BankalarTürk Ekonomi Bankası (TEB)

Türkiye Ekonomi Bankası Çalışma Saatleri

Türkiye Ekonomi Bankası, 1927 yılından bu yana hizmet veren ve Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biridir. Cumhuriyet tarihi bankalarından olan TEB, günümüzde uluslararası bankacılık alanlarında faaliyet gösteren etkin bankalar arasındadır.

2005 yılı itibari ile BNP Paribas ile ortaklık sağlamıştır. Euro bölgesinde bankacılık hizmetleriyle ilk sırada yer alan BNP, Dünya genelinde de 7 en iyi banka arasında yer alıyor. TEB çalışma saatleri ise 2019 yılında güncellenmiştir.

TEB Çalışma Saatleri

Bankacılık sektöründe uygulanan mesai saatleri prosedürleri Türkiye Ekonomi Bankası tarafından da uygulanmaktadır. Ancak Türkiye’de bazı banka şubeleriyle öğle saatlerinde de faaliyet gösteriliyor. TEB 2019 çalışma saatleri;

  • 09:00’dan 12:30’a kadar
  • 13:30’dan 17:00’a kadar

Hafta içi her gün aktif olarak sunuluyor. Hafta sonu günlerde kapalı olan TEB şubeleri, öğle saatlerinde 1 saatlik mola vermektedir. Resmi tatillerde ve bayram tatillerinde kapalı olan Türkiye Ekonomi Bankası, Türkiye’de 4 şubesi ile öğlen saatlerinde de faaliyet gösteriyor.

  • Marmaris; Aksaz Şubesi
  • Balçova; Dokuz Eylül Üniversite Şubesi
  • Bornova; Ege Üniversitesi şubesi
  • Tuzla: Deniz Harp Okulu Şubesi

09:00 ile 17:00 saatleri arasında, öğle saatleri de açık olarak hizmet vermektedir. Banka şubelerinin adres ve iletişim bilgilerini TEB web sayfasından inceleyebilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası 7/24 İletişim

TEB çağrı merkezleri, günün her anı bankacılık sistemleriyle hizmet veriyor. Türkiye’nin tüm kentlerinden ve GSM operatörlerinden 0850 200 0 666 numaralı hatlardan iletişim sağlanabilir. Bireysel ve ticari bankacılık işlemleri için kesintisiz erişim hattı olarak sunulan TEB müşteri hizmetleri, 7/24 hizmet veriyor.

TEB Genel Müdürlük telefon numarası 0216 635 35 35 olarak belirtilmiştir. Tüm konularda erişim sağlanarak bilgi alımı sağlanabilir.

TEB 7/24 İnternet Bankacılığı

Haftanın 5 günü banka şubelerinden aktif olarak hizmet sunan Türkiye Ekonomik Bankası, İnternet Şubesi ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunuyor. Bankacılık işlemleri için internet bankacılığı sisteminden giriş yapılarak, günün her saati hizmet sağlanabilir.

www.teb.com.tr web adresiyle kesintisiz erişim sistemi sunan banka, bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetleriyle dijital erişim sağlıyor.

Türkiye Ekonomi Bankası 7/24 ATM

Türkiye Ekonomi Bankası ülkenin pek çok ilinde ve yüzlerce şubesi ile bankacılık ve finans hizmetleri sunuyor. Standart ATM’ler, USD, EUR ve GBP çekilebilen ATM’ler, görme engelliler için ATM’ler ve ortopedik engelliler için ATM seçenekleriyle, pek çok noktada eksiksiz hizmetler sunuluyor.

TEB ATM’lerinden günün her saati işlem sağlanabiliyor. Banka şubelerinin kapalı olduğu saatlerde veya 7/24 ATM’lerden bireysel- kurumsal bankacılık işlemleri yapılabilir. Yurt içindeki tüm bankamatiklerin adres ve erişim bilgileri, tüm şubelerin irtibat ve lokasyon bilgileri TEB web sitesinde detaylı olarak sunuluyor.

TEB çalışma saatleri 2019 menüsünü inceleyebilir, öğle saatlerinde açık olan banka şubelerine doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin !
Etiket

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir