BankalarTürkiye Finans

Türkiye Finans ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

Türkiye Finans ATM para çekme ve yatırma limitleri 2019 yılı oranları, 1 Ocak 2019 itibari ile belirlenmiştir. Banka müşterilerine sunulan günlük yatırım ve çekim işlemleri, banka şubelerinden farklı oranlarda sunulmaktadır. Banka şubesi veznelerinden yapılan para yatırım ve çekim işlemlerinde herhangi bir limit sınırlaması bulunmamaktadır. Ancak ATM’lerden yapılan işlemlerde günlük limitler bulunuyor.

Türkiye Finans ATM’den Para Çekme Limiti

Türkiye Finans banka kartları ile günlük para çekme limiti, ATM’lerden 1.500 TL’ye kadar sağlanmaktadır. Kartlı işlemler veya kartsız işlemler menüsünü kullanarak günün her saati para çekme işlemleri yapılabilir. Türkiye Finans ATM’leri için adres ve konum bilgilerini, bankanın resmi internet sayfasından veya mobil uygulamadan öğrenebilirsiniz.

ATM’den para çekme işlemleri için minimum 10 TL’den itibaren işlem yapılabilir ve günlük 1.500 TL’ye kadar işlem sağlanabilir. Her gün 23:59’dan itibaren bir sonraki gün için yeni işlem olanağı sunulmaktadır. Yani 23:59’da 1.500 TL’ye kadar yapılan para çekme işlemini, 1 dakika sonra yineleyerek, iki katı oranda ve masrafsız şekilde ATM’den para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Kartsız işlemler için sunulan günlük çekim limiti yine 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Emekli banka müşterileri için Türkiye Finans tarafından uygulanan herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. ATM’den günlük para çekme limitini yükseltmek için banka ile görüşerek belirli komisyon ile hizmet sağlanabilir.

Türkiye Finans ATM’den Para Yatırma Limiti

Diğer tüm bankalarda olduğu gibi Türkiye Finans ATM’den para yatırma limitleri, 20 bin TL’ye kadar sunuluyor. Kartlı veya kartsız şekilde ATM’den yatırım işlemleri yapılabilir. Tek seferde maksimum 40 adet banknot olacak şeklinde ve 20.000 TL’ye kadar her gün işlem yapılabilir. Yatırımlar 10 TL ve katları olarak 20.000 TL olarak belirlenmiştir.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir