Türk Ekonomi Bankası (TEB)

TEB Kredi Faiz Oranları 2019

1927 yılından beri ülkemize hizmet eden TEB , yıllardır kusursuz bir performansla çalışıp en iyi şekilde hizmet sunmaya çalışmaktadır. Vatandaşların zor günlerinde, kredi ihtiyaçlarında yanlarında olan TEB, uygun faiz oranlarıyla kredi vermektedir. TEB kredi faiz oranları 2019 paylaşmış olduğumuz bu faiz oranları ve vadeler, bankanın şuan ki güncel oranlarıdır.

TEB Kredi Faiz Oranları

TEB kredileri ile arzularınızı gerçekleştirmek artık daha kolay ! Türkiye Ekonomi Bankası Türkiye’de; uygun faizle kredi veren bir bankalardan biridir. Kredi kullanan bir çok vatandaşımız mevcut kampanyalardan da faydalanabilir.

TEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

Nakit para ihtiyacınız olduğunda TEB, sizin yanınızda! İhtiyaç kredisi için gerekli eşyaları hazırlayarak başvurunuzu yapıp 24 saat içinde kredinizi çekerek ihtiyaçlarınızı gidermeye başlayabilirsiniz.

Piyasada bulunan diğer faiz oranlarındaki değişikliklerden etkilenmeyen TEB ihtiyaç kredisi, vadesi boyunca sabit kalır. Uzun vade avantajlarından yararlanabilirsiniz.

TEB Konut Kredisi Faiz Oranları 2019

Ev satın almak sürekli artan kiraları ödemek yerine kira öder gibi bir ev sahibi olmak istiyorsanız TEB konut kredisi ile hayalini kurduğunuz o evi satın alabilirsiniz. TEB konut kredisinin sizlere özel sunmuş olduğu uzun vade seçenekleri ile bütçenize uygun geri ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. Kredi kolaylıklarından faydalanarak evinizi satın alabilirsiniz.

TEB Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019

Arabasız bir hayat günümüzde çok zordur. Özellikle ilçeye ulaşım yapılan köylerde yaşayan insanlar araçsız merkeze inememekte hiçbir ihtiyacını karşılayamamaktadır. TEB Taşıt Kredisini başvurunuzdan sonra 24 saat içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz o aracı satın almak için tek yapmanız gereken, TEB bankasının sunduğu taşıt kredisine başvurunuzu yapmak olacaktır. Arzu ettiğiniz otomobile binmek artık çok daha kolay! Kullanmış olduğunuz bu taşıt kredisinin faizi, piyasadaki diğer faiz oranı değişikliklerinden etkilenmez bu sebeple de kredi vadesi boyunca sabit kalır. Taşıt kredinizi 48 aya varan vade imkanları ile kullanabilirsiniz.

TEB ihtiyaç kredisi gerekli evraklar ve başvuru yolları:

  • Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi,
  • Gelir belgesi (maaş bordrosu),
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri ise son 3 yıllık ticaret sicil gazetesi.

Bu evrakları hazırlayarak en yakın TEB şubesine gidip başvuru yapabilir ve onaylandıktan sonra 24 saat içinde kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Şubeler dışında online olarak; https://www.TEB.com.tr/ihtiyac-kredisi-basvurusu/#step=1 başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu