Banka Kredileri

Tekstil Bankası Kredi Faiz Oranları 2019

Ülkemizde Tekstil Bank adı ile hizmet veren kuruluş geçtiğimiz yıllarda Çinli yatırımcılara satılmıştır ve ismi de ICBC Bank Turkey olarak değişmiştir. 2015 yılından bu yana yeni ismi ile hizmet veren banka birçok müşteriye hizmet vermeye devam edilmektedir.

Tekstil bank 2019 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

Eğitim, tatil, sağlık ya da sahip olmak istediğimi bir eşyaya varana dek her türlü bireysel ihtiyaçlarınız ve gerçekleştirmek istediğiniz için para sıkıntısı yaşıyorsanız, Icbc uygun kredi yanınızda! Günümüz bankaları ihtiyaç kredilerini farklı farklı isimlerle adlandırabilmektedir. Icbc ihtiyaç kredisi, hesaplı kredi olarak bilinmektedir. İhtiyaç kredilerinin 60 ay olarak yapılandırılmasıyla beraber geri ödemelerinizi daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Faiz oranı %1.74

Hesaplı kredi başvurusu için istenen belgeler şu şekildedir:

  • T.C. kimliği, sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Ücretli maaşla çalışan iseniz son aya ait maaş bordrosu
  • Serbest meslek sahipleri işverenler için vergi levhası, gelir belgeleri ve ticaret sicil gazetesi
  • Gayrimenkul sahibi olanlar vatandaşlar için bu gayrimenkullerin tapu ya da kira kontratı fotokopisi
  • Banka eğer sizden gerekli görürse kefil isteyebilir. Kefilinizin de yukarıdaki belgeleri hazırlaması gerekir.

Icbc gerekli gördüğü durumlarda müşterilerinden farklı ek belge ve teminat isteyebilmektedir.

Kredi başvurunuz sırasında bu belgeler sizlere banka çalışanları tarafından detaylı bir şekilde söylenecektir. Belgeleri tamamlayarak başvuru yapabilirsiniz.

Tekstil Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019

Tekstil banktan mevcut kampanya ve ödeme seçeneklerini inceleyerek taşıt kredisi çekebilirsiniz. Şubeden veya online bankacılık kullanarak şartlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tekstil Bank Konut Kredisi Faiz Oranları 2019

Tekstil banktan o hayalini kurduğunuz evi satın almak için kredi çekebilirsiniz. Kredinin başvurusu için kimliğiniz ile bankanızın bir şubesine gidebilirsiniz. Ev satın alma k sürekli artan kiraları ödemek yerine kira öder gibi bir ev sahibi olmak isterseniz Tekstil bank konut kredisi ile hayalini kurduğunuz o evi satın alabilirsiniz. Tekstil bank konut kredisinin sizlere özel sunmuş olduğu uzun vade seçenekleri ile bütçenize uygun geri ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. Kredi kolaylıklarından faydalanarak evinizi satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir