktadır. Vakıfbank 2019 ATM’den para yatırma ve para çekme limitleriyle alakalı tüm detaylar…

Bu Yazıda Neler Bulacaksınız?

Vakıfbank ATM’den Para Çekme Limiti

Vakıfbank bireysel müşterileri için günlük para çekme limiti 1.500 TL’ye kadar sağlanmaktadır. ATM’lerden minimum 10 TL itibari ile 1.5000 TL’ye kadar işlem sağlanabilir.

Vakıfbank kartsız işlemler menüsüyle yapılan para çekme işlemlerinde de aynı oranda hizmet sunulmaktadır. Kimlik numarası ile karta gerek olmadan hızlı ve kolay şekilde para çekim işlemi yapılabilir.

Vakıfbank ATM’den Para Yatırma Limiti

Vakıfbank banka kartları ile minimum 5 TL’den itibaren para yatırma işlemleri sağlanmaktadır. ATM’den yapılan işlemler ile günlük 20.000 TL’ye kadar yatırım işlemi sunuluyor.

Vakıfbank hesaplarından yapılan para transferleri ile minimum 1 TL ve maksimum 10.000 TL’ye kadar ATM’lerden işlem yapılabilir. Türk Lirası ve döviz cinsinden yapılan para transferleri için Vakıfbank ATM’lerinden 7/24 işlem sağlanmaktadır.

Vakıfbank döviz hesabı transferleri içinse 20 USD ile 2.000 USD arasından günlük işlem olanağı sunuluyor. EUR ve GBP gibi diğer döviz cinsleri için yapılan transfer işlemleri için çapraz kura göre hesaplanma yapılmaktadır.

Vakıfbank ATM işlemleri ile döviz alış ve satış işlemlerinde günlük limitler, Dolar cinsinden belirlenmektedir. ATM’lerden günlük limitler ile 10 USD ile 30.000 USD’a kadar döviz alım- satım işlemleri yapılmaktadır.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir